M. Binotto: spekuliacijos niekuo neparemtos (3)

M. Binotto: spekuliacijos niekuo neparemtos
logo 2022 Lapkričio 19 d. 15:51, Ferrari

Spaudos konferencijoje Abu Dabyje „Ferrari“ komandos vadovas Mattia Binotto pabandė išsklaidyti gandus dėl jo atleidimo iš „Ferrari“ komandos vadovo posto – kalbos apie tai jau sklando bene savaitę ir jas pakurstė nesena „Gazzetta dello Sport“ publikacija.

Mattia Binotto: „Ferrari“ yra pati mylimiausia „Formulės-1“ komanda ir Sebastianas Vettelis yra pasakęs, kad kadangi visi serga už „Ferrari“, tai visuomet reiškia, jog tai bus ir aistringa meilė, ir nuolatinė kritika. Taip bÅ«davo anksčiau, tai kartojasi dabar ir ateityje niekas nepasikeis.

Kai aš sužinojau apie šiuos gandus, tai pasikalbėjau su „Ferrari“ prezidentu Johnu Elkannu ir mes nusprendėme: norint pabaigti visas šias spekuliacijas, geriausia išleisti oficialų pranešimą. Visos šios spekuliacijos nėra nieko paremtos. Dabar svarbiausia, kad komanda nepamirštų gerai dirbti, o gandų bus visą laiką“.

Bet kai Binotto buvo užduotas tiesus klausimas, ar jis yra užtikrintas, jog jis 2023 metais pasiliks komandos vadovu, jis atsakė gan aptakiai: „Tai ne aš spręsiu, bet esu ramus, kadangi visada konstruktyviai bandžiau viską aptarti su mano vadovybe – tiek artimiausius uždavinius, tiek ir ilgalaikę perspektyvą.

Negana to, jei analizuosime šÄ¯ sezoną, tai reikia pripažinti, kad buvo sėkmių ir nesėkmių ir ne visada dirbome pačiu geriausiu bÅ«du. Bet manau, kad pagrindinis uždavinys pasiektas: pirmaisiais metais, kai įsigaliojo naujasis techninis reglamentas, mes buvome pakankamai konkurencingi. Niekas nesitikėjo, kad čempionato pradžioje „Ferrari“ važiuos taip greitai, ypač jei prisiminsime tai, kokie bÅ«davo ankstesni metai.

Komanda lieka susitelkusi, mes parodėme, kad sugebame labai daug. Buvo sričių, kuriose mums reikia pasitempti, bet mes viską išsiaiškinsime ir pasitaisysime. Bazėje Maranelle intensyviai dirbame su 2023 m. bolidu. O šis sezonas buvo ryškus, jei prisiminsime tai, kiek „pole“ mes iškovojome ir kokį greitį rodėme kvalifikacijose.

MÅ«sų tempas lenktynėse nebÅ«davo toks geras, mes suprantame, kad jį dar reikės didinti, dar ir dėl to, kad tokiu atveju mÅ«sų strategams bus lengviau apsispręsti su taktika, jei jie bus įsitikinę, kad mašina yra greita.

Žodžiu, esu ramus ir kartu su komanda esu susikoncentravęs ties tais uždaviniais, kurie prieš mus keliami dabar“.

Scuderia Ferrari
Komanda: Scuderia Ferrari 2023 sezono taškai: 38
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: F1-75
Plačiau


Komentarai (3)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
montekristas
IP: 18cf0f3 | 11/22 00:23 Atsakyti
masina gali but pati greiciausia, bet ant 3 ratu pilotuot sunkoka...
Aaa
IP: bf8613d | 11/19 23:39 Atsakyti
Atsiprašau iškart už išsireiškima, bet ar tie italai tikrai *** yra ar tokiais apsimeta?
MNM
IP: 3d793b9 | 11/19 18:12 Atsakyti
Kosminis "Mūsų tempas lenktynėse nebūdavo toks geras, mes suprantame, kad jį dar reikės didinti, dar ir dėl to, kad tokiu atveju mūsų strategams bus lengviau apsispręsti su taktika, jei jie bus įsitikinę, kad mašina yra greita." Suprask masina buvo per leta, todel ir strategai shh male. O kas jei su dar greitesne masina Ferrari strategai liks tokie patys?
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Ayrtons 407
2. tevez 403
3. Tomas Gaida 395
4. pofke261 393
5. kylius1978 392