MotoGP. Mugelle surengtose lenktynėse - antroji F. Bagnaios pergalė

MotoGP. Mugelle surengtose lenktynėse - antroji F. Bagnaios pergalė
logo Gegužės 29 d. 16:17, Ducati Corse Press

Šiandien Mugello trasoje, Italijoje, surengtose „MotoGP“ lenktynėse triumfavo ir antrą pergalę sezone iškovojo „Ducati“ motociklininkas Francesco Bagnaia.

Varžybas sėkmingai pradėjo puikiai kvalifikacijoje pasirodę čempionato naujokai. Tiek Fabio Di Giannantonio, tiek Marco Bezzecchi po starto sugebėjo išsilaikyti rikiuotės priekyje, o iš trečios pozicijos startavęs Luca Marini taip pat kurį laiką kovojo dėl vietos pirmame trejetuke.

Pirmoje varžybų pusėje nuo sportininkų, važiavusių „Ducati“ motociklais, stengėsi neatsilikti čempionato lyderis Fabio Quartararo ir antrą vietą čempionate užimantis Aleixas Espargaro.

Kol F. Bagnaia kilo rikiuote aukštyn, F. Quartararo atsidūrė pirmame trejetuke. Po kurio laiko minėtasis F. Bagnaia tiesiojoje aplenkė L. Marinį, F. Quartararo ir pakilo į antrą vietą. O vėliau aplenkęs M. Bezzecchi, tapo lenktynių lyderiu.

Rikiuotės priekyje atsidūręs F. Bagnaia stengėsi pabėgti nuo varžovų, tačiau į antrą vietą pakilęs F. Quartararo darė viską, kad per daug neatsiliktų nuo lyderio. Iki pat varžybų pabaigos pirmus du sportininkus skyrė apie 1 sek. Bet F. Quartararo nieko negalėjo padaryti ilgoje trasos tiesiojoje ir labiau sumažinti atsilikimą.

F. Bagnaiai pavyko išvengti klaidų, išsilaikyti rikiuotės priekyje ir nugalėti lenktynėse. Antrą pergalę šių metų sezone iškovojęs italas pakilo į ketvirtą vietą lenktynininkų įskaitoje. Tuo tarpu antras finišavęs F. Quartararo išlieka čempionato lyderiu ir padidino persvarą prieš „Aprilia“ atstovą Aleixą Espargaro, kuris lenktynes Mugelle baigė trečias.

Varžybų pabaigoje L. Marinį ir M. Bezzecchį aplenkęs Johannas Zarco finišavo ketvirtas. Tuo tarpu iš „pole“ pozicijos startavęs F. Di Giannantonio liko už pirmojo dešimtuko ribos. Po foto finišo paaiškėjo, kad italas įveikė Mavericką Vinalesą ir finišavo vienuoliktas.

Puikiai lenktynėse pasirodė Bradas Binderis. Startavęs tik iš 16-os pozicijos, afrikietis finišo liniją kirto septintas.

Tarp sportininkų, važiavusių „Honda“ motociklais, geriausiai pasirodė Takaaki Nakagami, finišavęs aštuntas. Tuo tarpu Marcas Marquezas, kuriam antradienį bus atlikta rankos operacija, liko dešimtas.

Kitas „Honda“ motociklininkas Polas Espargaro, buvo vienas iš tų, kuris nebaigė lenktynių kritęs nuo motociklo. Ant motociklo taip pat neišsilaikė šiemet jau ne kartą lenktynėse nugalėjęs Enea Bastianini.

Antros lenktynės iš eilės tragiškai susiklostė „Suzuki“ komandai. Kaip ir Prancūzijoje, šiandien nuo motociklų krito abu japonų ekipos sportininkai. Pirmasis iš varžybų pasitraukė Joanas Miras, o po kurio laiko nuo motociklo krito ir Alexas Rinsas.

RezultataiKomentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas