L. Strollas: praeis dar 4-5 metai iki mūsų titulo

L. Strollas: praeis dar 4-5 metai iki mūsų titulo
logo 2021 Liepos 15 d. 13:15, Racing Point

„Aston Martin“ komandos savininkas Lawrence'as Strollas mano, kad komandai reikės dar kelių metų, kol ji bus pajėgi kovoti dėl pergalių „Formulės-1“ pasaulio čempionate. Spaudos konferencijoje prieš lenktynes Silverstoune Kanados milijardierius kalbėjo apie dabartinę „Aston Martin“ komandos padėtį ir apie perspektyvą ateičiai.

Lawrence'as Strollas: „Šis sezonas bus nevienareikšmiškas dėl bolidų dugno konstrukcijos pakeitimų perėjus prie naujo aerodinamikos reglamento. Visi yra pakankamai protingi ir gali suprasti, kad tik dvi komandos, naudojančios bolidus su žemu reiku, prarado maždaug po sekundę kiekviename rate. Todėl nėra nieko nuostabaus, kad „Mercedes“ šiais metais tenka rimtai kovoti dėl titulo, kai ankstesniais metais jie nugalėdavo be jokių problemų. Permainos reglamente smarkiausiai atsiliepė mums ir „Mercedes“, todėl suprastėjo ir rezultatai lyginat su praėjusiais metais.

Jei leisite varžovams žeminti jus, tai jūs nepasieksite sėkmės nei „Formulėje-1“, nei bet kuriame kitame sporte. Aš visada gyniau tai, ką laikau esant teisingu. Aš neinvestuočiau gana didelių pinigų į komandą, jei netikėčiau, kad mes sugebėsime kovoti dėl titulų. Mes padarysime viską taisyklių rėmuose ir pasieksime sėkmės.

Beveik visuose versluose, kuriuose dalyvauju, pasiekiu sėkmės. „Formulės-1“ atveju tai reikštų pergalę pasaulio čempionate. Galiausiai būtent tokio tikslo mes siekiame.

Aišku, kad mes suprantame, kad sėkmė „Formulėje-1“, kaip ir bet kuriame versle, neateina per vieną valandą. Prireiks nemažai metų, kad kartu surinkti teisingus specialistus, instrumentus, suderinti visus procesus. Mes investuojame į komandą, kad kiekvienais metais kovotumėm dėl vis aukštesnių rezultatų ir laimėtumėm titulą, bet aš nemanau, kad mes galime tapti pasaulio čempionais anksčiau nei po 4-5 metų“.

Iki šiol „Aston Martin“ komanda naudoja „Mercedes“ vėjo tunelį, bet vystymo programa numato, kad ekipa turėtų nuosavą vėjo tunelį. L. Strollas papasakojo, kad ši idėja gimė komandos technikos direktoriaus Andy Greeno galvoje: „Kartą jis atėjo pas mane ir pasakė: „Jei jūs tikrai norite iškovoti titulą, mums reikia nuosavo vėjo tunelio“.

Šio projekto realizacija kainuoja man daug pinigų, bet ji nepakeitė mano požiūrio į komandą. Esu patenkintas tokia koncepcija“.

Kelis žodžius Strollas vyresnysis pasakė ir apie komandos lenktynininkus – apie savo sūnų Lance'ą ir Sebastianą Vettelį: „Manau, kad Lance'as atliko didelį darbą. Jam tik 22 metai, bet jis jau iškovojo „pole“ ir turėjo kelis podiumus. Šiais metais jis lenktyniauja kartu su Sebastianu ir jie yra daugmaž viename lygyje ir aš nė kiek neabejoju Lance'o greičiu. Kiekvienais metais jis įgyja daugiau patirties ir greičiau važiuoja.

Sezono startas Vetteliui buvo gana lėtas, bet dabar jis jau su viskuo susitvarko“.

Aston Martin Aramco Cognizant Formula One Team
Komanda: Aston Martin Aramco Cognizant Formula One Team 2024 sezono taškai: 0
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: AMR22
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0