M. Arrivabene: pilotai nusipelnė geresnio bolido (8)

M. Arrivabene: pilotai nusipelnė geresnio bolido
logo 2016 Birželio 21 d. 00:07, Ferrari
„Ferrari“ vadovas Maurizio Arrivabene po F-1 lenktynių Baku miesto trasoje pareiškė, kad abu ekipos pilotai nusipelnė geresnio bolido.
Praėjusį savaitgalį vykusiose varžybose italų komandos pilotai Sebastianas Vettelis ir Kimi Raikkonenas finišo liniją kirto antroje ir ketvirtoje vietose. Tai geras rezultatas žinant, kad kavlifikacijos metu minėtasis S. Vettelis nuo „pole“ poziciją iškovojusio Nico Rosbergo atsiliko daugiau nei sekunde.
„Tempas lenktynėse buvo geras. Savaitgalio metu mes daug padirbėjome, tad situacija lenktynėse buvo geresnė nei treniruotėse ar kvalifikacijoje“, – sakė M. Arrivabene.
„Tačiau to ne gana. Mane tai labiausiai verčia nerimauti. Tai ką mačiau iš pilotų pusės buvo įspūdinga. Tačiau bolidas turi būti geresnis.“
„Žinant kokioje situacijoje buvome penktadienį, esu įsitikinęs, kad mes žengėme didelį žingsnį į priekį. Tai matosi palyginus mūsų atsilikimus nuo „Mercedes“. Manau, kad lenktynėse mes puikiai padirbėjome. Tačiau mūsų pilotai tikrai nusipelnė geresnio bolido.“

Komentarai (8)
go go go
| 06/21 22:14 Atsakyti
Taktika tai apgailetina ir kelintas lenktynes is eiles
Loyal to Ferrari
| 06/21 15:26 Atsakyti
Alonso nebuvo nusipelnęs :D
1_Protingas
| 06/21 14:47 Atsakyti
O tai kurie buvo nenusipelnę gal gali Mauricijus įvardint? Nusipelnėme gyventi geriau - Paulautcko šūkis mūsų šumofilams!!!
Laurekas
| 06/21 12:29 Atsakyti
klepsiau, tu jau geriau nuo dabar pradėk skaičiuoti, kiek metų truks hondai kranelius atsukti ;)
Life
| 06/21 09:15 Atsakyti
Jeigu pilotai vairuojantys antrą pagal pajėgumą bolidą "nusipelnė geresnio bolido", ką tuomet turi galvoti Alonso su Buttonu, kurie su savo bolidais net į 10'uką nepapuola...
Klepsidra
| 06/21 07:59 Atsakyti
same story since 2009?
Marijus Vaskelis
| 06/21 01:04 Atsakyti
Tai būkit malonus, dėde Arrivabene, paimkit didelį bizūną ir pliaukštelkit, it koks liūtų dresiruotojas, kad būtų pagaliau sukurtas tas greitesnis bolidas! Nes pasvajot ir mes galim..
Misiulis
| 06/21 00:36 Atsakyti
Na jau kiek kitokia plokštelė, nei "0,1".
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas