MotoGP. Valensijoje surengtuose bandymuose greičiausias L. Marini

MotoGP. Valensijoje surengtuose bandymuose greičiausias L. Marini
logo 2022 Lapkričio 08 d. 19:32, Mooney VR46 Racing Team

Praėjus mažiau nei 48 val. nuo finalinių „MotoGP“ lenktynių, Valensijoje buvo surengti bandomieji važiavimai, kuriuose geriausią rezultatą užfiksavo VR46 komandos lenktynininkas Luca Marini.

Pirmoje dienos pusėje greičiausi buvo „Aprilia“ ekipos motociklininkai. Prieš pietų pertrauką geriausią rezultatą buvo užfiksavęs Maverickas Vinalesas, kuris tuo metu lenkė komandos draugą Aleixą Espargaro.

Bet po pietų pertraukos greičiausiai vieną ratą, per 1 min. 30,032 sek., įveikė ir į pirmą vietą pakilo VR46 atstovas L. Marini. Italo rezultatas buvo 0,4 sek. prastesnis, nei šeštadienį „pole“ iškovojusio Jorge Martino rato įveikimo laikas.

L. Marini taip pat yra vienintelis sportininkas, kuris kitais metais važiuos tuo pačiu motociklu, kuriuo lenktyniavo šiemet - 2022 m. specifikacijos „Ducati“.

Ant 2022 m. „Ducati“ motociklo persėdęs kitas VR46 lenktynininkas Marco Bezzecchi buvo pakilęs į antrą vietą, bet jo rezultatą pagerino M. Vinalesas.

Ä® RNF komandą perėjęs ir ant „Aprilia“ motociklo persėdęs Miguelis Oliveira antroje dienos pusėje užfiksavo ketvirtą rezultatą ir aplenkė gamyklinės „Aprilia“ ekipos atstovą A. Espargaro.

Pirmą kartą 2022 m. „Ducati“ motociklą išbandęs „Gresini“ motociklininkas Fabio Di Giannantonio važiavimus baigė šeštoje vietoje.

Tarp KTM sportininkų greičiausias buvo Bradas Binderis. Sekmadienį Valensijoje iškovojęs prizinę vietą, afrikietis bandymuose liko septintas. KTM „hibridą“ Valensijoje išbandė ne tik B. Binderis, bet ir naujasis jo komandos draugas Jackas Milleris.

Kovą dėl 2022 m. čempiono titulo pralaimėjęs „Yamaha“ atstovas Fabio Quartararo bandymuose įveikė 92 ratus ir užfiksavo devintą rezultatą. Tiek prancÅ«zas, tiek jo komandos draugas Franco Morbidelli Valensijoje išbandė 2023 m. variklio prototipą, naujus aerodinamikos elementus ir važiuoklę.

Prasidėjus bandymams, pirmasis trasoje pasirodė „Ducati“ komandos bandytojas Michele Pirro. O vėliau į trasą išvažiavo ir 2023 m. ekipos lenktynininkai Enea Bastianini bei šių metų čempionas Francesco Bagnaia. Dešimtą rezultatą užfiksavęs E. Bastianini buvo vienintelis, kuris krito nuo motociklo bandymų metu. Tiek jis, tiek F. Bagnaia išbandė naujus aerodinamikos elementus.

Valensijoje pirmą kartą „Honda“ motociklus išbandė buvę „Suzuki“ ekipos sportininkai Joanas Miras ir Alexas Rinsas. J. Miras buvo 0,2 sek. lėtesnis už Marcą Marquezą ir užfiksavo 18-ą rezultatą. Tuo tarpu naujasis LCR lenktynininkas A. Rinsas liko 20-as.

„Tech 3 Gas Gas“ komandos motociklus pirmą kartą išbandė Polas Espargaro ir šių metų „Moto2“ Augusto Fernandezas. Ant KTM motociklo vėl sėdęs P. Espargaro liko 16-as. Tuo tarpu vienintelis čempionato naujokas A. Fernandezas - 22-as.

Kiti bandymai, kuriuose sportininkai išmėgins 2023 m. motociklus, vyks kitais metais Malaizijoje, Sepango trasoje, vasario 10-12 dienomis.

RezultataiPrimename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 1005
2. mantioras 1001
3. Tadux15 1000
4. Kęstutis Šimkus 991
5. Giriby 983