Musu saunieji komentatoriai :)

2004 Rugsėjo 20 d. 16:15

Ko jus dar nesuprantat? 1_P****** yra tikru tikriausias antishumacheristas ir nieks jo nuomones nepakeis ir neverta stengtis!

2004 Rugsėjo 20 d. 16:46

1_P > pagal igyta diploma esu medikas. Bet nesiruosiu vaidinti kietuolio ir pradeti nustatineti diagnozes vienam ar keliems diskusiju dalyviams. Taciau nepabijosiu pasakyti, tiksliau pakartoti: keli cia diskutuojantys zmones isgyvena viena sindroma... Visa kita - jo pasekmes ir rezultatai.
Pasinaudodamas patarimais ir pamokslais nebematau prasmes testi sios temos. Labai gaila, kad kiek bediskutuojam, vis tiek viskas arba juoda, arba balta... Taip nieko nepasieksime.

2004 Rugsėjo 20 d. 18:28

Komentarai > sindromą išgyvena ne keli žmonės: sindromas kaip sekimas paskui lyderį ir jo dievinimas yra nuo senovės žinomas kaip "avių bandos sindromas". Tokią bandą yra labai lengva valdyti ir ja manipuliuoti. Kaip medikas puikiai turėtum matyti tokios bandos apraiškas mūsų kasdienoje - tarkim politika Baltarusijoje, tarkim Michaelio Džeksono dievinimas, Bechemizmas pietų Azijoje ir pan. Šiame portale minėto sindromo apraikos yra akivaizdžios, neslepiamos ir netgi toleruotinos, ypač atskiroje grupėje asmenų, kurių empyrinis įsivaizdavimas ir subjektyvi pasaulėžiūra neleidžia pramatyti primestinę uždangą, po kuria viskas pateikiama kaip kasdienė būtis ir natūraliu laiku išgyvenama realybė. Retas kuris, šio sindromo veikaimas, gali suvokti savo dalyvavimą šioje atskiroje metafizinėje plotmėje, o tuo labiau savasties praradimą esamoje manipuliacijoje. Kaip medikas turėtum įžvelgti šią situaciją, pagal manipuliacijos išorinio poveikio priemonėmis, kaip spauda, televizija, visuomenės, bei visuomenės atskirų grupių įtaka, mastus, atskiriems individams ir įvertinti jų nuomonės kokybę, bei pasirinkimo priežastį. O man kaip vartotojui gaila, kad komentatoriai, o ypač AV taip pat skatinančiai teigdamas pageidaujamą nuomonę, nors ir besistengdamas ją apvilkti objektyvumo nekaltybe, prisideda prie minėto sindromo toleravimo ir tolesnės sklaidos.
Deje iš tamstos komentarų matau, kad diskusija praranda savo prasmę, nes vargu ar galima tikėtis komentavimo kokybės pagerėjimo visų grupių ir nuomonių atžvilgiu, jei tamsta dabartinį komentavimą vertinate kaip tinkamą ir tenorite tuo įtikinti taip nemanančius.

2004 Rugsėjo 20 d. 18:33

beconas>Daug kas megsta ta marke,bet ne visi iziuri kazkokitai jos "zeminima".Kad paziuret i reiskini objektyviai,visu pirma reikia atsekti ivykiu eiga..:Matome rezultata,kuri ta marke pasieke per paskutinius metus.Rezultatas pasiektas buvo atejus zmoniu grupe.Koks procentas kam tenka,atleisk,neirodysim nei as nei tu.Aisku,pergales atveju,daugiausia garbes tenka lenktynininkui.Taip jau susikloste istoriskai,ir tu cia nepasokinesi.Beje,tas lenktynininkas,net tapes N kartu pirmu,nekelia saves kaip ne kaikurie pienburniai tris ratus apvaziave,visada sako _Mes_,_komanda_..Kiek nuosirdumo tame,cia jau kitas klausimas,zmogui i galva neilysi,ir tai nediskutuotina.Taigi,viskas zemiska,geriausia komanda,geriausias sio metu lenktynininkas,50% eterio...:)

2004 Rugsėjo 20 d. 19:32

1_p> tu dar pradek kliedet kad ir michael jordan buvo reklamos meskinas:P. del bechemo is dalies sutinku. bet nepamirsk kad pirma sportininkas iskyla, o po to jau is jo daromas reklamos objektas.

2004 Rugsėjo 20 d. 19:41

1_Protingas >>>> Man juokynga, kad tu visada toks pasikeles :) "O ką manai gali pasakyt toks Minzz, o dar labiau PauliusMS" - O ka MAN gali pasakyt TOKIE Minzz su PauliusMS :) Nusileisk zemiau, brolyti. Mali BS paskutiniam komentare. Jei kam ir padarys yspudy tavo frazes, tai tik tokiem, kaip kad AF1 sake - niolikiniam MS "fanam".

Su tuo palyginimu, kad MS vaziuoja pirmas, X antras. Atstumas sumazeja - MS tempas krito, atstumas padidejo - MS mina dugna irgi senai jau pabodai. Juk ne is kavos tirsciu KK su AV buria. Turi jie ir greiciausiu ratu, ir sektoriu yveikimo ir kitus laikus. Ir pac, beja, gali juos sekmyngai ziuret formula1.com ar dar kur, jei iki siol to nebandei. Paziurek, galesi tada sakyt, kad, va, komentatoriai musu vienon pusen svilpia. Dabar tai skamba, kaip kad tavo pamegtas "Ale kodel kazin MS/Ferrari fanai puola "gintis", jei kazkas naujienoj paraso, kad Ferrari su FIA testuoja" ;)

2004 Rugsėjo 20 d. 19:45

1_P > Oho! Bet... susilaikysiu ;)

P.S. Visas sios diskusijos paradoksas cia tame, kad nei as, nei Arunas nesame MS fanai ar gerbejai. Ir kas tai geriau zino? :)

2004 Rugsėjo 20 d. 19:51

...ir dar kai ka pridursiu, kad nereiktu kankintis transliaciju metu: MS yra geriausias siu laiku F-1 pilotas. Ferrari - geriausia siu laiku F-1 ekipa. :) (tai ne as sugalvojau, kritikos siuo klausimu man nerasykite)

2004 Rugsėjo 20 d. 20:14

Komentaras>> :goodjob:

2004 Rugsėjo 20 d. 20:23

komentaras isreze tiesa nors ir kaip kaikas to nenoretu. 1_P*** pripazink gi pagaliau kad Ferrari ir shumis geriausia komanda siemet. Ir nemanau kad FIA ar kas kitas is vadovaujanciu galvu nori tai matyt toliau. Visi taisykliu pakeitimai tik tam kad nutraukt ferrari vienvaldyste. Komentaras malonu susipazint :)

2004 Rugsėjo 20 d. 21:03

Ko jus cia ta 1_Protinga sureiksminat? :) Kuproto ir grabas neistiesins, o brukte zmogui nuomones neybruksi.

2004 Rugsėjo 21 d. 05:51

Nesuprantu, ko jūs čia užsipuolėt komentatorius dėl šališkumo? Viskas yra natūralu. Jeigu Ferrari lyderiai, Šumis čempijonas, tai savaime aišku, kad visi apie juos daugiausia ir kalbės. Kas būtų, jeigu komentatoriai būtų pvz. Jaguaristai gryni? Jeigu jie 50% laiko kalbėtų apie gale besivelkančius ir nieko įdomaus nedarančius Jagus, tada galima būtų apkaltinti juos šališkumu. Bet lyderiai visada yra dėmesio centre, todėl apie juos daugiausia ir šneka. O kas būtų, jei F1 važiuotų lietuvis, nors ir blogiausiai iš visų, bet lietuvių komentatoriai visvien apie jį šnekėtų daugiausiai, nes tipo būtų savas, o lietuviams įdomiausia būtų viskas tik apie lietuvį. Gal būt vengrai komentatoriai vien tik apie ZB šneka. Tai irgi būtų šališkumas, bet pateisinamas. Bet kadangi lietuva savo F1 didvyrio neturi, tai tenka daugiausiai šnekėti apie lyderius. Jeigu žaistų fūlę Madrido Realas su kokia nosr BadenBadeno Monsters, tai lietuviai komentatoriai žinoma lyderiais laikytų Realą, ir jie būtų dėmesio centre, net jeigu Monsters pradėtų krauti jiems malkų. O kaikam pasirodytų, kad komentatoriai Realistai gryni. Šališkumo atžvilgiu pas KK ir AV viskas normaliai.
Kur kas blogiau su minčių formulavimu, ir pateikimu. Kartais trasoje per trumpą laiką įvyksta daug įdomių įvikių, o KK vis dar bando pabaigti kokia nors nelabai reikšmingą istoriją, nes labai užtruko ją pasakodamas, todėl kad na taigi visdėlto kogero ilgai bandė beabejo parinkti sakinio beje tuos taip vadinamus papuošalus tačiau o tada AV neapsikentes jį pertraukia, bet irgi, ne paruošta info apie tai, kas įvyko, o spėliojimais, ir dažnai neteisingais. Aš net išsigąstu kartais, ypač jeigu prieštai būnu užliuliuotas ilgo ir lėto, su daugybe beprasmių žodžių, KK sakinio. Ir jeigu jau kalbininkai sako, kad reikia tarti "Fernandas Alonsas", tai taip ir tarkite, nes per vieną transliaciją gali išgirsti tiek skirtingų versijų, kad poto nebežinai, kuri buvo teisinga.

2004 Rugsėjo 21 d. 08:38

1_P>>> WOW... nu pavarei. Zinai, tu esi potencialus 1_Osama bin Ladenas. Intelektualus, issilavines, itikejes i savo vienintele ir nekeiciama tiesa. Tu pavojingas, pasirodo. Siulau baikt sitas beveisias , niekur nevedancias diskusijas, ir sugrizt prie to, nuo ko ir prasidejo visa sita tema - tai yra prie komentatoriu "perliuku", kuriu buna tikrai vykusiu, ir kuriuos po to prisimenant buna juokinga ir linksma. Isjungiantiems garsa siulau nedalyvaut, idant neturi ka pasakyti...

2004 Rugsėjo 21 d. 08:42

1_P> Kazka ten kalbejai apie komercija...Kad fia daro is f1 komercija. Man atrodo tu taip pat uzsiimineji komercija. Paziurek kiek sulauki demesio. Geras budas prisitraukti sau auditorija traukinat realybes neatitinkancius faktus ir "objektyvias nuomones". Juk vienos nuomones atkaklus neigimas ir savo pateikinejimo budai, kokius naudoji yra taip pat komercija! "Retas kuris, šio sindromo veikaimas, gali suvokti savo dalyvavimą šioje atskiroje metafizinėje plotmėje" labai geras pastebejimas tinkantis ir tau! Gal net ypac tau.
Normaliai yra komentuojamos F1 varzybos. Aisku kartais pasitaiko klaidu ir nesusipratimu, taciau tai gyvas procesas. Jei tavo manymu komentatoriai tik ir "aukstina" visa kas yra nudazyta raudona spalva tai galbut tavo plotme kurioje tu egzistuoji yra ganetinai siaura?

2004 Rugsėjo 21 d. 08:59

VISIEMS >>>> ar kas girdejot, skaitet, kad Ferrari ekipa Italijoj naudojo nauja variklio modifikacija??? Butu labai idomu suzinoti ar tai galejo buti priezastis kodel Ferrari buvo tokie greiti????

2004 Rugsėjo 21 d. 10:22

komentaras>>>>>>> :goodjob:

1_P>>> jei tu nesutinki (JEI :lol:) siusk savo ese i visus zymiausius pasaulio laikrascius ir zurnalus uz ju skleidziama dezinformacija apie sumio genialuma!!! :lol:

2004 Rugsėjo 21 d. 10:53

Komentaras>>> :goodjob: paskutinis Tavo komentaras tiesiog viska sustato i vietas. Pataikyta tiesiai i 10-tuka. Butent del to siame forume tokios aistros verda. Ir neverta daugiau diskutuoti... Net ir sia diskusija jau butu galima uzdaryti :) O jei kas ir nesupranta to, ka Tu ten parasei, tai jiems ir neisaiskinsi. Liudna ziureti, kai bandai diskutuoti ar teisintis pries tokius tipus, kuriu nuomones niekas nepakeis... Kai kurie net perzengia visas padorumo ribas, o kuo labiau bandai jiems irodyti tiesa, tuo labiau jie Tave puola. Virtualioje erdveje visi yra "kieti", bet tik labai maza dalis isdristu tai pasakyti realybeje. Aisku, kritika yra gerai, taciau ir ji turi tureti ribas. Sekmes!

2004 Rugsėjo 21 d. 11:53

Brooklyn>> o man rodos kad paskutinis Komentaro komentaras (cia gerai skamba :)) tik paguodzia tavo savimeile...
Siaip butu labai idomu kad cia padiskutuoti ateitu ir AV. Tada butu ka pasakyti... Kas liecia 1_Protinga tai dauguma vien pamate jo nicka ziuri su nuostata. Jei ziureti vien i reiskiamas mintis tai ten yra tikrai [b]nemazai[/b] tiesos...

