K. Raikkonenas praleis antras lenktynes iš eilės

K. Raikkonenas praleis antras lenktynes iš eilės
logo 2021 Rugsėjo 08 d. 22:01, Sauber

Kimi Raikkonenas praleis antras lenktynes iš eilės. „Alfa Romeo“ komanda šiandien patvirtino, kad praėjusią savaitę COVID-19 virusu užsikrėtęs suomis negalės startuoti Italijos GP varžybose. Jį vėl pakeis Robertas Kubica.

Komanda savo pranešime patvirtino, kad K. Raikkonenas dar negali grįžti į lenktynes.

„Pagal sveikatos priežiūros institucijų reikalavimus, jis vis dar izoliuojasi savo namuose. Robertas, kuris puikiai pasirodė Nyderlanduose po to, kai prieš paskutinę treniruotę per trumpą laiką pakeitė lenktynininką, grįš prie bolido vairo ir atstovaus ekipai kartu su Antonio Giovinazzi“, - teigiama komandos pranešime.

Šį savaitgalį R. Kubica pirmą kartą išbandys naująjį F-1 sprinto kvalifikacinių varžybų formatą, kuris bus naudojamas antrą kartą.

„Pirmiausia noriu pasidalinti geriausiais linkėjimais Kimi. Tikiuosi, kad jis visiškai pasveiks ir greitai grįš į bolidą“, - sakė R. Kubica.

„Nekantriai laukiu lenktynių Monzoje, neįtikėtinoje trasoje, kurioje 2006 m. iškovojau savo pirmąjį podiumą. Kitaip nei Zandvoorte, šią trasą gerai pažįstu ir tai padės, ypač dėl to, kad dėl sprinto kvalifikacinio formato turėsime viena treniruočių sesija mažiau. Esu patenkintas tuo, ką nuveikiau Olandijoje, ir negaliu sulaukti, kada galėsiu dar kartą padėti komandai Monzoje.“

Lando Norrisas
Pilotas: Lando Norrisas 2023 sezono taškai: 174
Komanda: McLaren Amžius: 23 m.
Plačiau
Robertas Kubica
Pilotas: Robertas Kubica 2023 sezono taškai: 150
Komanda: Amžius: 38 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 2883
2. redworm 2851
3. Valerijonas 2848
4. berta 2847
5. Valode 2778