„Mercedes“ apeliavo baudą M. Schumacheriui

„Mercedes“ apeliavo baudą M. Schumacheriui
logo 2010 Gegužės 16 d. 20:33, Bridgestone Motorsports
Mercedes“ komanda paskelbė pateikusi apeliaciją Tarptautinei automobilių federacijai (FIA) dėl Monako GP lenktynių teisėjų sprendimo skirti 20 sek. baudą Michaeliui Schumacheriui.
Vokietis buvo nubaustas už tai, kad prieš pat finišą, vos pasitraukus saugos automobiliui, aplenkė Fernando Alonso („Ferrari“). Arbitrų teigimu, tuo metu vis dar galiojo draudimas pilotams lenkti vienas kitą. Pilotui buvo paskirta pravažiavimo techninio aptarnavimo juosta bauda, po finišo pakeista į laiko bausmę, nustūmusią jį iš 6-osios į 12-ąją vietą.
Abejotina, ar FIA apskritai nagrinės „Mercedes“ pateiktą apeliaciją. Analogiška situacijos atveju 2008 m. organizacija atsisakė nagrinėti „McLaren“ komandos skundo dėl Belgijos GP lenktynių teisėjų sprendimo atimti pergalę iš Lewiso Hamiltono. Toks sprendimas buvo paaiškintas tuo, kad Tarptautiniame sporto kodekse nenumatyta galimybė apskųsti priverstinio pravažiavimo techninio aptarnavimo zona baudų.
FIA jau paskelbė, kad apeliacija liečia tik teisėjų sprendimą apskritai, o ne paskirtą baudą. Taigi, apeliacija vis dėlto gali būti priimta nagrinėjimui, tačiau net ją ir patenkinus, bausmė M. Schumacheriui nebūtų atšaukta.


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 2883
2. redworm 2851
3. Valerijonas 2848
4. berta 2847
5. Valode 2778