P. Gasly: Monako GP praradimas būtų tikras šokas

P. Gasly: Monako GP praradimas būtų tikras šokas
logo 2022 Balandžio 18 d. 13:14, Red Bull Content Pool / Getty Images

„AlphaTauri“ sportininkas Pierre‘as Gasly neslepia, kad būtų šokiruotas, jei F-1 tvarkaraštyje neliktų Monako GP.

Sportas artėja prie nustatyto limito - 24 etapų per metus. Kadangi kitais metais F-1 sugrįš į Katarą ir surengs lenktynes Las Vegase, daugeliui kyla klausimas, kurie etapai bus išbraukti iš tvarkaraščio?

F-1 vadovo Stefano Domenicali teigimu, „klasikinės trasos negali pasikliauti vien tik savo puikia istorija, tad turi užsitarnauti vietą čempionate“.

Ne taip seniai imta kalbėti, kad vietos tvarkaraštyje gali netekti tokios daugeliui puikiai žinomos trasos kaip Monakas ar Spa.

„Jei tvarkaraštyje neliktų Monako, būtų tikras šokas. Tai tikriausiai labiausia išskirtinės lenktynės pasaulyje“, - sakė P. Gasly.

„Bendraujant su žmonėmis, kurie nėra susiję su F-1, visi jie yra kažką girdėję apie Monaką, ar tai apie lenktynes, ar vakarėlius ar kitus renginius, kurie vyksta savaitgalio metu. Tai išskirtinis lenktynių savaitgalis. Aš manau, kad daugumai sportininkų tai sunkiausia trasa. Čia susiduriama su daugiausia iššūkių. Bent jau man ši trasa yra mėgstamiausia.“

P. Gasly teigimu, būtų apmaudu prarasti ne tik Monaką, bet ir Spą.

„Man šios lenktynės yra ypatingos. Mano namų lenktynės vyksta Prancūzijoje. Monako GP iš dalies taip pat yra mano namų GP. Tada Spa taip pat yra netoli mano namų, tad ten sulaukiu nemažai palaikymo.“

„Manau, kad tai išskirtinės trasos, ypač Monako ir Spa. Tai mano mėgstamiausios. Manau, kad jos yra šio sporto DNR dalis, tad turėtų likti tvarkaraštyje kasmet. Bet žinome kaip šiais laikais viskas vyksta, tad pažiūrėsime kas nutiks. Bet aš asmeniškai tikiuosi, jog jos liks tvarkaraštyje.“Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 1104
2. Ayrtons 1093
3. tevez 1089
4. berta 1069
5. master f-1 1066