K. Raikkonenas prisiminė atšauktas lenktynes Australijoje: sprendimas galėjo būti priimtas kur kas anksčiau

K. Raikkonenas prisiminė atšauktas lenktynes Australijoje: sprendimas galėjo būti priimtas kur kas anksčiau
logo 2020 Balandžio 14 d. 22:06, Alfa Romeo

„Formulės-1“ sezonas turėjo startuoti dar kovo viduryje, tačiau likus vos kelioms valandoms iki pirmosios treniruotės Australijoje etapas buvo atšauktas dėl koronaviruso protrūkio. Dėl tos pačios priežasties sezonas neprasidės bent iki birželio pabaigos, kuomet vis dar numatytos lenktynės Prancūzijoje.

Vis tik ne visi lenktynininkai buvo patenkinti sprendimu apskritai vykti į Australiją, o Sebastianas Vettelis ir Kimi Raikkonenas buvo pirmieji, kurie išskrido namo.

Suomis atskleidė, kad iš anksto buvo aišku, kad etapas beveik garantuotai bus atšauktas ir šį sprendimą buvo galima priimti kur kas anksčiau.

„Vykti į Australiją nusprendėme ne mes. Visi privalome elgtis taip, kaip nusprendžia FIA ir „Formulės-1“ vadovai. Jei lenktynės vyktų, mes lenktyniautume. Vis tik net ir tokioje velyvoje stadijoje geriausias sprendimas buvo atšaukti etapą Australijoje ir nerizikuoti mūsų bei žiūrovų sveikata.

Buvo daugiau nei akivaizdu, kad lenktynes, greičiausiai, teks atšaukti. Nėra jokios abejonės, kad sprendimas galėjo būti priimtas kur kas anksčiau.

Visi komandų atstovai keliavo iš Europos ir jie galėjo užsikrėsti virusu oro uoste, lėktuve ar bet kurioje kitoje vietoje. Būtent tai ir nutiko“, - bendraudamas su „Auto Hebdo“ kalbėjo K. Raikkonenas.


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos