J. Villeneuve'as: „Ferrari“ rizika buvo pateisinama

J. Villeneuve'as: „Ferrari“ rizika buvo pateisinama
logo 2021 Gegužės 26 d. 12:18, Red Bull Content Pool / Getty Images

1997 metų „Formulės-1“ pasaulio čempionas Jaquesas Villeneuve'as savotiškai pakomentavo Monako GP rezultatus Belgijos TV kanalo RTBF eteryje...

  • Gaila, kad Charlesas Leclercas negalėjo startuoti Monake, ar to nebuvo galima prognozuoti?

  • Charlesas gali kaltinti tik save – kvalifikacijoje jis dėl asmeninės klaidos sudaužė automobilį įsirėždamas į barjerą. Be to, Monake verta rizikuoti tik tada, jei žinai, jog su bolidu viskas bus daugmaž tvarkoje. Leclercas turėjo startuoti iš „pole“, jis turėjo puikius šansus pergalei Monake, kur kartais verta rizikuoti. Jei komanda jam būtų keitusi pavarų dėžę ar visiškai perrinktų bolidą, tai jam tektų startuoti iš serviso zonos, todėl komandos rizika buvo pateisinama. Nesu nustebęs, kad sulūžo ne pati pavarų dėžė, o vienas iš transmisijos elementų iš kairės mašinos pusės, nors toje vietoje automobilis nebuvo pažeistas. Bet tai vis vien buvo avarijos pasekmės.

  • Maxas Verstappenas laimėjo lenktynes ir dabar pirmauja asmeninėje pasaulio čempionato įskaitoje, o „Red Bull“ - Konstruktorių taurėje. Atrodo, kad jie rimtai nusiteikę kovoti dėl pergalės šiais metais ir tai darys iki pat sezono pabaigos?

  • Mes tai žinojome, bet „Red Bull“ problema yra ta, kad Sergio Perezui reikėjo labai daug laiko priprasti prie naujo bolido. Jis toli gražu ne iš karto galėjo padėti komandai realizuoti jų taktinius planus. Tuo tarp „Mercedes“ galėjo rizikuoti nuo pat sezono pradžios ir todėl uždirbo daug taškų. Be to, visi žino, ką sugeba Lewisas Hamiltonas. Jų aštri kova su Maxu tęsis toliau: vienose trasose stipresni bus „Mercedes“, kitose - „Red Bull“.

  • Monake Lewisas kvalifikavosi tik septintas – to jau seniai nebuvo. Ar tai spaudimo iš Maxo pusės pasekmė?

  • Hamiltonas čia buvo ne geriausios sportinės formos ir gana stipriai nusileido varžovams. Bottas turi lygiai tokį patį bolidą, bet jam pavyko kvalifikacijoje užimti aukštą vietą, o ir varžybų pradžioje jis važiavo geru tempu. Taip, „Mercedes“ mašinoms netinka ši trasa, bet Lewisas nesugebėjo susitvarkyti nė su viena iš problemų. Bet ir anksčiau būdavo, kad čempionams keli savaitgaliai per sezoną būdavo nevykę ir Monakas buvo kaip tik toks atvejis.

Lenktynės vyksta Monte Karlo miesto gatvėmis
Trasa: Lenktynės vyksta Monte Karlo miesto gatvėmis (Monako GP)
Ilgis: 3,340 km Ratų skaičius: 78
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Lukas Povilaitis 0
2. smicas 0
3. Aurimas8908 0
4. molinis_e 0
5. Aušrius Kučinskas 0