L. Hamiltonas: daugelis sugrįžta, sugrįš ir Vettelis (2)

L. Hamiltonas: daugelis sugrįžta, sugrįš ir Vettelis
logo 2022 Lapkričio 17 d. 18:04, Wolfgang Wilhelm for Mercedes-Benz AG

Spaudos konferencijoje Abu Dabyje Lewisui Hamiltonui buvo užduotas klausimas: „Kuri iš daugybės dvikovų su Sebastianu Vetteliu „Formulės-1“ pasaulio čempionato trasose jam labiausiai įsiminė?“ Kai Lewisas pradėjo atsakinėti, į pokalbį įsikišo pats Sebastianas ir tarp jų įvyko gana įdomus dialogas.

„Kai aš galvoju apie Sebastianą, tai prisimenu vieną nelemtą istoriją iš praeities...“, - po ilgos pauzės pasakė septyniskart pasaulio čempionas ir pradėjo juoktis.

„Atleiskite, kad įsikišu, bet man nemaloniausiu epizodu buvo 2017 metais Baku, todėl, kad aš tada elgiausi neteisingai, - įsikišo Vettelis. - Bet iš tikrųjų po to atvejo...“.

„Mūsų draugystė tapo dar tvirtesnė“, - frazę užbaigė Hamiltonas.

„Taip, kur kas tvirtesnė, - patvirtino Vettelis. - Todėl nesu pasirengęs, kad labai gailiuosi dėl to įvykio, jei tu supranti, apie ką aš“.

„Aš su tavimi sutinku, - tęsė Hamiltonas. - Jai atvirai, tarp mūsų buvo daug įdomių dvikovų. Aš čia pagalvojau, kad daugelis lenktynininkų sugrįžta ir tu, tikriausiai, taip pat dar sugrįši. Todėl šiandien noriu pasakyti, kad tai tavo paskutinės lenktynės, bet tu dar kada nors sugrįši. Ar ne?..“

„Po konferencijos nueisime į šalį ir susitarsime, kad aš sugrįšiu, kai tu užbaigsi karjerą, - juokaudamas sakė Vettelis. - Gali būti, kad tada man norėsis sugrįžti“.

Kalbėdamas apie artėjantį finalinį etapą, Lewisas kalbėjo: „Kol kas sunku spręsti apie rezultatus, nors nemanome, kad Yas Marina trasa yra labai palanki mums. Mūsų skaičiavimais, kitoms komandoms ši trasa tinka labiau. Bet tikiuosi, kad mes pasirodysime ne prasčiau, nei praėjusiame etape“.

Artėjantis Abu Dabio GP etapas taps Lewisui Hamiltonui jubiliejinis – 200-tosios lenktynės „Mercedes“ sudėtyje. Bet Lewisas čia stos į startą pirmą kartą po pernai metų finalinio etapo, kai paskutiniame rate prarado pergalę čempionate. Beje, „Mercedes“ pilotas atsisakė komentarų šia tema, pasakydamas, kad nenori prisiminti praeities. „Jei tiesiai, tai aš apie tai beveik negalvoju. Paskutiniais metais šioje trasoje nuvažiavau daug puikių lenktynių, aš net prisimenu mano pirmąsias lenktynes Abu Dabyje 2009 metais, kai pirmavau, bet pasitraukiau iš distancijos.

Bet apie praeitį stengiuosi negalvoti, viskas jau užsimiršo ir dabar dedu visas pastangas ir stengiuosi pasiekti maksimaliai įmanomo gero rezultato. Ir visiškai negalvoju apie tai, ką būdavo galima padaryti geriau praeityje...“.

Mercedes-AMG Petronas Formula One Team
Komanda: Mercedes-AMG Petronas Formula One Team 2023 sezono taškai: 0
Variklis: Mercedes Važiuoklė: W13
Plačiau
Lewisas Hamiltonas
Pilotas: Lewisas Hamiltonas 2023 sezono taškai: 44
Komanda: Mercedes Amžius: 38 m.
Plačiau
Sebastianas Vettelis
Pilotas: Sebastianas Vettelis 2023 sezono taškai: 0
Komanda: Aston Martin Amžius: 35 m.
Plačiau


Komentarai (2)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Lauris
IP: c8492bf | 11/17 21:43 Atsakyti
A
11/17 18:54

Pagarba, kad bent jus be klaidu zodi "sugrįžti" paraset, nes absoliu... skaityti daugiau

Lengvas žodis
A
IP: cfd8924 | 11/17 18:54 Atsakyti
Pagarba, kad bent jus be klaidu zodi "sugrįžti" paraset, nes absoliuti dauguma cia piktinasi klaidom ar dar kazkuo, bet va butent atkreipiau demesi, kad patys raso "sugryzti". Nu ir siaip nesamones :)
Sunkus zodis, bet reikia, zinokit reikia ismokti, vaikai.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Ayrtons 407
2. tevez 403
3. Tomas Gaida 395
4. pofke261 393
5. kylius1978 392