J. Villeneuve’as: dar pamatysime L. Hamiltono klaidas  (5)

J. Villeneuve’as: dar pamatysime L. Hamiltono klaidas 
logo Gegužės 17 d. 18:41, Red Bull Content Pool / Getty Images

Po keturių etapų Lewisas Hamiltonas lenkia Maxą Verstappeną 14 taškų ir šį savaitgalį mūsų laukia kitas raundas principinėje kovoje dėl pasaulio čempiono titulo. Sirgalių džiaugsmui, kad šiais metais kova dėl pergalių „Mercedes” ir „Red Bullpraktiškai vyksta lygiomis.  

1997 m. pasaulio čempionas Jaquesas Villeneuve'as mano, kad artėjančiame etape M. Verstappenas turės nedidelį pranašumą ir jis gali pasireikšti šioje miesto trasoje.

Jaquesas Villeneuve'as: „Visai neseniai Maxas išmoko atakuoti ir vairuoti bolidą ant galimybių ribos, vien tik dėl to jam dabar pavyksta nugalėti kai kuriuose etapuose ar užlipti ant podiumo.

Tuo tarpu Lewisui nebūtina kiekvienose lenktynėse atiduoti visas jėgas, nes dažniausiai jo varžovu būdavo jo partneris iš „Mercedes“ komandos, o Valtteri Bottas ne visuomet jam sudarydavo konkurenciją.

Žodžiu, Hamiltonui ne visada reikėdavo vairuoti ties galimybių riba, bet šiemet situacija pasikeitė. Tai matyti ir iš čempiono klaidų, pavyzdžiui kaip Imoloje. Jis norėjo kuo greičiau prasiveržti per peletoną, bet persistengė ir jam iš tiesų pasisekė, kai lenktynės buvo sustabdytos raudonomis vėliavomis. Panašių Lewiso klaidų mes dar pamatysime.

Tokio pobūdžio problemų Verstappenas turi mažiau, nes, kaip jau sakiau, jis išmoko pilotuoti ties riba ir atakuoti iš visų jėgų. Dabar Maxui trūksta tik vieno: kad Perezas galėtų padidinti tempą, tada Sergio galės pridengti Maxą kovojant su „Mercedes“ lenktynininkais“.

Lewisas Hamiltonas
Pilotas: Lewisas Hamiltonas 2021 sezono taškai: 101
Komanda: Mercedes Amžius: 36 m.
Plačiau
Maxas Verstappenas
Pilotas: Maxas Verstappenas 2021 sezono taškai: 105
Komanda: Red Bull Amžius: 23 m.
Plačiau

Komentarai (5)
mariusis
IP: a279885 | 05/18 13:23 Atsakyti
Ką tikrai pamatysim, tai Žakelio kliedesius dar daug metų, kai lenktyninkai keisis, bet Žako nusišnekėjimai ne. O su senatve, jų bus dar stipresnių.
Jacques
IP: 89abab9 | 05/18 00:53 Atsakyti
Na cia as jau nesutinku su Jacques, Hamiltonas su Veteliu kovojo, netgi kai Ferrari turejo greitesne masina ir klaidu nedare. Cia viena rimtsne klaida padare, per keleta metu, tai jau dabar viskas ? Verkstapenas vos ne kas kelintam etape panasiu klaidu pridaro ir nieko.
fnatic
IP: 4141187 | 05/17 21:24 Atsakyti
N 7
05/17 21:08

Iki sio jo pasisakymo, gerbiau ji, bet matau, kad klydau...

Jo negerbi buvo galima nuo 2006 metų kai MS kovojo su Alonso dėl titulo tai šitas buvo pagrindinis egzpertas Alonso netiesioginis patarėjas per spaudą kaip įveikti MS. Ir dar į žodžių karą bandė vėltis, bet niekas jo nepaisė ir paskui kažkur kurį laiką dingęs buvo.
N 7
IP: 48f6853 | 05/17 21:08 Atsakyti
Iki sio jo pasisakymo, gerbiau ji, bet matau, kad klydau...
Pievų sneketojas
IP: 9786259 | 05/17 19:15 Atsakyti
Toliau seka pasakas ziniasklaidai del click baito, per visus etpus surado viena Hamiltono klaidą, šauniai :) Galėtų papasakoti apie Verstapeno važiavimą ant galimybių ribos tikslaiu uz trasos, vaziavimas greito rato kai reikejo tik taska pasiimti vel perspausta ir t.t. Apie ką mes kalbam Zakai, kur čia tas ismokimas vaziuoti ant ribos?
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas