„Mercedes“ komandą palieka M. Elliotas (2)

„Mercedes“ komandą palieka M. Elliotas
logo 2023 Spalio 31 d. 22:11, Mercedes-Benz Group AG

Mercedes“ antradienį oficialiai praneša, jog komandą palieka vyriausiasis technikos vadovas Mike‘as Elliotas. Jis organizacijoje dirbo nuo 2012 metų, kai tapo aerodinamikos skyriaus vadovu.

Vyriausiuoju technikos vadovu M. Elliotas tapo prieš kiek daugiau nei dvejus metus. 2021-ųjų vasarą britas perėmė technikos vadovo rolę iš James Allisono. Tiesa, šių metų balandį jie ir vėl apsikeitė vaidmenimis, kadangi „Mercedes“ antrus metus iš eilės startavo nesėkmingai.

Būtent M. Elliotas vadovavo W13 automobilio sukūrimui. Tai buvo pirmasis „Mercedes“ automobilis, kuris buvo kuriamas su naujuoju techniniu reglamentu. Jis išsiskyrė savo „zero pods“ koncepcija. Tačiau šie sprendimai nepasiteisino ir nutrūko ilga „Mercedes“ pergalių serija Konstruktorių įskaitoje. Galiausiai šios koncepcijos komanda atsisakė.

„Būti „Mercedes“ komandos dalimi buvo viena didžiausių mano karjeros privilegijų. Mačiau, kaip augo ši organizacija, didžiuojuosi, kad buvau komandos dalimi ir prisidėjau prie jų fantastiškos kelionės.

Nors paskutinius sezonus nelaimėjome, tačiau jie vis tiek buvo labai vertingi. Paskutinį pusmetį kūrėme kitokią techninę strategiją. Tikiuosi, kad tai bus pagrindas dar vienam sėkmingam komandos ciklui“, - sakė M. Elliotas.

„Mike‘as yra be galo didelis technikos profesionalas ir visiškas komandos žaidėjas. Jis svariai prisidėjo prie mūsų komandos pergalių ir kultūros. Atsisveikiname su juo apimti įvairiausių jausmų, tačiau žinome, kad jis pasirengęs naujiems iššūkiams.

Esame jam dėkingi už pastangas, atsidavimą, patirtį ir paleidžiame jį linkėdami viso ko geriausio ateityje“, - teigė „Mercedes“ vadovas Toto Wolffas.Komentarai (2)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Klepsidra
IP: f493dd1 | 11/01 11:40 Atsakyti
lolol
11/01 09:08

Be galo didelis profesionalas, bet jo kurtas automobilis nepavažiuoja... skaityti daugiau

tai bent didziulis ivykis - kazkas prieme spredima ir jis pasirode neteisingas. pzdc koks stebuklas. tikriaus neteko girdeti, kad tas pats Newey n kartu yra nepataikes ir kazkodel nebijo apie tai kalbeti?
lolol
IP: ae918c1 | 11/01 09:08 Atsakyti
Be galo didelis profesionalas, bet jo kurtas automobilis nepavažiuoja net su galingiausiu varikliu ir 7xčempionu.
Čia kaip ir su binoto - per ilgai neišmetė ir reikės daug laiko atsigauti.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0