„Maserati“ atskleidė, kada visi modeliai bus elektriniai

„Maserati“ atskleidė, kada visi modeliai bus elektriniai
logo 2022 Kovo 23 d. 17:00, Gamintojo nuotr.

„Maserati“ yra pirmasis Italijos prabangių automobilių prekės ženklas, gaminantis visiškai elektra varomus modelius. Pastarasis paskelbė apie savo planus išleisti į rinką elektrinį asortimentą „Maserati Folgore“.

Kaip buvo paskelbta 2020-ųjų  metų rugsėjo mėnesį vykusiame renginyje „MMXX: Time to be Audacious“, „Maserati“ užbaigė prekės ženklo atnaujinimą ir dabar yra pasirengęs pristatyti „Folgore“ planą.

„Maserati“ skinasi kelią ir planuoja tapti pirmuoju prabangiu prekės ženklu, kuris išleis 100% elektrinį sportinį automobilį. Planuojama, kad iki 2025-ųjų metų taps pirmuoju gamintuoju segmente, turinčiu pilną elektromobilių asortimentą.

Visi „Maserati“ modeliai iki 2025-ųjų metų bus 100 % elektriniai: super sportinis automobilis MC20, naujasis sportinis sedanas „Quattroporte“ ir visiškai naujas visureigis „Levante“. Tokiu būdu kompanija stengsis pritraukti prabangaus segmento vartotojus.

Visi „Maserati“ modeliai iki 2030-ųjų metų bus elektriniai. Tai yra paskelbto „Stellantis“ strateginio plano „Dare Forward 2030“ dalis. Visi nauji prekės ženklo modeliai bus sukurti, sukonstruoti ir 100 % gaminami Italijoje, o juose bus pritaikytos elektrinės jėgos pavaros, kad būtų įdiegtos puikios naujovės ir didelis našumas, būdingas „Maserati“ vertybėms.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. sidlauskis 0
2. CifrOoZ 0
3. pavojus 0
4. ramudu 0
5. vytukas1977 0