L. Hamiltonas siūlo Belgijoje surengti nemokamas lenktynes žiūrovams

L. Hamiltonas siūlo Belgijoje surengti nemokamas lenktynes žiūrovams
logo 2021 Rugsėjo 01 d. 20:07, Daimler AG

Lewisas Hamiltonas neprieštarautų, jei kaip kompensacija už prastą šou praėjusį savaitgalį, Spa trasoje būtų surengtos nemokamos lenktynės F-1 sirgaliams.

Daugelis sporto sirgalių liko labai nusivylę, jog praėjusį savaitgalį dėl prastų oro sąlygų pamatė tik tai, kaip F-1 pilotai įveikė vos kelis ratus paskui saugos automobilį. Tai buvo trumpiausios lenktynės F-1 istorijoje. Iki šiol šis rekordas priklausė 1991 metų Australijos GP, kuomet sportininkai viso įveikė 14 ratų.

Praėjusio savaitgalio lenktynes L. Hamiltonas pavadino farsu ir pareiškė, kad į trasą susirinkusiems žiūrovams turėtų būti grąžinti pinigai už bilietus. Dabar britas teigia, kad nemokamos lenktynės būtų puiki kompensacija.

„Aš mielai ten sugrįžčiau. Man ten tikrai patinka. Tad jei mums pavyktų rasti laisvą savaitgalį, išvengti prasto oro ir surengti sirgaliams nemokamas lenktynes, būtų puiku“, - sakė L. Hamiltonas.

Tokiai brito įdėjai pritaria ir „Williams“ pilotas George‘as Russellas, praėjusį savaitgalį Belgijoje iškovojęs antrą vietą.

„Jei nutiktų taip, jog tektų ieškoti pamainos kuriam nors etapui, aš tikrai neprieštaraučiau sugrįžti į Belgiją. Tai viena geriausių trasų pasaulyje. Praėjusį savaitgalį daugelis sirgalių, susirinkę trasoje, taip ir nepamatė to, dėl ko atvyko. Tad galbūt taip galėtume atsidėkoti jiems už prarastą dieną“, - teigė G. Russellas.

„Spa-Francorshamps", Spa
Trasa: „Spa-Francorshamps", Spa (Belgijos GP)
Ilgis: 7,004 km Ratų skaičius: 44
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas