M. Verstappenas: mums reikia tobulo savaitgalio titului iškovoti

M. Verstappenas: mums reikia tobulo savaitgalio titului iškovoti
logo 2022 Spalio 06 d. 11:50, Red Bull Content Pool / Getty Images

Maxas Verstappenas sekmadienį Suzukoje, Japonijoje, gali užsitikrinti antrąjį čempiono titulą. Tačiau tam, anot sportininko, viskas šÄ¯ savaitgalį turi susiklostyti tobulai.

Olandas dabar 104 taškais lenkia antrą vietą užimantį „Ferrari“ atstovą Charlesą Leclercą ir 106 taškais komandos draugą Sergio Perezą. Kad taptu čempionu, po šio savaitgalio M. Verstappenas turi turėti 112 taškų persvarą prieš artimiausią varžovą.

Paprasčiausias bÅ«damas M. Verstappenui užsitikrinti titulą, bÅ«tų nugalėti sekmadienį vyksiančiose lenktynėse ir užfiksuoti geriausią rato įveikimo laiką. Jei olandui vis dėlto nepavyks iškovoti papildomo taško, o C. Leclercas finišuos antras, tada M. Verstappenas čempionu galės tapti dar kitose lenktynėse, kurios bus surengtos JAV.

„Iškovoti čia titulą bÅ«tų maloniau, vien dėl mÅ«sų gerų santykių su „Honda“. Žinoma, apmaudu, jog pernai negalėjome čia lenktyniauti. Tad džiugu, jog sugrįžome. PažiÅ«rėsime kaip viskas klostysis. Bet tam, kad iškovotume titulą, mums tikrai reikia tobulo savaitgalio“, - sakė M. Verstappenas.

Anot sportininko, komandai visų pirma reikia nedaryti klaidų, kurias padarė Singapūre.

„Svarbu atkreipti dėmesį į degalų kiekį bake. Daugiau nelabai ką ir galime pakeisti. Jei į baką įpili degalų penkiems ratams, tai reiškia, kad bus galima įveikti penkis ratus, šešių nenuvažiuosi. Galima apie tai ilgai kalbėti, bet dėl to niekas nepasikeis.“

„Žinoma, praėjusį savaitgalį mums sutrukdė ne tik ta klaida. Penktadienį įveikėme mažai ratų. Atlikome tam tikrus pakeitimus, bet negalėjome visko normaliai patikrinti, nes palijo. Tad buvo tikra betvarkė. Tikrai nesinori dar vieno tokio savaitgalio.“

Maxas Verstappenas
Pilotas: Maxas Verstappenas 2023 sezono taškai:
Komanda: Red Bull Amžius: 26 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 2883
2. redworm 2851
3. Valerijonas 2848
4. berta 2847
5. Valode 2778