M. Verstappenas: man nesvarbu, kas bus mano partneris (5)

M. Verstappenas: man nesvarbu, kas bus mano partneris
logo 2023 Lapkričio 23 d. 20:53, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Abu Dabio GP etapo išvakarėse „Red Bul“ komandos vadovas Christianas Horneris papasakojo, kad 2023 metų pirmoje pusėje Lewisas Hamiltonas kreipėsi į jį galimo lenktyniavimo „Red Bull“ sudėtyje, bet Horneris jam atsakė, kadangi mano, kad Lewisas ir Maxas Verstappenas negali dirbti vienoje komandoje.

Abu Dabyje L. Hamiltonas paneigė „Red Bull“ vadovo žodžius. Spaudos konferencijoje situaciją paprašÄ— pakomentuoti ir Maxo Verstappeno.

„Nėra prasmės išgalvoti istorijų, jei niekas nevyksta, - atsakė M. Verstappenas. - Man visiškai nesvarbu, kas bus mano komandos draugas. Aš nelabai noriu kalbėti apie Lewisą, kadangi čempionate yra daug kitų puikių lenktynininkų“.

„Red Bull“ jau iškovojo 20 pergalių šiame sezone, bet komanda pripažįsta, kad jų bolidas turi ir silpnųjų pusių. M. Verstappenas papasakojo, kokiose srityse reikėtų pasitempti tarpusezoniu: „Žinoma, man norisi, kad pergalių serija neužsibaigtų, bet anksčiau ar vėliau ji ateis iki pabaigos, bet aš tikiuosi, kad iki to dar toli.

BÅ«tų šaunu sezoną užbaigti pergale, bet tuo pačiu metu esu susikoncentravęs ties tuo, kas manęs laukia kitais metais. Mes padarysime viską, kad vėl turėtumėm konkurencingą bolidą.

Sunku pasakyti, kokio žingsnio į priekį mes norime žiemą, kad išsaugotumėm pranašumą. Mes žinome savo mašinos silpnąsias puses ir pasistengsime jas pašalinti. Svarbu nepamiršti apie stipriąsias puses, jas taip pat reikia tobulinti.

Žinoma, kad mes turime silpnų pusių. Pakanka prisiminti SingapÅ«rą. Miesto trasoje mes turime daugiau problemų nei stacionariuose autodromuose. Pavyzdžių toli ieškoti nereikia – Las Vegasas. Lėtų posÅ«kių įveikimas, taip pat kaip ir trasos nelygumai – mÅ«sų mašinos silpna pusė. Šiose srityse pasitempti reikia labiausiai“.

Kalbėdamas apie įsimintiniausias sezono pergales, Maxas paminėjo trejas lenktynes: „Man labiausiai įsiminė pergalė Majamyje. Svarbus buvo laimėjimas namuose Zandvoorte ir dar paminėsiu pergalę Suzukoje po labai sudėtingo savaitgalio SingapÅ«re“.Komentarai (5)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Rgs
IP: b113751 | 11/24 08:32 Atsakyti
Kai komanda dirba tik tau, tai ner svarbu kas tavo partneris
Darius vin
IP: d7771ac | 11/24 09:17 Atsakyti
Horneris galetu pasakas sekti vaikams pries miega
Horneris
IP: e91f611 | 11/24 12:50 Atsakyti
Totalus melagis ir intrigantas, 2021 m visą sezoną rėkė kaip FIA palaiko tik Mersus ir Mersų bolidas nelegalus. Realiai- taip per sezoną cheatinimo mersų neįrodė, o pačių vheatinimas įrodytas buvo, o dėl FIA - pakeitė taisykles paskutiniam etape RB, nes patys nesugebėjo laimėti nore likus 4 etapams iki pabaigos mažai, kas tikėjo. Na, o galui, Horneris ne kartą sakė, kad SP turi vienodus šansus kaip ir Max t.y. neturi jie nr1 ir nr2 ir komanda traktuoja juos vienodai :)))
Lauris
IP: 1f5c778 | 11/23 21:21 Atsakyti
Šiaip Horneris nesakė,kad Hamiltonas kreipėsi tiesiogiai į jį. Aišku Hamiltonas nežinojo, ką tiksliai jis pasakė, bet žurnalistai uždavė klausimą taip tarsi jis taip sakė 😃
as_
IP: 01f5fd1 | 11/25 18:15 Atsakyti
išverstaskūris tas verstapenas. Dar porą metų atgal teigė išeisiantis iš redbull jei komanda nepratęs sutarties su Perezu. Sakė geresnio komandos draugo neįsivaizduoja. O jau dabar pareiškė kad jam nesvarbu kas jo komandos draugas. Jau ant tiek pasipūtęs pasidaręs, pagarba jam seniai dingus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0