MotoGP. M. Marquezas ir J. Miras startuos lenktynėse Aragone

MotoGP. M. Marquezas ir J. Miras startuos lenktynėse Aragone
logo Rugsėjo 13 d. 17:12, HRC

Šiandien buvo paskelbta, kad šÄ¯ savaitgalį Ispanijoje, Aragone, vyksiančiose lenktynėse startuos du „MotoGP“ čempionai - Marcas Marquezas ir Joanas Miras.

29-erių metų M. Marquezas paskutinį kartą čempionate lenktyniavo gegužės mėnesį, o vėliau pasiryžo rankos operacijai, kuri jam buvo ketvirtoji po 2020 m. patirtos traumos.

Operacija buvo sėkminga, o M. Marquezas sugrįžo ant „Honda RC213V“ motociklo Misano trasoje surengtuose dviejų dienų bandymuose. Jų metu jis įveikė daugiau nei 100 ratų ir finišavo 13-as.

M. Marquezas po bandymų neskubėjo pranešti apie sugrįžimą į lenktynes, bet šiandien pranešÄ—, kad startuos Aragone vyksiančiose varžybose.

„Mes atvyksime į Aragoną, žinoma, lenktyniauti. Pasikalbėjus su gydytojais ir komanda nusprendėme, kad geriausiai atgauti formą bus važiuojant motociklu. Reikia įveikti kuo daugiau kilometrų norint geriau pasiruošti kitiems metams“, - sakė M. Marquezas.

„Lenktyniauti Aragone, sirgalių akivaizdoje, tai neįkainojama akimirka. Esu tikras, kad dėl jÅ«sų palaikymo šis savaitgalis bus dar malonesnis. Nekantriai laukiu penktadienio, kai galėsiu vėl sėsti ant motociklo ir važiuoti maksimaliu greičiu.“

M. Marquezas Aragono trasoje yra nugalėjęs penkis kartus. „Honda“ sportininko sugrįžimo per daug nesureikšmina ir teigia, kad ispanas tiesiog po truputi bandys atgauti fizinę formą.

Aragono trasoje lenktyniaus ir bÅ«simasis M. Marquezo komandos draugas Joanas Miras, kuris dėl patirtos kojos traumos turėjo praleisti varžybas Misane, Italijoje. „Suzuki“ komandos pranešime spaudai teigiama, kad po konsultacijos su gydytojais, ispanas jaučiasi pasiruošÄ™s sugrįžimui į lenktynes.

Aragone po ilgos pertraukos vėl pamatysime ir Calą Crutchlow. „Yamaha“ bandytojas atstovaus RNF komandai, kurioje pakeis karjerą baigusį Andreą Dovizioso.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas