K. Raikkonenas tiki, kad „Ferrari“ greitai išspręs savo problemas

K. Raikkonenas tiki, kad „Ferrari“ greitai išspręs savo problemas
logo 2020 Lapkričio 17 d. 15:15, Sauber

Į pabaigą artėjantį 2020 metų „Formulės-1“ sezoną „Ferrari“ komanda norės kuo greičiau pamiršti.

Dar prieš metus Italijos ekipa buvo pagrindinė „Mercedes“ konkurentė, o šį sezoną „Ferrari“ konstruktorių įskaitoje užima vos šeštąją poziciją ir lenkia tik „AlphaTauri“, „Alfa Romeo“, „Haas“ ir „Williams“ komandas.

Vis tik „Alfa Romeo“ pilotas Kimi Raikkonenas, kuris yra paskutinis pilotas, triumfavęs „Formulės-1“ čempionate su „Ferrari“ bolidu, tiki, kad jo buvusi komanda gali greitai išspręsti šį sezoną kilusias problemas.

„Nežinau, ką dar galima pasakyti apie dabartinę „Ferrari“ formą. Šioje komandoje praleidau daug laiko ir tai nėra pirmas kartas, kuomet „Ferrari“ po ganėtinai stipraus sezono susiduria su problemomis. Pavyzdžiui, 2008 metais mes kovojome dėl čempionų titulo, o jau kitą sezoną negalėjome galvoti apie kažką panašaus. Dabartinė situacija labai panaši, kadangi dar pernai komanda nuolat kovodavo dėl pergalių lenktynėse.

Panašių periodų išgyvenau ir „McLaren“ komandoje. Tokie dalykai yra visiškai normalūs „Formulėje-1“. Dalis „Ferrari“ problemų šiemet paveikė ir mus „Alfa Romeo“ komandoje. Vis tik neabejoju, kad „Ferrari“ sugebės greitai išlipti iš šios duobės“, – bendraudamas su „Automoto“ kalbėjo K. Raikkonenas.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1859
2. Beržas 1833
3. Tadas Misevičius 1828
4. regdal 1825
5. gytisz 1821