MotoGP. 2023 m. sezonas prasidės Europoje

MotoGP. 2023 m. sezonas prasidės Europoje
logo Rugpjūčio 02 d. 23:40, Suzuki MotoGP

„MotoGP“ savininkė „Dorna“ paskelbė, kad pirmą kartą nuo 2006 metų, naujasis sezonas prasidės Europoje. Pirmosios 2023 m. „MotoGP“ lenktynės bus surengtos Portimao trasoje, Portugalijoje, kovo mėnesio gale.

„Dorna“ taip pat atskleidė, kad kitais metais Portugalijoje bus surengtos ne tik lenktynės, bet ir priešsezoniniai bandymai. O visas kitų metų tvarkaraštis turtėtų bÅ«ti paskelbtas artimiausiu metu.

„Portugalijos GP lenktynės bus pirmosios 2023 m. FIM „MotoGP“ pasaulio čempionato varžybos. 2023 m. kovo 24-26 d. sezono atidarymo varžybos vyks nuostabioje „Autodromo Internacional do Algarve“ trasoje“, - rašoma „Dorna“ pranešime spaudai.

„Visą preliminarų 2023 m. „MotoGP“ tvarkaraštį FIM paskelbs tinkamu laiku, tačiau jau dabar galima patvirtinti pirmąsias varžybas. Pirmą kartą nuo 2006 m. „MotoGP“ sezonas prasidės Europoje ir tai bus tik trečiasis sezono atidarymas Europoje per daugiau nei tris dešimtmečius.“

„Tai taip pat bus pirmas kartas, kai Portugalijoje bus surengtos pirmosios sezono lenktynės. Likus kelioms savaitėms iki varžybų, Portimao trasoje taip pat įvyks oficialÅ«s priešsezoniniai bandymai, kurių datos bus patvirtintos netrukus.“

Nuo 2007 m. „MotoGP“ sezonas tradiciškai prasidėdavo Katare. Pastaroji šalis taip pat yra sumokėjusi nemenką sumą pinigų, kad prieš sezono pradžią paskutiniai bandymai vyktų Losailo trasoje. Tačiau dėl joje vykdomų rekonstrukcijos darbų, Kataras pirmąjį sezono etapą kitais metais perleis Portugalijai.

Paskutinį kartą „MotoGP“ sezonas Europoje prasidėjo 2006 metais, kuomet Jerezo trasoje surengtose lenktynėse nugalėjo „Ducati“ motociklininkas Lorisas Capirossi, įveikęs „Honda“ sportininkus Danį Pedrosą ir Nicky Haydeną.

Portugalija į „MotoGP“ tvarkaraštį sugrįžo po aštuonių metų pertraukos. 2020 m. buvo surengtos lenktynėse minėtoje Portimao trasoje. Anksčiau Portugalijos GP lenktynės buvo rengiamos nuo 2000 m. iki 2012 m. Estorilo trasoje.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos