M. Binotto: darėme klaidas, kurias dabar reikia taisyti

M. Binotto: darėme klaidas, kurias dabar reikia taisyti
logo 2022 Rugsėjo 09 d. 13:07, Ferrari

Prieš prasidedant lenktynių savaitgaliui Monzoje, Mattia Binotto tvirtina, kad „Ferrari“ ekipos darbuotojai supranta, kokia atsakomybė gula ant jų pečių, tačiau kartu pripažino, kad Italijos GP trasa nelabai tinka raudoniesiems bolidams.

Pokalbį su „Gazzetta dello Sport“ italų komandos vadovas pradėjo nuo to, kodėl reikėjo keisti jėgos agregatą Carloso Sainzo automobilyje: „Mes naudojame šią galimybę Carlosui duoti naują jėgainę. Jėgos agregatas keičiamas absoliučiai visas, be to, Carlosas gaus modernizuotą ERS sistemą, kurią Charlesas Leclercas naudoja nuo Belgijos GP.

Tai bus optimizuota hibridinės sistemos versija, nes dabar vidaus degimo variklių modernizacija keliems metams yra sustabdyta. ŠÄ¯ agregatą Sainzas naudos ir visuose likusiuose etapuose ir dėl to mes tikimės gauti tam tikrą pranašumą.

Beje, Monza nėra priskiriama prie trasų, kurios tinka mÅ«sų bolidui, tai tapo aišku po etapo Spa. Tiesiosiose „Red Bull“ automobiliai yra greitesni, bet mes išanalizavome viską, kas buvo Belgijoje ir dabar tikimės, kad mÅ«sų padarytos išvados leis šÄ¯ savaitgalį pasirodyti kuo geriau.

Labai svarbu bus maksimaliai naudingai padirbėti penktadienio treniruotėse lyginant bolidų reguliavimus, naudojamus dabar su tais, kuriuos mes naudodavome iki PrancÅ«zijos GP. BÅ«tent tame etape mÅ«sų lenktynininkai pradėjo skųstis dėl mašinos balanso problemų ir tai privedė prie Leclerco klaidos.

ŠÄ¯ savaitgalį ant mÅ«sų pečių guls milžiniška atsakomybė, todėl, kad iš „Ferrari“ yra visada labai daug ko tikimasi. Šioje trasoje pakanka padaryti vieną klaidą ir vėliau jau neįmanoma bus atsilošti. Bet klaidų daro ir kitos komandos. Bet kokiu atveju, mÅ«sų užduotis Monzoje bus ta, kad reikės kuo geriau pasirodyti ir mes tam skirsime visas pastangas.

MÅ«sų tikslas – didinti „Ferrari“ konkurencingumą. Mes gerai pradėjome šÄ¯ sezoną, bet po to pradėjome daryti klaidas ir dabar atėjo laikas jas taisyti.

Dar labai anksti kalbėti, ar kitais metais mes galėsime kovoti dėl čempionų titulo. Dabar svarbiausia – pasiekti augimo, nuolat progresuoti, o tik vėliau galvoti apie pergalę čempionate“.

Scuderia Ferrari
Komanda: Scuderia Ferrari 2023 sezono taškai: 38
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: F1-75
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Ayrtons 407
2. tevez 403
3. Tomas Gaida 395
4. pofke261 393
5. kylius1978 392