K. Raikkonenas: nežinau, kodėl patinku sporto sirgaliams (15)

K. Raikkonenas: nežinau, kodėl patinku sporto sirgaliams
logo Sausio 26 d. 19:29, Sauber

Karjerą „Formulėje-1“ baigęs Kimi Raikkonenas teigia nežinantis, kodėl jis patinka sporto sirgaliams.

Suomis, 2007 m. tapęs F-1 čempionu, o pernai nusprendęs baigti karjerą F-1, neplanuoja ateityje dalyvauti lenktynėse, nes nori daugiau laiko praleisti su šeima.

Dėl pasiektų rezultatų lenktynėse ir savo elgesio už trasos ribų, K. Raikkonenas tapo vienu populiariausių asmenybių „Formulėje-1“. Bet suomis teigia nežinantis, kodėl jis patinka sporto sirgaliams.

„Nežinau, kodėl jiems patinku. Galbūt todėl, kad esu toks, koks esu. Nuolat keistas ar kaip jūs tai pavadintumėte“, - sakė K. Raikkonenas.

„Man toks elgesys yra normalus, bet kitiems, žiūrint iš šalies, galbūt atrodo kitaip. Bet aš dalyvavau sporte vadovaudamasis savo sąlygomis.“

K. Raikkonenas sako, kad jam buvo labai svarbu laikytis savo požiūrio, kuris jam atrodė teisingas, o ne stengtis įtikti kitiems.

„Šen bei ten reikia šiek tiek eiti kitu keliu. Akivaizdu, kad pradžioje tai sunkiau, nes tave bando padaryti kitokiu žmogumi. Bet jei tam priešiniesi, jie tarsi atsisako bandymų tave pakeisti. Jiems lengviau pasakyti: „Gal geriau tiesiog leisti jam daryti tai, ką jis nori. Džiaugiuosi, kad iš pradžių kovojau, nes akivaizdu, kad tai daryti buvo daug lengviau.“

K. Raikkonenas mano, kad jam nebuvo sunku išlaikyti savo įvaizdį ir nesistengti įtikti kitiems.

„Manau, kad kurį laiką gali daryti tai, ko tavęs prašo žmonės, arba būti toks, kokio žmogaus iš tavęs tikisi kiti. Bet nemanau, kad ilgainiui tai yra sveika“.

Suomis teigia neprisimenantis kai kurių savo populiarių frazių, pavyzdžiui, radijo žinutės „palikite mane ramybėje“, su tokiu pat entuziazmu kaip jo fanai.

Paklaustas, ar jam rūpi tokie dalykai, sportininkas atsakė trumpai: „Ne, tikrai ne. Galų gale mes laimėjome lenktynes, o žmonės, kurie ten buvo, iš tikrųjų žino, kas nutiko. Lengva iš to padaryti tą ir aną. Galiausiai laimėti lenktynes yra ilgas procesas, prasidedantis penktadienį iki pasibaigiantis sekmadienį.“

Kimi Raikkonenas
Pilotas: Kimi Raikkonenas 2022 sezono taškai: 2
Komanda: Amžius: 42 m.
Plačiau

Komentarai (15)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Vamzdiec
IP: 4e64c69 | 01/29 18:46 Atsakyti
Majų mitologija - Kimis (Cimi) – mirties dievas - wikipedijoje radau.Idomu ar Raikonenas zino,ka reiskia jo vardas maju mitologijoje?
Zedabiejus
IP: 5d0e084 | 01/29 11:54 Atsakyti
Black_Death
01/29 10:06

Taip, jeigu Raikonenas butu toks savanaudis kaip Ronaldo, tai tikriausiai turetu daugiau cempiono apdovanovimu.

Butent, bet tie alkoholikai jie ne tokie kaip ronaldo, paprastesni ir tiek
Black_Death
IP: d3356df | 01/29 10:06 Atsakyti
Zedabiejus
01/28 16:10

Butent savimi reikia ir but kaip ronaldo pvz fulei elgiasi atvirai nieko neslepdamas ir nesukdamas i vata, o dviveidis isverstaskuris messis uzsislepes viska susisukelis apsimeta geruciu paprastuciu zmoguciu ir uz tai ballonus gauna, tad cia ne visai tikslus tavo apibudinimas kad naturalumu savo sportininkai simpatijas issikovoja. Na bet as cia negretinu raikino varianto su messi. Bet pvz as ronaldo uz visus sporrininkus labiausiai vertinu, kad yra koks yra ir buna savimi, nors galetu koki kaciuku ir suniuku sergetoju apsimest ir db turetu daug daugiau ballonu uz vafli gnoma

Taip, jeigu Raikonenas butu toks savanaudis kaip Ronaldo, tai tikriausiai turetu daugiau cempiono apdovanovimu.
Zedabiejus
IP: 5d0e084 | 01/28 16:10 Atsakyti
Paulius 1
01/26 21:18

"K. Raikkonenas sako, kad jam buvo labai svarbu laikytis savo požiūrio, kuris jam atrodė teisingas, o ne stengtis įtikti kitiems."
Štai dėl ko jis man taip patinka. Šiais egoizmo, narcisizmo ir politkorektiškumo laikais išlikti savimi yra sunku, bet Kimi įrodė, kad tai įmanoma.

