„Mercedes“ įvardijo pagrindinę „Red Bull“ bolido problemą (5)

„Mercedes“ įvardijo pagrindinę „Red Bull“ bolido problemą
logo Gegužės 11 d. 20:22, Red Bull Content Pool / Getty Images

„Mercedes“ specialistai mano, kad lenktynių metu „Red Bull“ komanda labiausiai kenčia dėl didesnio galinių padangų nusidėvėjimo. Tiesa, priduriama, kad ši problema gali pasireikšti ne visose trasose.

Per pirmus keturis etapus buvo pastebėta, kad kvalifikaciniuose važiavimuose greitesni yra „Red Bull“ pilotai. Tuo tarpu lenktynių metu geresnį tempą demonstruoja „Mercedes“ atstovai.

„Mercedes“ trasų inžinerijos direktoriaus Andrew Shovlino teigimu, nėra jokių garantijų, jog komanda bus lenktynėse pranašesnė visose trasose. Specialistas pridūrė, kad problemų su padangomis gali kilti dėl netinkamo bolido balanso.

„Nesame pasiekę to etapo, kai galėtume galvoti, jog turime geresnį bolidą ar geriau panaudojame padangas. Gana sunku įvardinti tikslias priežastis, dėl kurių buvome pranašesni Ispanijoje. Ten galėjome sekti varžovams iš paskos. Jei tu pirmauji, bet varžovas gali sau leisti važiuoti tau iš paskos ilgą laiką, tai dažniausiai nieko gero nežada“, - kalbėjo A. Shovlinas.

„Mes vis dar esame tame etape, kai stengiamės surinkti kuo daugiau informacijos lenktyniaudami skirtingose trasose. Tai, jog turime neutralesnį bolidą tampa tendencija. Tuo tarpu „Red Bull“ automobilis, panašu, jog labiau apkrauna galines padangas. O mes geriau išnaudojame abi ašis. Su laiku taps labiau aišku, ar tai bolido ypatybė, ar tiesiog mums geriau pavyksta jį sureguliuoti.“


Komentarai (5)
Arnius
IP: 52287ce | 05/11 22:30 Atsakyti
Rollo
05/11 22:21

Tai gal čia ne RedBull problema, o Verstapen'o?!
Anas gi niekada nepasižymėjo kaip mokantis tausoti padangas)))

Paziurek i pereza ir nekils durnu klausimu
Rollo
IP: 002dcef | 05/11 22:21 Atsakyti
Tai gal čia ne RedBull problema, o Verstapen'o?!
Anas gi niekada nepasižymėjo kaip mokantis tausoti padangas)))
eustachijus
IP: b67fe82 | 05/11 21:46 Atsakyti
pala pala,o tai ne gamiltono talentas ir strategijos buvo kaltos?
Emigrantas
IP: cc63503 | 05/11 20:51 Atsakyti
Kas ans yr?
Galou
IP: 8dc37fa | 05/11 20:38 Atsakyti
pažiūrėti lenktynes, F1 sky sports , net Botto nerodo.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas