P. de la Rosa: L. Strollas yra neįvertintas sportininkas

P. de la Rosa: L. Strollas yra neįvertintas sportininkas
logo 2022 Spalio 15 d. 20:36, Aston Martin F1

Naujasis „Aston Martin“ komandos ambasadorius Pedro de la Rosa pasidalino savo nuomone apie komandos lenktynininką Lance'ą Strollą. Ispanas mano, kad Lance'as yra nepakankamai įvertintas pilotas ir yra įsitikinęs, kad jam pavyks puikiai bendradarbiauti su naujuoju komandos draugu Fernando Alonso.

Pedro de la Rosa: „Manau, kad Lance'as yra per mažai įvertintas. PažiÅ«rėkime į jo karjerą – jis nugalėdavo kiekvienoje lenktynių serijoje prieš ateidamas į „Formulę-1“. Kiek sportininkų gali pasigirti panašiais pasiekimais?

Aš turėjau galimybę ištyrinėti ir palyginti lenktynininkų telemetriją Spa ir pastebėjau, kad tik vienas pilotas pravažiuodavo Pouhon posÅ«kį su pilnai nuspaustu greičio pedalu – ir tai buvo Lance'as. Tai man padarė įspÅ«dį. Visi mes žinome, koka yra sudėtingas tas posÅ«kis ir reikia labai daug drąsos, kad jį įveikti su pilnai nuspaustu akseleratoriumi kvalifikacijoje.

Manau, kad Fernando ir Lance'as bus puikÅ«s partneriai. Tarp jų – didelis amžiaus skirtumas, Fernando jau tapo per daug brandžiu ir jie abu padės vienas kitam tapti kur kas konkurencingesniais partneriais. Vienam – 23-eji metai, antrajam – 41-eri, manau kad tai bus fantastinė jaunystės ir patirties sąjunga“.

Aston Martin Aramco Cognizant Formula One Team
Komanda: Aston Martin Aramco Cognizant Formula One Team 2024 sezono taškai: 16
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: AMR22
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Crembo 0
2. žiūrovas f-1 0
3. smicas 0
4. Aurimas8908 0
5. molinis_e 0