MotoE. Mugello trasoje - antroji iš eilės D. Aegerterio pergalė

logo 2022 Gegužės 28 d. 19:25, Intact GP / R. Lekl & S. Wobser

Šiandien Mugello trasoje, Italijoje, surengtose penktose šių metų „MotoE“ lenktynėse triumfavo ir antrą pergalę iš eilės iškovojo čempionato lyderis Dominique‘as Aegerteris.

Dėl permainingų oro sąlygų ir įvykusios „Honda“ spaudos konferencijos, pirmųjų šio savaitgalio lenktynių distancija buvo sutrumpinta iki 5 ratų.

Prieš lenktynes nestipriai palijo, tačiau trasos danga greitai ėmė džiūti, tad sportininkai startui pasirinko „slick“ tipo padangas.

Varžybas sėkmingai pradėjo Kevinas Zannoni, kuris aplenkęs kvalifikacijos nugalėtoją D. Aegerterį pakilo į pirmą vietą. Pralaimėjęs dvikovas dėl pozicijos Matteo Ferrari ir Niccolo Canepai, D. Aegerteris nukrito į ketvirtą vietą. Bet šveicaras greitai įveikė varžovus ir tapo lenktynių lyderiu.

Neilgai pasidžiaugęs pirma vieta, D. Aegerteris vėl į priekį praleido kelis varžovus, tačiau neprarado vilčių nugalėti. Pradėdamas paskutinį ratą, šveicaras atvažiuodamas į pirmą posūkį stabdė kiek įmanoma vėliau ir aplenkęs kelis varžovus vėl tapo lenktynių lyderiu.

Įveikęs pirmus trasos sektorius greičiau nei jo varžovai, D. Aegerteris iškovojo antrąją pergalę iš eilės. Šveicaras vos 0,033 sek. pranoko antroje vietoje likusį M. Ferrarį ir 0,238 sek. ant paskutinio apdovanojimų pakylos laiptelio užlipusį Andrea Mantovanį.

Vos 0,007 sek. iki prizinės vietos pritrūko ketvirtoje vietoje finišavusiam Ericui Granado. O beveik sekunde nuo nugalėtojo atsilikęs Mattia Casadei užbaigė stipriausiųjų penketuką.

Antrą pergalę iš eilės iškovojęs D. Aegerteris išlieka čempionato lyderiu ir antroje vietoje esantį E. Granado dabar lenkia 20 taškų. O M. Casadei nuo lyderio atsilieka 31 tašku.