K. Raikkonenas: tai buvo suknistas savaitgalis (5)

K. Raikkonenas: tai buvo suknistas savaitgalis
logo 2019 Rugsėjo 08 d. 22:31, Alfa Romeo

„Alfa Romeo“ komandos lenktynininkui Kimi Raikkonenui Italijos GP savaitgalis nebuvo pats sėkmingiausias.

Patyręs suomis savo bolidą sudaužė ne tik pirmojoje treniruotėje penktadienį, tačiau ir trečiojoje kvalifikacijos dalyje šeštadienį. Po šių incidentų K. Raikkoneno bolide buvo pakeista pavarų dėžė, o vėliau buvo nuspręsta įmontuoti ir naują variklį, todėl lenktynes jis turėjo pradėti iš techninio aptarnavimo zonos.

Lenktynės suomiui taip pat nesusiklostė ir jis finišavo 15 vietoje. Po lenktynių „Alfa Romeo“ pilotas neslėpė savo nusivylimo.

„Tai buvo suknistas savaitgalis. Iš pradžių buvo mano klaida kvalifikacijoje, dėl kurios turėjome bolide pakeisti pavarų dėžę. Tuomet nusprendėme pakeisti ir variklį, o tai reiškė, kad lenktynes pradėsime iš techninio aptarnavimo zonos. Deja, bet startui pasirinkome netinkamas padangas. Dabar koncentruojamės į lenktynes SingapÅ«re, nes blogiau bÅ«ti jau tikrai nebegali“, - nusivylimo neslėpė K. Raikkonenas.


Komentarai (5)
Lukas Gužauskas
| 09/09 18:24 Atsakyti
Nesuprantu, kodel taip gavo bauda Kimiui del "netinkamo padangu"?
Fernandoisfasterthanyou
| 09/09 15:47 Atsakyti
Suprantu taisyklę, bet nesuprantu logikos. O šiaip tai pačiai komandai reiktų biškuti pradėti tų taisyklių mokintis, pirmai sankaba, po to padangos..
EičJey
| 09/09 07:49 Atsakyti
tribeca
09/09 07:27

As nesupratau, neva turejo apauti tas su kuriomis kvalifikacijoje patyre avarija?

Q2 padangas turėjo apmauti. Avarija Q3 buvo.
tribeca
| 09/09 07:27 Atsakyti
As nesupratau, neva turejo apauti tas su kuriomis kvalifikacijoje patyre avarija?
ddt
| 09/09 05:49 Atsakyti
Ne netinkamas padangas, o "ne tas padangas, kuriomis važiavome kvalifikacijoje". Padangos gi buvo ne trikampės ir ne lietaus, tai jokiu būdu ne "netinkamos". Antrame straipsnyje rašote tas pačias keistenybes :)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas