Oficialu: D. Ricciardo 2014 m. atstovaus „Red Bull“ ekipai

Oficialu: D. Ricciardo 2014 m. atstovaus „Red Bull“ ekipai
logo 2013 Rugsėjo 02 d. 22:23, Getty Images
Šiemet „Toro Rosso“ ekipos garbę ginantis Danielis Ricciardo pasirašė sutartį su „Red Bull“ ir šioje komandoje kitais metais pakeis iš F-1 po šių metų sezono pasitrauksiantį Marką Webberį.
Po ilgai trukusių spėlionių ir ne kartą žiniasklaidoje pasirodžiusių įvairių gandų „Red Bull“ šį vakarą tiesioginiame „Servus TV“ kanale oficialiai patvirtino pasirašiusi sutartį su D. Ricciardo.
Ilgą laiką jaunasis australas buvo laikomas vienu iš kandidatų kitais metais pereiti į vieną stipriausių F-1 komandų. Pagrindiniu D. Ricciardo konkurentu buvo laikomas „Lotus“ pilotas Kimi Raikkonenas. Pastarojo vadybininkui paskelbus apie nutrūkusias derybas su „Red Bull“, daugelis neabejojo, jog būtent dabartinis „Toro Rosso“ pilotas taps S. Vettelio komandos draugu kitais metais.
Kurį laiką teigusi, jog savo pilotų sudėties 2014 m. sezonui tikrai nepaskelbs iki Italijos GP, panašu, jog „Red Bull“ komanda persigalvojo ir apie pasirašytą sutartį su D. Ricciardo oficialiai paskelbė šiandien.
Australas į F-1 įžengė 2011 m. viduryje. Tuomet sportininkas atstovavo HRT ekipai. Pastaruosius du sezonus D. Ricciardo gina „Toro Rosso“ ekipos garbę.
[youtube id=e1K53Xv4Zao]


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 1005
2. mantioras 1001
3. Tadux15 1000
4. Kęstutis Šimkus 991
5. Giriby 983