2004 Rugsėjo 21 d. 12:13

annizizi>>> apie mano savimeile tu geriau nespresk, as pats nuspresiu. O del 1_Protingo komentaru, tai visiskai sutinku su tavimi. Daug jis ir tiesos pasako, tik ta jo pasakymo forma yra kartais perzengianti padorumo ribas. Ypac, kai nejauciama pagarbos zmogui. Bet ir be jo yra dar "mandresniu" veikeju... O del Komentaro komentaro :) Na ir kas, kad as "Ferrari" ir MS fanas, bet KK pasake visiska tiesa. Nesuprantu, kaip tu nesupranti, kad "Ferrai" - cempionu komanda, o Schumis - geriausias siu dienu F-1 pilotas. Ir nereikia gilintis, kad cia jo technika gera arba jam cia sekasi. Ne velnio! Kad jis - cempionas, tai FAKTAS. O cia tie isvedziojimai, kad jo tik bolidas geras, jau seniai nusibode... Michaelis savo talenta jau n kartu yra irodes ir apie tai neverta net diskutuoti. Kad ir Monza. Labai abejoju ar JPM, KR ar dar kas butu is 15 vietos pakiles i 2-aja. Sakysi cia technika. Taip. Viskas cia susideda. Pasodink DC i "Ferrari", vargu ar taip pat butu pasirodes. Nes per daug atsargus yra. O Schumis sugebejo. Puikus visos komandos darbas, puiki atmosfera ekipoje, gera technika ir piloto talentas - viskas, kas atvede "Ferrari" ir Michaeli i aukstumas.

2004 Rugsėjo 21 d. 12:27

Minzz > atsiprašau brolau, kad taip atrodo, tačiau aš nesiekiau sureikšminti savo nuomonę, o tik paaiškinti, kad šumacheristų (o tu jų tarpe, todėl ir esi paminėtas) nuomonė apie savo idolą nėgali būti imama kaip objektyvi. Jei nori ginčytis pirmiausiai parodyk bent vieną savo komentarą, kur tu kada nors ką nors kritiškai pasakei apie Šumį, t.y. pripažinai klaidą ar kitaip....
Komentaras > dėl geriausio piloto ir kyla tos visos aistros. Visi čia šoka prieš mane, nes aš taip nemanau. remiuosi konkurentų dalių draudimais, baudomis, piloto Nr 1 statusu ir pan. Be šių ir kitų sąlygų tas geriausias yra stipriai abejotinas. Komentuodami jūs tai pateikiate kaip neginčinamą tiesą, Todėl ir kyla toks nepasitenkinimas iš kai kurių individų pusės. Blogai tas, kad yra dalis žiūrovų, kuriems toks komentavimas yra nepriimtinas. Bet visgi didesnė dalis yra patenkinti. O aš jums linkėčiau kažkada komentuoti kaip koks Kesminas futbolą... Ir įdomu ir faina ir jokių liaupsių nei favoritui, nei lyderiui.
Toksa > aš demagogas :mutant: :)
annizizi > nors viens :)
Manau nereikia daugiau skatinti šios temos šioje diskusijoje rutuliojimo, nes mūsų pozicija aiški ir vargu ar šie ginčai kaip nors ją pakeis. Todėl čia apie tai nešneku, nes diskusija jaučiu bus uždaryta. Tuo labiau komentatoriai, kaip matėme, irgi patenkinti savo komentavimu.
Visgi nuoširdžiai tikiu, kad jūsų visų akys kažkada atsivers. :jesus:

2004 Rugsėjo 21 d. 12:56

1_Protingas> manau didesne dauguma tikisi kad paties akys atsivers;)

2004 Rugsėjo 21 d. 13:00

1_Protingas>aš su nemaža dalimi paties teiginių sutinku, kaip ir Brooklyn, tačiau pas patį yra viena silpnybė. Šiaip tai yra geras posakis - būk toks, kokiu nori, kad būtų kiti. Tad klausimas - o paties nuomonė kaip antišumacheristo ar gali būti objektyvi ? Parodyk bent vieną komentarą, kur tu kada nors teigiamo pripažinai apie MS, t.y., nurodei, kad gerai važiavo, pelnytai laimėjo ar kitaip...

