K. Raikkonenas džiaugėsi komandos pasirodymu Brazilijoje, tačiau apgailestavo dėl neišnaudotos galimybės (3)

K. Raikkonenas džiaugėsi komandos pasirodymu Brazilijoje, tačiau apgailestavo dėl neišnaudotos galimybės
logo 2019 Lapkričio 18 d. 12:37, Alfa Romeo

„Alfa Romeo“ komanda Brazilijos GP lenktynėse užfiksavo geriausią šio sezono rezultatą. Po sumaišties lenktynių pabaigoje ir Lewiso Hamiltono baudos Kimi Raikkonenas užėmė ketvirtąją vietą, o jo komandos draugas Antonio Giovinazzi finišavo penktas.

Po lenktynių patyręs suomis džiaugėsi komandos pasirodymu, tačiau apgailestavo, kad nepavyko aplenkti Carloso Sainzo, kuris finišavo trečias.

„Džiugu, kad pasiekėme geriausią šio sezono rezultatą. Šios lenktynės mums buvo labai pozityvios ir pagaliau parodėme, dėl ko taip sunkiai dirbome.

Visas lenktynės važiavome stabiliai, o jų pabaigoje pavyko būti netoli visų svarbiausių įvykių. Esu šiek tiek nusivylęs, kad nepavyko aplenkti Sainzo, kas, kaip paaiškėjo vėliau, būtų garantavę vietą ant podiumo. Turėjome pakankamai greičio, tačiau vis tiek nepavyko jo aplenkti.

Visuomet norime daugiau, nei pavyko pasiekti, tačiau tai be abejonės buvo puikios lenktynės visai komandai“, - po lenktynių kalbėjo K. Raikkonenas.


Komentarai (3)
Fernandoisfasterthanyou
| 11/18 18:24 Atsakyti
Klepsidra
11/18 13:14

in the end podiuma gavo tie, kurie jo siemet seniai nusipelne ir pirmauja F-1.5 cempionate

Gaila, nevisiems kantrybė išlaiktė tokių laikų išlaukto :)
Klepsidra
| 11/18 13:14 Atsakyti
in the end podiuma gavo tie, kurie jo siemet seniai nusipelne ir pirmauja F-1.5 cempionate
A85 logo rėmėjas
| 11/18 13:03 Atsakyti
Alfa šitose lenktynėse daugiau, nei trečdalį viso sezono taškų susirinko :D Tai kaip ir neblogas rezultatas. Podiumas būtų gražu buvę, bet taip ir iki Hulko nueit galim.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas