Japonijos GP likimas turėtų paaiškėti iki rugpjūčio

Japonijos GP likimas turėtų paaiškėti iki rugpjūčio
logo Liepos 11 d. 11:42, Red Bull/Getty Images

Ar Japonijos GP lenktynės bus atšauktos antrus metus iš eilės, turėtų paaiškėti artimiausiu metu.

F-1 varžybas Suzukos trasoje planuojama surengti spalio 10 dieną. Paaiškėjus, kad žiūrovai nebus įleisti į vasaros olimpines žaidynes Tokijuje, vėl imta kalbėti apie tai, kad lenktynės Japonijoje gali būti atšauktos.

Kituose šalies regionuose, esančiuose toliau už Tokijo, į įvairias sporto varžybas, tokias kaip futbolo, beisbolo ar dviračių lenktynes, žiūrovai bus įleidžiami. Tiesa, jų skaičius bus ribojamas iki 10 tūkstančių.

Tikėtina, jog jei F-1 lenktynės ir bus surengtos Suzukos trasoje, esančioje 400 km už Tokijo, į jas žiūrovai greičiausiai nebus įleisti. Teigiama, kad trasos savininkei „Honda“ yra leista apsispręsti, ar ji nori surengti varžybas be žiūrovų. Sprendimą organizatoriai turėtų priimti iki šio mėnesio galo.

Jei antroje metų pusėje bus atšauktos ir lenktynės Meksikoje, neatmetama galimybė, jog dvi varžybos gali būti surengtos JAV, Ostino trasoje.

Kol kas abejojama, kad šiemet pavyks surengti lenktynes Brazilijoje. Jas galėtų pakeisti papildomos varžybos Bahreine.

F-1 atstovai ne kartą išreiškė norą šiemet surengti 23 lenktynes. Tačiau atšaukus lenktynes Australijoje, Japonijoje, Meksikoje ir Brazilijoje, įgyvendinti tokį norą bus labai sunku.

„Suzuka", Suzuka
Trasa: „Suzuka", Suzuka (Japonijos GP)
Ilgis: 5,807 km Ratų skaičius: 53
Plačiau

Komentarai (0)
×

TOP naujienos