2004 Rugsėjo 21 d. 13:54

1_Protingas > Būk geras, tik nenustok taip reikštis kaip 41 šios diskusijos puslapyje. Žinai, visada stengiuosi tavo saviraišką paskaityti - nerealus relaksas. O 41 puslapio komentaras - vienas iš tavo perliukų, nors ir vertas palyginti su: "sam neznaju što skazal", "kosmičeskije korobli borozdiat nebesnoje prostranstvo", "nes kadangi tačiau", ...
Jėga - tak deržat! :D

2004 Rugsėjo 21 d. 14:27

A-Martin > net ir šitoje temoje :) aukščiau :) Visada sakiau, kad MS moka važiuoti, bet niekad nesakiau, kad jis yra nuostabus ir tik jo dėka viskas taip. Bet kuris asilas taip nepavažiuotų, bet dauguma iš F1 rikiuotės tikrai galėtų puikia važiuoti vietoj MS. Turėsiu laiko pasikuisiu ir duosiu tau žinot kur dar rašiau. beje 2002 sezonasbuvo Ferarių, kaip ir šis. Aišku aš linkęs laikyti teisingais kaltinimus dėl nelegalaus elektronikos naudojimo, bet jokiu būdu nesakau ir niekur nesakiau, kad MS nevertas bent 2 titulų.
AlBanas > o aš tikėjausi, kad tai lengvai perskaitoma. Pabandyk ar kartą. Rimtai. Man rodos ten sklandu...
PauliusMS > kadangi didesnė dauguma - šumacheristai (_I_)
Ei, baikim - temą uždarys. Davai kitur susieisim - labai nukrypom :)

2004 Rugsėjo 21 d. 15:46

1_Protingas >>>> Krypstam nuo temos :) Kur kritiskai atsiliepiau apie MS, pripazinau klaida? Nu nepasakysiu dabar nei datos, nei linko duosiu, bet prasom nesakyt, kad taip nebuvo. Ir ne viena, ir ne du kartus. Anyway.

Toliau. 1) "Blogai tas, kad yra dalis žiūrovų, kuriems toks komentavimas yra nepriimtinas. Bet visgi didesnė dalis yra patenkinti" 2) "Visgi nuoširdžiai tikiu, kad jūsų visų akys kažkada atsivers". Pirmam sakai, kad dalis auditorijos nepatenkinta tuo, kad MS minimas kaip favoritas. Nenugincyjamas, savaime suprantamas. Aisq, tai auditorijai priklausai ir tu. Antram linki kitai auditorijos pusei(?), kuriai tai turetu but lyg ir priimtina, atmerkt akis. Trumpai drutai, kitaip manantiems linki manyt taip, kaip kad tau butu priimtina. Nu tai kas cia dabar gaunas? :) Juk nei tu pvz manes ykalbesi sirgt uz viena ar kita pilota, nei as tave ykalbesiu pripazint, jog MS geriausias, su kuo tu taip nenori sioj temoj sutikt. 3) "Tuo labiau komentatoriai, kaip matėme, irgi patenkinti savo komentavimu" Velgi tas pac. Visuomet yra dvi skirtingos puses, palaikancios skirtingas nuomones. Nemanau, kad komentatoriai butu kur mineje, jog Taip, mes gerai pavarom, mes neklystam ir pan. Komentaras, pataisyk mane, jei as klystu ;)
"kadangi didesnė dauguma - šumacheristai" Drystu priestaraut. Tikrai ne. Apskritai, grubiai tariant, fanai pasiskirste y dvi dalis. Ne pagal skaiciu ar pagal kazkoki kita kriteriju sakau, bet pirma dalis - MS/Ferrari fanai, antra - kito piloto/komandos fanai, tarp kuriu didzioji dauguma mielai anketoj uzdetu varnele ant "nemegstu MS" ;) Paneik, jei nesutinki su antra dalim. Mielai isklausysiu argumentu.

2004 Rugsėjo 21 d. 16:29

Minzz > apie tai, kad šumacheristai sužinojau pradžioje sezono. Buvo toks klausimas pateiktas jei pameni "ar sugebės šymet kas nors pasipriešinti Ferari ir MS" 75% ne, 25%, taip. Kažin čia neatspindi auditorijos pasiskirstymas? Manai kas nors, pradėjęs žiūrėt sezoną ir laukiantis Reno pergalių nuspaudė "ne".? Nu gal vienas kitas, bet tik išimties atvejais.
Toliai manau neverta pradėti...

