M. Binotto: Singapūras parodė „Ferrari“ pažangą (3)

M. Binotto: Singapūras parodė „Ferrari“ pažangą
logo 2022 Spalio 03 d. 16:54, Ferrari

Šiame sezone „Ferrari“ padarė aibę įmanomų ir neįmanomų klaidų, todėl prieš eilinių lenktynių startą sirgaliai užduoda sau klausimą: „Kuo komanda dar apsunkins sau gyvenimą ateinantį sekmadienį?“.

Tačiau Singapūre, vargu, ar buvo už ką kritikuoti „Ferrari“ - Charlesas Leclercas laimėto „pole“ pranašumą prarado pirmuose lenktynių metruose, bet visą distanciją nuvažiavo antroje pozicijoje, o Carlosas Sainzas netrukus po starto aplenkė Lewisą Hamiltoną ir finišavo trečias.

Dvigubo podiumo komanda, beje, nebuvo iškovojusi nuo gegužės mėnesio etapo Majamyje. „Ferrari“ vadovas Mattia Binotto pažymėjo, kad pasirodymas Singapūre sukėlė dvejopus jausmus.

„Esame nusivylę lenktynių rezultatu, - kalbėjo Binotto po lenktynių. - Jau ilgą laiką mes siekėme pergalės ir Singapūre buvome gana arti jos.

Galiausiai iškovojome užtikrintas antrą ir trečią vietas. Tai gana nemenkas taškų kraitis, nors mūsų tikslas buvo pergalė.“

Italų specialistas pridūrė: „Apskritai, savaitgalis buvo sudėtingas, bet bolidas gerai pademonstravo save tiek ant šlapios, tiek ir ant sausos dangos.

Mums pavyko patvirtinti, jog „Ferrari“ sugebėjo susitvarkyti su tais sunkumais, kurie trukdė mums Spa ir Zandvoorte. Mums pavyko susigrąžinti buvusį greitį. Tai įkvepia artėjant kitiems etapams.“

Į klausimą, ką jis išskirtų iš sekmadienio įvykių trasoje, Binotto atsakė: „Labai svarbus buvo startas. Manau, kad būtent jis ir nulėmė visų lenktynių likimą.

Mes galėjome startuoti kur kas geriau, tada ir rezultatai būtų geresni. Charlesas neblogai sureagavo į šviesoforo signalą, bet ratų sukibimas su danga buvo blogas, nors jis viską padarė teisingai. Tačiau galiniai ratai prasisuko ir pozicija buvo prarasta.

Tai atsiliepė varžybų rezultatams. Dabar reikės išsiaiškinti, kodėl mašina pradėjo važiuoti ne taip gerai, kaip mes tikėjomės. Bet antra ir trečia vietos – tai neblogas rezultatas“.

Paskutinę pergalę „Ferrari“ komandai Charlesas Leclercas iškovojo liepos pradžioje Spielberge. Iš viso komanda šiemet laimėjo keturis etapus.

Scuderia Ferrari
Komanda: Scuderia Ferrari 2023 sezono taškai: 38
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: F1-75
Plačiau


Komentarai (3)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
ogis
IP: d43857c | 10/03 22:41 Atsakyti
kazkuriuo metu akivaizdziai Leklerkas turejo pranasuma pasikeites ant sliku,bet teisejai kazkodel po restarto gal net 5 ratus neleido aktyvuot drs,kai paprastai po 2 ratu drs leidzia naudoti,tu bandymu be drs aplenkt pereza uzteko kad supjautu padangas ,paskui ir su atidarytu sparnu nebeturejo jokio pranasumo, pradejo atsilikt lenktyniu rezultatas tapo aiskus.
kumpis1
IP: e528ecb | 10/03 17:34 Atsakyti
Pažanga padarė greičiau MB, nes Hamis visada buvo prilipęs prie sainzo :D O paskutiniai ratai išvis tragedija iš ferrariu pusės. Bolidas lengvėja, o rato įveikimo laikas negreitėja, ką tai reiškia, kad padangas greičiau surijo nei RB
YZF
IP: 20135ae | 10/03 16:59 Atsakyti
Ferrari savame stiliuje. Gavo net nuo Perezo o jie svaigsta apie pazangas. Butu MV paemes pole, butu abu RBR mate kaip savo ausis
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Ayrtons 407
2. tevez 403
3. Tomas Gaida 395
4. pofke261 393
5. kylius1978 392