L. Norrisas: aplenkti buvo labai sunku

L. Norrisas: aplenkti buvo labai sunku
logo 2023 Rugsėjo 04 d. 13:09, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Iš „McLaren“ komandos sportininkų Italijoje taškus uždirbo tik Lando Norrisas, nors tokią galimybę turėjo ir Oscaras Piastris, bet dėl incidento trasoje, kurio kaltininku buvo Lewisas Hamiltonas, australo mašina buvo apgadinta ir jam teko sukti į boksus keistis bolido nosies.

Lando Norrisas (8 vieta): „Lenktynės buvo labai sunkios, nors negaliu pasakyti, kad Monzoje buvo itin sudėtinga kovoti dėl taškų, nes „McLaren“ yra gana greita mašina. Ji nėra tokia greita, kokią turi čempionato lyderiai, bet yra gana gera lyginant su mÅ«sų pagrindiniais varžovais.

Mes galėjome važiuoti greičiau nei Alexas Albonas, bet tiesiosiose „Williams“ išvystydavo labai didelį greiti ir aplenkti Alexo nepavyko. Apskritai, mes pasirodėme neblogai, o mÅ«sų problemos iš esmės buvo susijusios su didele padangų degradacija šioje trasoje – ji čia buvo labai didelė.

Lenkti buvo labai sunku, bet kai nereikėjo to daryti, MCL60 galėjo rodyti aukštą tempą. Kita vertus, A. Albonas ir visa „Williams“ komanda nusipelnė pagyrų, nes jie visas varžybas sugebėjo išsilaikyti priešais mus.

Esame patenkinti pasiektu rezultatu, kadangi tai yra maksimumas, ką mes šiuo metu sugebame padaryti. Didelis dėkui komandai – ir lenktynių brigadai ir visiems tiems, kurie dirbo Wokingo bazėje – už tai, kad jie sureagavo į problemas, kurias mes patyrėme lenktynėse Spa ir sugebėjo padidinti bolido greitį. Dabar pradedame ruoštis SingapÅ«rui, ten mums reikės daug kantrybės ir pozityvaus nusiteikimo kovai“.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Andrius/Loreta 0
2. molinis_e 0
3. Aušrius Kučinskas 0
4. tukas21 0
5. monkeyking 0