MotoGP. Du kartus į avariją patekęs F. Quartararo: apmaudu, kad taip nutiko

MotoGP. Du kartus į avariją patekęs F. Quartararo: apmaudu, kad taip nutiko
logo 2022 Rugsėjo 19 d. 07:32, Yamaha Racing

„MotoGP“ čempionato lyderis Fabio Quartararo sekmadienį Aragone vykusiose varžybose pateko į dvi avarijas. Viena iš jų įvyko trasoje, o kita už jos ribų.

Po starto, išvažiuodamas iš trečiojo posūkio, prancūzas atsitrenkė į netikėtai sulėtėjusio Marco Marquezo „Honda“ motociklo galą. Po susidūrimo sportininkas krito nuo motociklo ir baigė pasirodymą lenktynėse.

„Nudegiau ir jaučiu skausmą tam tikrose vietose. Tai buvo pirmas kartas, kai gerai jaučiausi Aragone. O tai, jog avariją patyriau jau trečiame posūkyje, tikrai nebuvo idealu“, - kalbėjo rimtų traumų išvengęs F. Quartararo.

„Marcas tą posūkį įveikė labai gerai, bet išvažiavus iš jo paslydo jo motociklo galas. Mano sukibimas buvo geresnis. Nesitikėjau, jog jis sulėtės, tad trenkiausi į jo motociklo galą. Nepamenu gerai situacijos, bet apmaudu, jog taip nutiko ir viskas baigėsi trečiame posūkyje.“

Kadangi F. Quartararo lenktynių nebaigė, o pagrindiniai jo varžovai kovoje dėl čempiono titulo Francesco Bagnaia ir Alexas Espargaro finišavo pirmame trejetuke, pirmas tris vietas čempionate užimančius sportininkus dabar skiria tik 17 taškų.

Po avarijos trasoje F. Quartararo sėdo ant maršalo motorolerio ir tikėjosi sėkmingai pasiekti „Yamaha“ komandos garažą. Bet ir šios kelionės metu nepavyko išvengti avarijos. Prancūzas pasidžiaugė, kad tuo metu buvo su šalmu ir nenukentėjo.

„Po avarijos trasoje turėjau dar vieną incidentą. Maršalas tiesiog trenkėsi į kitą motorolerį. Tad tai buvo mano antroji avarija.“

„Greitis buvo nemažas. Laimei tuo metu nebuvau nusiėmęs šalmo. Bet, taip, maršalas tiesiog trenkėsi į kitą motorolerį. Ir tai padarė važiuodamas gana greitai. Laimei nepatyriau jokių traumų. Visi nudegimai ir sumušimai iš pirmos mano avarijos. Tuo tarpu maršalui tai buvo gana skausminga avarija.“

Komentuodamas maršalų važinėjimo ypatumus, KTM atstovas Bradas Binderis nesistebi, jog įvyko avarija.

„Tiesą pasakius, be jokių nesąmonių, man ne kartą yra tekę atsisėsti ant tų vyrukų motorolerio galo. Tu matai, kad tau po kojomis yra žvyras, bet nepanašu, kad jie supranta, jog danga yra slydi“, - kalbėjo afrikietis.

„Vos tik atsidėti ant galo, jie iš karto suka akseleratorius rankenėlę ir lekia. Tuo metu tu tik galvoji: „Po velnių, ačiū Dievui, kad aš su kombinezonu“. Supranti, ką turiu omenyje?“Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 2883
2. redworm 2851
3. Valerijonas 2848
4. berta 2847
5. Valode 2778