Pandemija pakeitė sporto milžinų požiūrį į esportą

Pandemija pakeitė sporto milžinų požiūrį į esportą
logo 2020 Gruodžio 06 d. 14:25, Formula 1 Game

Pavasarį visą pasaulį netikėtai sustabdęs koronavirusas stipriai paveikė ir sporto industriją. Iš pradžių ištuštėję stadionai ir arenos netrukus tapo visiškai nebenaudojamos, kadangi sporto renginiai praktiškai visame pasaulyje nebevyko.

Didžiosios sporto lygos ir čempionatai pradėjo ieškoti alternatyvų. Tuomet visų žvilgsniai nukrypo į industriją, į kurią ilgą laiką buvo žiūrima su tam tikra nepagarba. Šiuo atveju kalbame apie elektroninį sportą arba tiesiog esportą.

„Formulė-1“ jau ne pirmus metus rengia savo oficialų esporto čempionatą, o jame dalyvaujantys kompiuterinių žaidimų mylėtojau uždirba solidžias sumas. Būtent ši automobilių sporto milžinė bene pirmoji rado sprendimą, kuo užpildyti atsiradusias spragas F-1 tvarkaraštyje.

Dar pavasarį F-1 pradėjo rengti alternatyvų čempionatą, kuris buvo labiau pramoginio pobūdžio, o jame dalyvavo įvairaus sporto šakų žvaigždės, muzikantai ir net F-1 pilotai. Iš pradžių į šią idėją buvo žiūrima kiek skeptiškai, tačiau netrukus George'o Russello ir Charleso Leclerco dvikovos virtualiose trasose nepaliko abejingų.

Panašu, kad pandemija privertė „Formulę-1“ dar rimčiau pažiūrėti į savo esporto čempionatą. Visai neseniai vienos iš lenktynių buvo surengtos išskirtinai esportui skirtoje „Gfinity“ arenoje Londone. Tiesa, kadangi lenktynininkai dėl suvaržymų negalėjo būti vienoje vietoje, o į areną fanai taip pat nebuvo įleidžiami, „Gfinity“ buvo paversta virtualių F-1 lenktynių studiją, o varžybos buvo transliuojamos per „Sky“ televiziją.

Akivaizdu, kad esportas įgauna vis didesnę reikšmę sporto industrijoje, o tai atspindi ir tai, jog Tarptautinis Olimpinis Komitetas rimtai svarsto apie esporto integraciją į Olimpines žaidynes.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Kęstutis Šimkus 263
2. mantioras 250
3. skripas 249
4. Giriby 243
5. bbd-336 237