N. Hulkenbergas: pertrauka reikalinga jėgų pergrupavimui

N. Hulkenbergas: pertrauka reikalinga jėgų pergrupavimui
logo 2023 Rugpjūčio 07 d. 20:10, Haas F1 Team

Belgijos GP etapas Nicko Hulkenbergui atnešė eilinį nusivylimą: dėl techninių problemų vokiečių lenktynininkas nesugebėjo parodyti normalaus rezultato kvalifikacijoje, po kurios „Haas“ komanda priėmė sprendimą pakeisti jo bolide jėgos agregatą ir pavarų dėžę.

Šiems pakeitimams atlikti „Haas“ mechanikai buvo priversti pažeisi „uždaro parko“ taisyklę, todėl Hulkenbergas buvo priverstas startuoti net ne iš paskutinės vietos, o iš serviso juostos. Galiausiai Spa trasoje Nico finišavo 18-tas, bet ne todėl, kad sugebėjo atkovoti kelias pozicijas, o dėl varžovų pasitraukimo iš distancijos – pačioje trasoje Hulkenbergas buvo paskutinis, kuris kirto finišo liniją.

Hulkenbergas mano, kad vasaros pertraukos metu komandai reikia atlikti vadinamąją „perkrovą“ po labai sunkios pirmosios šio sezono dalies, tačiau be skubios bolido modernizacijos pasiekti aukštesnių rezultatų „Haas“ ekipai nepavyks.

Per pirmuosius penkis šio sezono etapus „Haas“ sportininkai uždirbo 11 taškų ir tai buvo galima laikyti nebloga pradžia, tačiau nežiūrint į tai, kad VF-23 bolidas ne kartą leido patekti į kvalifikacijos finalą, pradedant etapu Baku Nico Hulkenbergas ir jo komandos partneris Kevinas Magnussenas nė karto nefinišavo įskaitiniame dešimtuke. Pagrindine problema yra laikoma tai, kad lenktynių distancijoje „Haas“ bolidas labai intensyviai naudoja padangų resursą – jų degradacijos lygis yra labai didelis, todėl ekipai privalomai reikia rengti papildomus sustojimus boksuose.

„Belgijos etapas buvo be gali nesėkmingas, bet jį jau reikia užmiršti, atlikti „perkrovą“ komandoje, pergrupuoti pajėgas ir po vasaros pertraukos sugrįžti kur kas stipresniems, - leidiniui „Racer“ kalbėjo N. Hulkenbergas. - Mes norime tuo tikėti. Mums tikrai reikia pertraukos, bet mums reikia dar kur kas daugiau – reikia skubiai atnaujinti bolidą.

Mes turime tikrai pasiekti kur kas geresnių rezultatų, jie mums yra būtini. Etape Spa vėl pasireiškė mūsų mašinos trūkumai, būtent todėl mes nė vienoje sesijoje nebuvome konkurencingi. Mūsų laukia labai daug darbo.

Spėju, kad mes suprantame mūsų problemų esmę, bet išspręsti šiams problemas yra didelis kompleksinis uždavinys. Tikiuosi, kad mes dar galime pasiekti situacijos pagerėjimo, bet sunku pasakyti, kokiu lygiu. Viskas priklauso nuo mūsų pačių – mes privalome pagreitėti. Bet tai, tiesa, yra ilgalaikė programa“.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Andrius/Loreta 0
2. molinis_e 0
3. Aušrius Kučinskas 0
4. tukas21 0
5. monkeyking 0