2004 Rugsėjo 21 d. 16:36

Nu, tai sezono pradzioje :) Butu sezono pabaigoje, butu kitoks rezultatas. Ar viena apklausa pasako, kaip pasiskirste komandu/pilotu fanai? Ne. + Ar sugebes pasipriesinti Ferrari ne = ar sergi uz MS ;)

2004 Rugsėjo 21 d. 17:00

1_Protingas>pripažįsti, kad MS vertas bent 2 titulų? (Įdomu, kurių metų, bet čia tarp kitko, aš tai bent jau 3-4 duočiau). Ar pačiam neatrodo, kad tada jį tenka laikyti geriausiu, bent dabar važiuojančiu? Kuris dar kitas gali pasigirti bent vienu, nekalbu apie paties pripažįstamais dvejais titulais? JV į skaičių neina, dar šiemet nevažiavo. Sutik, kad čempionas vis tik yra geriausias, bent tais metais, kai juo tapo, o jei sugebėsi dar įrodyti, kad MS dabar prasčiau važiuoja, nei tada, kai tuos du titulus gavo, tai nusikelsiu kepurę, nulenksiu galvą ir pritūpimą padarysiu.

2004 Rugsėjo 21 d. 17:11

A-Martin > ne, elektronika pas jy dabar super - gerai veža.
Bet kokiu atveju sveikiju visus formuliečius su TIKRU ŽEMĖS DREBĖJIMU. Valio. Visgi tenka prisiminti, kad mūsų dienos žemėje trumpos ir teisybę sužinosim anapus. Apie Šumį irgi.

2004 Rugsėjo 21 d. 17:15

Sveikinu ir as! Tokius dalykus, kaip zemes drebejimas ar (kol kas pirma) pergale pries Amerikonus reikia patirti bent karta gyvenima :crazyeye:

2004 Rugsėjo 21 d. 17:27

Jo ... nemalonu bet neiprasta ... sededamas 12-am aukste .. junti kaip dreba stalas .. ant kurio sedi .:D ... bei stebedamas kaip juda tavo namas ... visai ne prikolas ... :rolleyes:
anyway ... negi del kazkokios Klaudijos 1_Pr pradejo nosynes, bruksnelius ir net kablelius ten kur reikia [ne taip kaip as :D] vartot ... :)

2004 Rugsėjo 21 d. 17:33

Kokia svente zemes drebejimas... :crazyeye: Nu gerai, einu vazos nuo grindu rinkt... :D

2004 Rugsėjo 21 d. 17:42

Ilka > LOL ... svente ...

2004 Rugsėjo 21 d. 17:52

FYI: komentatoriai nera patenkinti komentavimu! Galbut kitas reikalas butu komentuoti is GP vietos, tiesiogiai pabendrauti su F-1 dalyviais, zodziu, virti visame tame... O dabar mes ariame kituose darbuose, tik savaitgaliais ilisdami i "sandeliuka" du dviem TV monitoriais ir laptopu... Lengva ieskoti priezasciu. Yra taip, kaip yra. Bet zinoma, kad ribu tobulejimui - nera ;)

2004 Rugsėjo 21 d. 18:03

Claudy> suprantu, kad keturiais zodziais sunkoka isreiksti ironija.

2004 Rugsėjo 21 d. 18:12

Klaipedoj tai norm sulingavo namai :)
nepakartojamas jausmas. Bet kai laimi f-1 ciampionata pirma syki visvien geresni jausmai uzplusta :)
Dabar i tema. Nevarykit ant komentatoriu! Vistiek geresniu ner. Jau priprate ir balsai pazystami. Jau savi. Kartais prajuokina ir pan. bet del to tik linksmaiu ziuret lenktynes. Kai paziuru per RTL tai nobuodu daros

2004 Rugsėjo 21 d. 18:19

Ilka > Zmones del tokiu zemishkiu reiskiniu ... netenka namu ... savo mylimu zmoniu ... o mes lietuviai ... prisistate ant stalu visas savo steklines ... vazas ... ir laukiam stebuklo .. sventes .:) ...suprantu ... kad kaimu kaimas ...

2004 Rugsėjo 21 d. 18:25

Uzrakins sita tema kas nors ar ne?

2004 Rugsėjo 21 d. 18:26

Claudy> senai pastebejau, kad manes nemegsti, bet prasau nesikabineti kiekviena pasitaikiusia proga.

2004 Rugsėjo 21 d. 18:30

Pleskiasi arsi kova :)

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Kęstutis Šimkus 263
2. mantioras 250
3. skripas 249
4. Giriby 243
5. bbd-336 237