Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Hahaha
IP: a2326ce | 06/27 21:34 Atsakyti
Smagu apsitriedusi Juzufa skaityt, kaltų paieškos, vieni aplink nevykėliai, o jo mega staras sienoj :)
Stingeris
IP: 0ff3cbb | 06/27 21:22 Atsakyti
Raselas sako ivaziavau turedamas 0.5s persvara. Isvaziavau ir liko 0.25s. tai nusimeciau gaza. Kad *** po S2 turejo 0.073s pranasuma. Kaip jis ten nuo S2 matavimo tasko iki 9 posukio padare 0.5s pranasuma? Nesueina cia galai. Ir Fia traukia uz ausu
Skeptikas
IP: c4d6e8c | 06/27 21:21 Atsakyti
Man tai klausimas iškilo, kaip Q3 dalyje po pirmo važiavimo yra sugebama numesti dar 0,2 sek. Kova vyksta šimtosiomis - tūkstantosiomis, o paskui ant galo atsegama dar 0,2 sek. Manau komandos turi trumpalaikį visos jėgainės extra režimą.
YZF
IP: 20135ae | 06/27 21:11 Atsakyti
f40
06/27 19:59

kazkaip q2 sedejo subine suraukes,ir meldesi,kad gas nepaeitu,nors ant... skaityti daugiau

Tai tikrai kad x ui j suprasi, visas tavo gyvenimas toks - nieko nesupranti. q2 rato laikas ties 10 vieta buvo nes naujas padangas taupe lenktynems ir laika parode su senom. Kai uzsidejo naujas, q3 visai kitas laikas buvo. Ziuri i telika ir nematai nieko.
Arnius
IP: 79839ff | 06/27 21:06 Atsakyti
Kesha13
06/27 19:10

MV visi F1 driver’iai laiko geriausiu, o čia kažkoks atsilupęs ru... skaityti daugiau

.
Arnius
IP: 79839ff | 06/27 21:06 Atsakyti
Kesha13
06/27 19:10

MV visi F1 driver’iai laiko geriausiu, o čia kažkoks atsilupęs ru... skaityti daugiau

Tai jis normaliai kalba kaip tarp runkelių, tai galima užskaityti ir nėra ko pykti ant daržovių
Senelis
IP: adafe95 | 06/27 20:29 Atsakyti
Prasideda pernykščiai teisėjų breikdensai, brito stūmimas...
YZF
IP: 20135ae | 06/27 20:00 Atsakyti
SmoothOperator
06/27 19:48

Neseku aš MotoGP, bet patinka nerasti tavo vardo komentaruose, kai Ma... skaityti daugiau

Man irgi patinka nerasti tavo vardo kai Marquezas nelaimi. Daznai tai buna.
f40
IP: 4eb76e5 | 06/27 19:59 Atsakyti
YZF
06/27 18:48

Nepasiseke, su senom padangom vare. Tau irgi gyvenime nepasiseke, ziur... skaityti daugiau

kazkaip q2 sedejo subine suraukes,ir meldesi,kad gas nepaeitu,nors antram stinte veze 0.1... ir prie ko cia padangos ir kazkokia knyga,tai x ui j tave suprasi...
SmoothOperator
IP: 6a7e3e6 | 06/27 19:48 Atsakyti
YZF
06/27 18:46

Kazko nesigirdi is taves nieko apie sios dienos idomias MotoGP sprinto... skaityti daugiau

Neseku aš MotoGP, bet patinka nerasti tavo vardo komentaruose, kai Marquezas laimi :)
Dantes
IP: 346f499 | 06/27 19:22 Atsakyti
Smagu MV verksniukus fanus matyt. Kai pradėsit grįžt į realybę ir nebestumsit ant visų apart MV (ypač ant Hamio) tada ir bus galima objektyviai ir konstruktyviai pakalbėt, bet to niekad nebus, kaip ir MV mokėjimo in wheel to wheel action.
Apkaba
IP: cd4db2a | 06/27 19:19 Atsakyti
Stingeris
06/27 18:44

Ferrari turbut bijojo kad nenusprogtu naujasis motoras. Paskutiniam ru... skaityti daugiau

Labai panašu į tai, kad atsuko viską ką turi, nes čia teoriškai turėjo būti arti Merso, bet gavosi kad ne sumažino atsilikimą, bet jis padidėjo, o dar kitos komandos irgi greitos atrodė. Galbut trasa ne taip gerai tinka, bet dalinai čia variklinė trasa.
Kesha13
IP: 438f802 | 06/27 19:10 Atsakyti
Dantes
06/27 18:05

Kokia intriga, koks Ferrari comeback paskutiniam rate, visiškai iš n... skaityti daugiau

MV visi F1 driver’iai laiko geriausiu, o čia kažkoks atsilupęs runkelis kalba vėjus.
YZF
IP: 20135ae | 06/27 18:49 Atsakyti
Stingeris
06/27 18:44

Ferrari turbut bijojo kad nenusprogtu naujasis motoras. Paskutiniam ru... skaityti daugiau

Jeigu Russelas su Antaneliu nebutu gazo numete, butu ikale daugiau negu puse sekundes Ferrariams su 'acuktais kranais' ir ramu butu eilini syki.
YZF
IP: 20135ae | 06/27 18:48 Atsakyti
f40
06/27 18:40

lasarai pasiseke,kad i top 10 praslydo... bet gal nebutu tackes sudauz... skaityti daugiau

Nepasiseke, su senom padangom vare. Tau irgi gyvenime nepasiseke, ziuri i knyga ir matai spyga.
YZF
IP: 20135ae | 06/27 18:46 Atsakyti
SmoothOperator
06/27 18:37

Laukia įdomios gonkės. Merc vs Ferrari, Ham vs Lec.

Kazko nesigirdi is taves nieko apie sios dienos idomias MotoGP sprinto lenktynes. Biski zvejoji?
Vakg
IP: a269e0f | 06/27 18:45 Atsakyti
Matosi, kas yra tikri cempai - spaudžia tiek, kiek reikia ir moka nesusimuryti i siena svarbiausiame rate. Na, o sintetika sienoje ir zvyre. Kaip ir turi buti.
Stingeris
IP: 0ff3cbb | 06/27 18:44 Atsakyti
Ferrari turbut bijojo kad nenusprogtu naujasis motoras. Paskutiniam run'e turbut kai saka acuko kranelius
f40
IP: 31b4f1f | 06/27 18:40 Atsakyti
YZF
06/27 18:33

Vel lasarai pasiseke. Jeigu Max'as nebutu spinines, tai sedetu penktas... skaityti daugiau

lasarai pasiseke,kad i top 10 praslydo... bet gal nebutu tackes sudauzes?...
SmoothOperator
IP: 6a7e3e6 | 06/27 18:37 Atsakyti
Laukia įdomios gonkės. Merc vs Ferrari, Ham vs Lec.

TOP naujienos