K. Raikkonenas patyrė kojos traumą, „Alfa Romeo“ pasikvietė M. Ericssoną (2)

K. Raikkonenas patyrė kojos traumą, „Alfa Romeo“ pasikvietė M. Ericssoną
logo 2019 Rugpjūčio 29 d. 19:58, Alfa Romeo

„Alfa Romeo“ lenktynininkas Kimi Raikkonenas vasaros pertraukos metu patyrė kojos traumą. Reaguodama į tai, komanda šiam savaitgaliui dėl viso pikto pasikvietė atsarginį pilotą Marcusą Ericssoną.

Švedas šiemet lenktyniauja „IndyCar“ čempionate ir šį savaitgalį turėjo dalyvauti Portlande vyksiančiose varžybose. Bet „Alfa Romeo“ kreipėsi į „Schmidt“ ekipą, kurį leido sportininkui išvykti į Belgiją, kur vyks F-1 lenktynės.

Kaip paaiškėjo, ekipa buvo priversta pasikviesti savo atsarginį pilotą, nes K. Raikkonenas patyrė kojos traumą ir gali šį savaitgalį praleisti ne tik treniruotes, bet ir kvalifikaciją bei lenktynes. Tiesa, gali būti, jog suomis praleis tik vieną važiavimų dieną. Pagal taisykles pirmose dvejose treniruotėse galėtų dalyvauti M. Ericssonas, o K. Raikkonenas galėtų grįžti už bolido vairo šeštadienį.

„Pasitempiau raumenį. Tai tiek. Pažiūrėsime kaip bus. Žinote, sportas, traumos, senstu“, - trumpai apie tai kas nutiko sakė K. Raikkonenas.

„Akivaizdu, jog turime turėti atsarginį planą. Būtų kvaila šiuo metu neturėti atsarginio piloto jei pats negalėčiau pilotuoti bolido. Bet tai blogiausias scenarijus. Štai kodėl visos komandos turi atsarginius pilotus. Manau, jog tai normali situacija. Tiesa, Ericssonui tai sudėtinga situacija, nes šį savaitgalį jis turėjo lenktyniauti. Pažiūrėsime kaip viskas bus rytoj.“


Komentarai (2)
pergalingas
| 08/30 18:33 Atsakyti
Ir paims. Nesiparink. Pamatysit kaip senas alkoholikas ismaudys jaunuosius talentus ;)
IDDQD
| 08/29 20:33 Atsakyti
Labai negerai. Trasa kur gali imti daug tasku
×

TOP naujienos