Butent savimi reikia ir but kaip ronaldo pvz fulei elgiasi atvirai nieko neslepdamas ir nesukdamas i vata, o dviveidis isverstaskuris messis uzsislepes viska susisukelis apsimeta geruciu paprastuciu zmoguciu ir uz tai ballonus gauna, tad cia ne visai tikslus tavo apibudinimas kad naturalumu savo sportininkai simpatijas issikovoja. Na bet as cia negretinu raikino varianto su messi. Bet pvz as ronaldo uz visus sporrininkus labiausiai vertinu, kad yra koks yra ir buna savimi, nors galetu koki kaciuku ir suniuku sergetoju apsimest ir db turetu daug daugiau ballonu uz vafli gnoma
AF1
IP: 0739aab | 01/28 10:34 Atsakyti
Zmogelis is kaimo, gyveno namuke su medine isviete lauke (kaip ir pas mus dar daznai uzsilukusiu tokiu pilna kaimukuos). Tevukas dirbo greiderio vairuotoju (tikiuosi zinot kas yra greideris). Pateko i F1 per kartinga ir F Renault purely del talento ir greicio. Supporta pradziai gavo is vietinio FI verslininko, toliau jau viskas ejosi standartiskai. Intravertiskas labai, nemegsta publikos, kuri nera jo approved rate (draugai, seima). Atsivere placiau tik recently, zmonos itaka :) Honest ir direct. Todel ir patinka daug kam. O tie visi radio messages - ne ten esme visiskai. Overall, kaip cia apacioj gerai pastebeta - paprastas zmogelis, su kuriuo idomu pabendrauti (ne apie F1 ar jo karjera). Trasoje jo greitis jau prableses senokai (jis visad vairuodavo ir vairuoja feelingais labiau, nei data, todel mego tik puikiai sureguliuojamus bolidus), bet tas visiskai nesvarbu fanbase / pagarbos / empatijos jam prasme.
A85 logo rėmėjas
IP: 9d4ddc2 | 01/27 22:57 Atsakyti
Yra Kimi biografija. Angliškai (nu, ar suomiškai, nežinau į kokias dar kalbas versta) – paskaitykit, nėra ten gal kažko wow aprašyta bet gyveno bičas F1 ant 11 atsukęs iki pirmos pensijos. Dabar gal biškį susitupėjo.
subjektyvus
IP: 76c76ae | 01/27 21:35 Atsakyti
man dar istriges momentas kai jis ledus valge :)) siaip idomu kada ir ar isviso atsiras dar kazkas panasaus formuleje.
bet siaip tikrai paradoksas: zmogus kuris visais imanomais budais ir akivaizdziai stengesi vengti viesumos tapo populiariausiu ir mylimiausiu F1 lenktyninku.
.......
IP: 0b15c14 | 01/27 17:08 Atsakyti
nes paprastas toks zmogelis. prie liaudies kaip sakant. visi ji mego ar jis priekyje ar link galo vaziuodavo. dabar paimkim pvz hamiltona. kaip pilotas geras, neprikibsi. i top 5 visu laiku gal ir patektu. bet jo ten visas gyvenimas is bolido islipus tai nei blaivas nei tuo labiau girtas nesuprasi. toks kaip plevesa.
A85 logo rėmėjas
IP: 9d4ddc2 | 01/27 08:38 Atsakyti
Hat
01/27 05:12

Jis nevaidino, kaip daugelis pajacu.Jis buvo tikras , su savo zmogiskom uzgaidom ir silpnybemis.Ir visvien islaikydavo veida.Man isimintinas momentas- Monako GP, neprisimenu kurie metai.Kimio masina , po gedimo, kranas kazkur nukelio, o kur pats Kimis? .Ogi sedi kazkurioj jachtoj ir apsoliuciai vienas gurksnoja sompana, atsieit teprasmenga viskas po paraliais.Sekiau jo karjera nuo pat pradziu.Isejo Kimis , tegyvuoja Kimis .Su pagarba.

Jo jachta ir ten buvo ne jis vienas, o su savo suomiais draugeliais. Dėl šito momento Dennis buvo ne juokais įsiutęs. Bet, o ką tu Kimi padarysi? Tuo metu jis buvo McLaren žvaigždė.
Čia ta vieta, kur jau jachtoj sėdi: https://youtu.be/ZMzeluIxblY?t=178
trololol
IP: ae918c1 | 01/27 08:03 Atsakyti
No Maikl NO
01/26 21:28

Pats Kimis suprato kad toks įvaizdis jam padės ilgiau F1 prabūti, ir išlaikė ... tegul čia nevaidina... Realiai kelis metus paskutinius nieko gero neberodė... Bet vistiek dėl savo būdo populiariausias pilotas yra F1,...tai jam tas padėjo karjeros gale...O šiaip karjeros pradžioje buvo žvėris. Montoya kuris taip laikais aukščiau ALonso buvo vertinamas - buvo trypemas tiesiog

Jei tamstelė būtumėt teisus, tai Kimiui reikėtu dar ir Oskarą duoti, nes taip puikiai vaidina visą gyvenimą :D
O jei rimtai, tai jums reikėtu pas gydytoją apsilankyti, nes sugebat matyti nematomą. Ypač blogai, kad matote tai, ko niekas daugiau nemato :D
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas