K. Raikkonenui antras įspėjimas per dvi dienas (3)

K. Raikkonenui antras įspėjimas per dvi dienas
logo 2021 Lapkričio 07 d. 12:53, Sauber

Teisėjai skyrė antrą įspėjimą per dvi dienas „Alfa Romeo“ lenktynininkui Kimi Raikkonenui.

Suomis buvo pripažintas pažeidęs FIA elgesio trasoje kodeksą, kai pasuko į techninio aptarnavimo zoną, kirsdamas nudažytą zoną už stulpelio, o paskui grįžo į trasą taip ir neįvažiavęs į boksus.

Incidentas įvyko, kai po Lance'o Strollo avarijos trasoje buvo mojuojama raudona vėliava. Tuo metu K. Raikkonenas buvo netoli įvažiavimo į techninio aptarnavimo zoną.

Po pokalbio su K Raikkonenu, teisėjai skyrė jam antrą įspėjimą šį savaitgalį.

„Septintu numeriu pažymėtas bolidas pasuko į techninio aptarnavimo zoną, bet kirtęs pažymėtą zoną vėl grįžo į trasą“, - teigiama teisėjų pranešime.

„Teisėjai nustatė, kad tai yra FIA elgesio trasose kodekso pažeidimas ir lenktynių direktoriaus nurodymų, pateiktų varžybų aprašo 19.3 straipsnyje, nevykdymas. Todėl sportininkui už tai skiriamas įspėjimas.“

Penktadienį K. Raikkonenui buvo skirtas įspėjimas už trasos apribojimų pažeidimą. Jei per likusias sezono lenktynes suomis gaus trečią įspėjimą, jam automatiškai bus skirta 10 starto pozicijų bauda.

Kimi Raikkonenas
Pilotas: Kimi Raikkonenas 2022 sezono taškai:
Komanda: Amžius: 42 m.
Plačiau


Komentarai (3)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Black_Death
IP: 689644c | 11/08 10:14 Atsakyti
mariusis
11/07 14:38

Pensija, nieko nuostabaus.

Taip, pasiseke jam kad nebetie laikai, kai "nuvarytus" arklius nusauna, nera ko lyginti su italu erzilu...KR pelne tik 90.9% komandos tasku. Zinoma kas tie 90, kai Robertas buvo surinkes visa 100% komandos sezono taska 🤣
mariusis
IP: 7ad5add | 11/07 14:38 Atsakyti
Pensija, nieko nuostabaus.
ddt
IP: 21ec4ad | 11/07 13:03 Atsakyti
Čia buvo pritaikytas Dura lex sed lex principas. Kimis papuolė į labai netikėtą ir nelemtą situaciją. Pagal raidę gal ir galima bausti, bet o protingumo kriterijai kur? Užmigo po teisėjų stalu?
×

TOP naujienos