Is Fia puses viskas padaryta teisingai, tokios ir proceduros. Pirmiausia geltona veliava ir vertinama situacija, viskas uztruko vos 15 sek, tik beda kad F1 standartais tai ten pas juos viskas vyksta letokai.
Bet velgi cia yra ir kvalifikacijos formato beda, visi isvaziuoja paskutiniam bandymui vienu metu, jei priekyje kazkas suklysta - visiem sugadinama greitieji ratai. Q3 turetu vaziuot po vieną kaip kokiais 2005 po 2 bandymus. Nes dabar laiko daug, bet visi tik 2 bandymus daro vienu metu, vienas paskui kita
Ir taisykles geltonos veliavos kreivos. Uztenka uz geltonos veliavos atmest pilnai gaza, sekundej ir vel gazas- dugnas ir pazeidimo nera. - greitis buvo numestas. Ruselas sitoje vietoje prarado 0.3 laiko, o vezesi 0.5 pranasuma, laimejo su 0.2 pranasumu.
M. Verstappenas įvertino FIA sprendimą: beprotiška (3)
Bet velgi cia yra ir kvalifikacijos formato beda, visi isvaziuoja paskutiniam bandymui vienu metu, jei priekyje kazkas suklysta - visiem sugadinama greitieji ratai. Q3 turetu vaziuot po vieną kaip kokiais 2005 po 2 bandymus. Nes dabar laiko daug, bet visi tik 2 bandymus daro vienu metu, vienas paskui kita
Ir taisykles geltonos veliavos kreivos. Uztenka uz geltonos veliavos atmest pilnai gaza, sekundej ir vel gazas- dugnas ir pazeidimo nera. - greitis buvo numestas. Ruselas sitoje vietoje prarado 0.3 laiko, o vezesi 0.5 pranasuma, laimejo su 0.2 pranasumu.