M. Verstappenas kvalifikacijoje važiavo su įskilusiu sparnu

M. Verstappenas kvalifikacijoje važiavo su įskilusiu sparnu
logo 2021 Lapkričio 07 d. 15:10, Red Bull Content Pool

Per Meksikos GP kvalifikaciją TV transliacijose buvo galima matyti, kaip „Red Bull“ mechanikai Maxo verstappeno bolide tvirtina vieną iš galinio sparno plokštumų izoliacinės juostos pagalba. Po kvalifikacijos šie kadrai iškėlė klausimą: ar galinio sparno pažeidimai nebuvo priežastimi to, kad „Red Bull“ pilotai gerokai nusileido konkurentams iš „Mercedes“ ir kvalifikacijoje parodė tik 3 ir 4 laikus?

Iš pradžių „Red Bull“ atstovai pareiškė, kad sparno tvirtinimas izoliacija buvo atliktas apsisaugojimo nuo nemalonumų sumetimais. Pavyzdžiui, ekipos vadovas Christianas Horneris sakė: „Mus kažkiek jaudino anglies pluošto medžiagos nuovargio požymiai, kuriuos mes aptikome. Galiausiai nieko baisaus nebuvo – izoliacijos pagalba mes tik norėjome apsisaugoti nuo bet kokios rizikos“.

Tačiau Maxas su žurnalistais pasidalino kiek kitokia informacija: „Po šeštadienio treniruotės galiniame sparne buvo aptikti įskilimai – todėl ir teko juos klijuoti. Po šio remonto sparnas nė kiek nesiskyrė nuo naujos detalės, todėl nemanau, kad dėl to mes praradome laiką. Bet iš tiesų, prieš lenktynes mes dar kartą viską nuodugniai patikrinsime“.
Priminsime, jog „Red Bull“ per paskutines dvejas lenktynes ne kartą buvo susidūrusi su galinio sparno problemomis. Prieš tai vykusiame JAV GP etape po šeštadienio treniruotės buvo surastas sparno skilimas M. Verstappeno bolide. O jau Meksikoje pirmoje treniruotėje galinį sparną į atitvarą sudaužė Sergio Perezas. Todėl komandos konsultantas Helmutas Marko net išreiškė baimę, kad komandai gali neužtekti atsarginių detalių išvažiuojamuose etapuose Amerikos žemyne.

„Kai dėl kvalifikacijos rezultatų, tai trečioje dalyje sukibimas su trasa buvo tragiškas ir todėl mes važiavome lėtai, - pripažino Verstappenas. - Pačiame greičiausiame rate aš kiek galėjau kompensuoti praradimus, nes sugebėjau padangas įšildyti iki idealios temperatūros. Bet vis tiek mūsų tempas buvo ne toks, kokio mes tikėjomės pagal treniruočių rezultatus. Tai bus lieka didele mįsle.

Tačiau per šios dienos lenktynes mes naudosime kitokias padangas – tikiuosi, jog su balansu bus viskas tvarkoje“.

Red Bull Racing
Komanda: Red Bull Racing 2024 sezono taškai: 28
Variklis: Red Bull Powertrains Važiuoklė: RB18
Plačiau
Maxas Verstappenas
Pilotas: Maxas Verstappenas 2024 sezono taškai:
Komanda: Red Bull Amžius: 26 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. booraz 0
2. Aurimas8908 0
3. molinis_e 0
4. Aušrius Kučinskas 0
5. tukas21 0