M. Verstappenas atsisakė dalyvauti virtualiose F-1 lenktynėse

M. Verstappenas atsisakė dalyvauti virtualiose F-1 lenktynėse
logo 2020 Kovo 21 d. 19:55, Red Bull Content Pool / Getty Images

„Red Bull“ pilotas Maxas Verstappenas paskelbė nedalyvausiantis virtualiose F-1 e-sporto serijos lenktynėse, kurios bus surengtos sekmadienį.

Jau aišku, kad į F-1 varžybas, bet tik virtualias, sugrįš Nico Hulkenbergas. „Ferrari“ komandai atstovaus akademijos nariai Robertas Shwartzmanas ir Dino Beganovicius. O „Red Bull“ paskelbė, kad jos pilotais virtualiame čempionate bus Philippas Engas ir Chrisas  Hoy.

Ne tik F-1, bet ir virtualių lenktynių pasaulyje gerai žinomas M. Verstappenas atsisakė dalyvauti F-1 e-sporto serijoje ir įvardino priežastį.

„Ne, aš nedalyvausiu. Man iki šiol nė karto neteko žaisti F1 2019 žaidimo. Man prireiktų mažiausiai kelių dienų, kad jį perprasčiau. O aš dabar nenoriu į tai gilintis“, - sakė M. Verstappenas.

„Esu labai užsiėmęs su kitais lenktynių žaidimais. Tad nenoriu dažnai jų keisti. Be to aš visada lenktyniauju, kad nugalėčiau. Nenoriu dalyvauti tik dėl to, jog pasivažinėčiau rikiuotės gale. Tokiu atveju man geriau yra nedalyvauti visai.“

Anot M. Verstappeno, lenktynių žaidimai padedam man tobulinti bolido pilotavimo įgūdžius.

„Tose lenktynėse tenka pilotuoti įvairiausius automobilius. Tad varžybos skiriasi nuo tų, kurios vyksta realybėje. Bet bent jau niekam nekenkia. Išlieki žvarbus ir susikaupęs. Be to malonu varžytis trasoje su tiek daug žmonių.“

„Turi daug lenktyniauti, kad simuliatorių pasaulyje būtum konkurencingas. Svarbu daug treniruotis. Turi daug nusimanyti apie automobilių nustatymus ir taip toliau. Mano komandos („Redline“) draugas Rudy van Burenas toje srityje gerai nusimano ir man padeda.“Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Kęstutis Šimkus 263
2. mantioras 250
3. skripas 249
4. Giriby 243
5. bbd-336 237