„Mercedes-Benz“ testuoja „eSprinter“: elektrinis furgonas atlaikys didelį šaltį ir karštį

„Mercedes-Benz“ testuoja „eSprinter“: elektrinis furgonas atlaikys didelį šaltį ir karštį
logo Vasario 20 d. 19:20, Gamintojo nuotr.

„Mercedes-Benz“ rimtai žiūri į naujojo „eSprinter“ furgono žiemos ištvermės bandymus. Vien todėl, kad ši transporto priemonė yra elektromobilis, dar nereiškia, kad jai bus taikomos kokios nors specialios nuolaidos. Tikimasi, kad naujasis „eSprinter“ debiutuos 2023-ųjų metų antroje pusėje ir atlaikys didelį šaltį bei karštį, kad klientai galėtų pasitikėti naujos kartos komerciniais automobiliais.

Naujasis „eSprinter“ šiuo metu gali veikti lauke esant net 30 laipsnių šalčiui. Jei jis gali veikti tokiomis ekstremaliomis sąlygomis, tai reiškia, kad jam neturėtų kilti jokių problemų vidutinės žiemos metu.

„Mercedes“ teigimu, transporto priemonėms atliekami įvairūs bandymai, kurių metu tiriamas didelio šalčio poveikis valdymui, ergonomikai, šilumos valdymui ir salono komfortui. Atliekant šį bandymą, kiekviena naujojo EV furgono dalis yra kruopščiai tikrinama, ar nėra gedimų.

„Mercedes-Benz“ planuoja pasiūlyti tris skirtingus „eSprinter“ akumuliatorių variantus ir kiekvienas iš jų bus kruopščiai išbandytas. Bandymai taip pat apima visus kėbulo tipus, kurie bus pritaikyti šiam furgonui.

„eSprinter“ bus pradėtas gaminti Čarlstone, Pietų Karolinoje, o vėliau – Vokietijos Diuseldorfo ir Ludwigsfeldo gamyklose. Šis naujasis komercinis elektromobilis padės greitai išplėsti „Mercedes-Benz“ įtaką elektromobilių rinkoje.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas