P. Gasly nori greitai apsispręsti

P. Gasly nori greitai apsispręsti
logo 2022 Rugsėjo 29 d. 18:19, Red Bull Content Pool / Getty Images

Pierre'as Gasly turi galiojantį kontraktą su „AlphaTauri“ 2023 metams, tačiau išlieka nemaža tikimybė, kad prancÅ«zas kitais metais pratęs karjerą „Alpine“ komandoje. Spaudos konferencijoje SingapÅ«re P. Gasly papasakojo, kad galutinį atsakymą dėl kito sezono jis nori gauti iki spalio pabaigos.

Pierre'as Gasly: „Akivaizdu, kad visi žino apie derybas ir svarstymus, kurie dabar vyksta. Tikiuosi, kad per artimiausias dvi-tris savaites gausiu tikslų atsakymą į tai, kokia ateitis manęs laukia. Kol kas niekas nepasikeitė, bet kai tik ką nors mes galėsime patvirtinti dėl mano ateities, jÅ«s apie tai viską iš karto sužinosite“.

Konstruktorių taurės įskaitoje „AlphaTauri“ komanda vienu tašku atsilieka nuo „Haas“ ir 19-ką taškų nuo „Alfa Romeo“. P. Gasly žodžiais, komandos užduotis yra ta, kad bÅ«tų aplenktos šios dvi komandos.

„Visa komanda, įskaitant ir Franzą Tostą, yra nepatenkinti tuo, kaip klostosi šis sezonas, - kalbėjo Pierre'as. - Tačiau svarbu išsaugoti teigiamą nusiteikimą ir konstruktyvų požiÅ«rį iki pat sezono pabaigos. Kai kas gali galvoti, kad septinta vieta Konstruktorių įskaitoje nėra tokia jau svarbi, tačiau kalba eina apie labai didelius pinigus, kuriuos komanda gaus kaip prizinius pinigus kitam sezonui.

MÅ«sų akivaizdus tikslas – aplenkti „Haas“ ir „Alfa Romeo“. Turint galvoje tai, kad mes per 16 etapų uždirbome tik 33 taškus, atsikovoti 19 taškų bus sudėtinga, bet nėra nieko neįmanomo. Mums pakaktų vieno pakankamai aukšto rezultato – tada viskas bÅ«tų pasiekiama. Mes bÅ«tinai turime aplenkti „Haas“ jau greitai, o ar pavyks aplenkti kitus, sužinosime tik Abu Dabyje“.

Scuderia AlphaTauri
Komanda: Scuderia AlphaTauri 2023 sezono taškai: 4
Variklis: Red Bull Powertrains Važiuoklė: AT03
Plačiau
Pierre’as Gasly
Pilotas: Pierre’as Gasly 2023 sezono taškai:
Komanda: AlphaTauri Amžius: 27 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Ayrtons 407
2. tevez 403
3. Tomas Gaida 395
4. pofke261 393
5. kylius1978 392