Charlesas Leclercas po Austrijos „Grand Prix“ kvalifikacijos neslėpė pasitenkinimo iškovota antrąja vieta. „Ferrari“ pilotas pripažino, kad po sudėtingų pastarųjų etapų toks rezultatas buvo maloni staigmena.
Monegaskas teigė, jog svarbiausias tikslas buvo pagaliau turėti sklandų savaitgalį ir be klaidų įveikti kvalifikaciją.
„Esu gana patenkintas šiandienos rezultatu. Pastarieji keli savaitgaliai buvo tikrai sudėtingi, todėl labiausiai norėjau švaraus savaitgalio ir geros kvalifikacijos, kad rytoj galėčiau startuoti iš stiprios pozicijos.“
C. Leclercas taip pat pagyrė komandos darbą, pabrėždamas, kad „Ferrari“ atnaujinimai pradeda duoti vaisių.
„Startuoti iš antrosios vietos yra puikus rezultatas. Komanda įdėjo milžiniškas pastangas pristatydama atnaujinimus Barselonoje ir dar kartą šį savaitgalį. Tai atsiperka.“
Pasak „Ferrari“ lenktynininko, iki pat kvalifikacijos jis netikėjo, kad galės kovoti dėl pirmosios starto eilės.
„Jei atvirai, iki kvalifikacijos tikrai nemaniau, kad startuosime iš pirmosios eilės. Todėl tai labai maloni staigmena, kad esame taip aukštai.“