MotoGP. Po trijų metų pertraukos „pole“ Japonijoje iškovojo M. Marquezas (1)

MotoGP. Po trijų metų pertraukos „pole“ Japonijoje iškovojo M. Marquezas
logo Rugsėjo 24 d. 11:38, Gold & Goose / Red Bull Content Pool

Šlapioje Motegi trasoje, Japonijoje, pirmąją startinę poziciją iškovojo „Honda“ lenktynininkas Marcas Marquezas. Tai pirmoji ispano „pole“ po trijų metų pertraukos.

Dėl lietaus ir prastų sąlygų trasoje, paskutinės „MotoGP“ treniruotės neįvyko, o kvalifikaciniai važiavimai prasidėjo daug vėliau nei buvo planuota.

M. Marquezas ilgą laiką pirmavo paskutinėje važiavimų dalyje, o jų pabaigoje dar pagerino savo rezultatą, vieną ratą įveikęs per 1 min. 55,214 sek. Šio rezultato niekam taip ir nepavyko pagerinti. Tad M. Marquezas iškovojo „pole“ poziciją.

Dviem dešimtosiomis sekundės dalimis nuo ispano atsiliko „Pramac“ komandos atstovas Johannas Zarco, kuris buvo greičiausias pirmoje kvalifikacijos dalyje.

Iš trečiosios pozicijos „MotoGP“ lenktynes Motegi trasoje pradės KTM motociklininkas Bradas Binderis. Afrikietis tik pačioje kvalifikacijos pabaigoje pagerino savo rezultatą ir aplenkė ketvirtoje vietoje likusį „Aprilia“ atstovą Mavericką Vinalesą. Tai bus pirmas kartas, kai B. Binderis „MotoGP“ čempionate startuos iš pirmos startinės eilės.

Kitas „Aprilia“ motociklininkas, trečia vietą čempionate užimantis Aleixas Espargaro liko šeštas. Tarp dviejų italų komandos sportininkų įsiterpė „Pramac“ atstovas Jorge Martinas, lenktynes pradėsiantis iš penktos pozicijos.

Buvęs greičiausias penktadienį, „Ducati“ motociklininkas Jackas Milleris šlapioje Motegi trasoje užfiksavo septintą rezultatą. Australas greičiu pranoko KTM atstovą Miguelį Oliveirą ir čempionato lyderį Fabio Quartararo, likusį devintoje vietoje.

Antrą vietą čempionate užimantis kitas „Ducati“ motociklininkas Francesco Bagnaia antroje kvalifikacijos dalyje buvo lėčiausias ir liko dvyliktoje vietoje. Italą greičiu pranoko VR46 sportininkas Luca Marini ir antrasis „Honda“ komandos sportininkas Polas Espargaro.

Nesėkmingai kvalifikacija susiklostė Aragone nugalėjusiam ir ketvirtą čempionate užimančiam Enea Bastianini. Italas, turėjęs dalyvauti pirmoje kvalifikacijos dalyje, krito nuo motociklo ir liko tik 15-oje vietoje.

„MotoGP“ lenktynės Japonijoje prasidės sekmadienį 09:00 val. Lietuvos laiku.

RezultataiKomentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
ragnar
IP: 42aa0e5 | 09/24 12:45 Atsakyti
bet jau komentatorius kai nemegstu marqezo tai neduok dieve kada go3 susipras ta flegma pakeisti
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas