Pasiūlymai ir pastabos F-1.LT

2006 Birželio 10 d. 20:05

Pagyrimas moderatoriams - pastebimai suaktyvėjo naujienų "valymas" ir paaiškinimas už ką. Šaunu, sakyčiau balandžio 22 d. - visuotinė sovietmečio lenininė talka. Tak deržat! :)

2006 Birželio 12 d. 09:43

Manau kaip vertotojas turiu teise reikalauti moderatoriu pasiaiskinimo kur dingo vakar mano sukurta tema "Kodel renkates si tinklalapi?".

2006 Birželio 12 d. 12:11

Cempionas>o kam tau tai,statistikos megejas esi?Ir tema tavo neidomi.:)

2006 Birželio 12 d. 12:29

ne nu bet jaudrius tu pavarai... "nemyzk i kelnes", jam matai izeidimas. Sakyciau komplimentas ar palaikymas kolegos... :eek:

AlBanas > kaip tu apie pagyrima gali kalbet, kai tokie absudiski sprendimai priimami...

2006 Birželio 12 d. 12:30

AlBanas > :D

2006 Birželio 12 d. 13:02

Tai kaip del tos speliones rezultatu? Bus tas mistinis TOP 10, ar nebus? Ar ir dar dalijamos pit statuleles uz geriausia spejima?

2006 Birželio 12 d. 14:29

AlBanai > perskaičiau tavo putas ir truputį nustebau. Kaltini kažkokiais keiksmais ir įžeidinėjimais.... Gal ryšies atskleist bent vieną? Prisipažystu - Liamo ir Bridgestono nelaikau protingu žmogumu, kaip ir Alfonco anksčiau, bet tai jei tu man be atsakymų jiems parodysi mano įžeidimus kitiems šio forumo vartotojams, tada pakeičiu nuomonę ir deklaruoju, kad šumis monake suklydo netyčia.... Tiesa yra baisesnė nei tu rašai - tendencija tokia, kad po kiekvieno mano radikalesnio komentaro apie šumio ir ferari kontraversišką elgesį gaunu tuzinus asmeninių įžeidimų, visiškai nesusijusių su naujienos tema - nagrinėjama mano vaikystė, spėliojama kokioje aplinkoje augaau, kokių bomžų buvau auklėjamas, toliau giliai išnagrinėjama mano psichologinė būklė, įvertinamas psichinis stabilumas, bandoma spėti kuo esu gyvenime nusivylęs, kokias nuoskaudaas turiu - karoč su naujiena nieko bendro. O tu dar po to drysti aiškinti apie tai, kad mane dėl įžeidinėjimų mesti reikia? Pasakyk tu irgi manai, kad kaip pirmame puslapį šios diskusijos pateikiau skirtingus komentarus manai 2-asis turėjo būti greižčiau nubaustas nei 1-asis?
Beje gai ir vertėtų pasimokyt iš tamstos tolerancijos oponentams... pacituosiu keletą iš tavo kalbos: "Vaikučiai, formulės pasaulis senai tai žino, švieskitės daugiau" (skirta man ir xherazorui);..... "xherezor > sakai: "sergame proto ribose". Aš tai nei sergu nei mano protas kaip nors ribotas.".....; "Ir jei nebūtų tokių ultrų, tiesiog piktybiškai dergiančių Šumį, jo fanus, diskusijos vyktų tarp dauglio fanų konstruktyviai ir objektyviai." (apie Teisutį).....; " O šiaip, "Formulės-1" istorijos "žinove", galėtum tikrai kokiuose kultūros kursuose pasitobulint. Šlykščiai dergi M.Šumacherį ir jo fanus, besidankstydamas atseit "super" istorijos žonovo "argumentais", o viso labo būdamas, atsiprašau, - tikras menkysta." (Teisučiui).
Čia tik keletas citatų iš paskutinės temos. Gal nustebsi AlBanai, bet visus tuos žodžius surašei pats. Tavo nuomone oponentai menkystos, vaikučiai, neapsišvietę, piktybiniai, sergantys ir riboto proto, turintys tobulintis kursuose....
Be abejo tau,kaip nesergančiam ir neriboto proto nemenkystai, bet didžiai iškiliai asmenybei, labai objektyviam ir konstruktyviam ko gero geriau matyti, nei mums, vaikučiams ultroms...... kažką pasakojai apie kažkokią lazdą kur kitu galu atsisuka ir tvoja...... Tu dar bandai apeliuoti į tai, kad nesutinkančius, kad šumis netyčia taip daro išmestų? Atsiprašau brolau, bet tada jau masturbacija būtų o ne diskusijos....

2006 Birželio 12 d. 14:52

1_Protingas>>> Matai, beda ta, kad visi tavo izeidinejimai ir purvai yra liejami tik ant vieno asmens. Ant Michaelio Schumacherio. Ir dazniausiai tai yra daroma ne i tema. Nesvarbu apie ka butu naujiena, ar diskusija - kiekviena kart yra paminimas berilis, padangos, Hilo isstumimas ir dar vienas kitas kibiriukas pamazgu profilaktiskai. Tai ko tu stebiesi, kad po to pareina atgaline reakcija tavo asmeniui? Cia viskas logiska ir normalu. O tada tu atsistoji i nuskriaustojo, nesuprastojo poza ir reikalauji pateikti, kur ir ka tu apskritai blogo esi pasakes. O tavo mylimojo Teisucio tai nei vieno komentaro nesu skaites, kur nebutu sumenkintas ar sudurnintas oponentas. Tiesiog chamas, ka cia ir bepridursi. O laikote save sio saito elitu. Nu laikykite, jei nuo to jums geriau.

2006 Birželio 12 d. 15:00

1_Protingas > tu irgi zinai kad as tave nelaikau protingu, tad nieko cia mus nenustebinai...

2006 Birželio 12 d. 15:01

1-P>> tavo kalba verta paskutinio tavo sakinio. Jau buvo sakyta - neprisidirbk ir nereiks parintis "manai 2-asis turėjo būti greižčiau nubaustas nei 1-asis?"... Ir vėl vynioji į vatą. Nors eilėraščius kuri neblogus :D

2006 Birželio 12 d. 15:06

vien_protis pats musa ir rekia :D pagal tavo vyniojima i vata susidaro ispudis, kad studijavai (arba bent jau paskaitai apie) zmogaus psichologija :) kaip zinia, daugelis nestabilios psichikos zmoniu yra apsiskaite :lol:

2006 Birželio 12 d. 15:10

Toksa > taip, sutinku. JO negerbiu. kaip sakiau neturiu pagrindo. Sutinku, kad galima suklysti kartais, bet tai kažkaip labai tų netyčia kartų nemažai ir kažkaip kaskartą tas netyčia labai labai pagerina MS pozicijas. Ir visada tokios nekaltos akys.... Juk kiek buvo incidentų tiek JIS ir nekaltas. Nu negaliu ir lieju. Manau lygiai taip pat ir priešinga stovykla lietų pamazgas ant Dženkarlo, jei tas įkaltų šumiui į šoną ir Alonzitas laimėtų eilines gonkes, iki minimumo sumažindamaas galimybe šumiui kovoti dėl vardo.... Tai natūralu, nes tai nesportiška ir gėdinga.
Beje aš nesiskundžiu, kad ant manęs deda - jokių problemų - aš tik internetinis vardas ir nesiekiantis prezidento posto. Bet tai kai ateina iškilusis AlBanas, siekiantiss konstruktyvios ir objektyvios diskusijos, kitur prieš tai apdergęs eilę lankytojų ir reikalaujaa, kaad maane nušalintų amžiams, nu tai aatleisk - nagla. tas pats kas Monake bolidą skersai pastatyt.... :)

2006 Birželio 12 d. 15:18

Mieli kolegos apsiskaite ir ne :) jei jus jau tokie labai afigienai protingi ir tolerantiski ir visi pila ant jusu purvus tai kokio atsiprasant b**** jus cia lankotes ir komentuojat.
Protingas zmogus geriau patyles nei kad reks ir pan. Protingui> laikai save protingu nu nepyk, bet is salies tikrai neatrodo, specialiai visur ir visada kitus provokuoji, jei butum protingas duotum durnam kelia.
Na o bet taciau kadangi nes visi cia laiko save labai protingais o oponentus kvailais tai jus pamastykit kuo jus esat protingesni vieni uz kitus tiek viena tiek kita puse. "Jeigu gincyjies su kvailiu, tikriausiai kita puse mano lygiai ta pati".

2006 Birželio 12 d. 15:39

1_protingas > as manau kad tu sergi, nemanau kad ir ant Sennos dejas skersa del nesportisku elgesio... ar apie Anapilin iskeliavusius mastai kitaip?

2006 Birželio 12 d. 15:42

Tachka > jo jei daugelio cia nebutu, jis tik laimngas cia purvais sviedytusi ir tyciotusi ir nekomntuojanciu. cia yra kita kalba...

2006 Birželio 12 d. 17:49

Mieliausieji adminai>>Klausimelis.Ar šauktukas labai nuodėmingas skyrybos ženklas?Antras klausimėlis.Po pirmo klausimėlio gal ir klaustukas pataps nuodėmingu skyrybos ženklu? :groucho:

2006 Birželio 12 d. 17:58

ZX>>>Sweikas grįžęs :)

2006 Birželio 12 d. 18:01

Jaučiu, reikia čia kokį psichoanalitiką pakviesti, tai darbo turėtų. O šiaip 1-Protingam pritarti galiu vienu aspektu - kiek jis MS nekęstų, kaip beryšinė diskusija su juo vyniotųsi, oponento neįžeis, durnu ar mažamečiu nevadins. tai, kad kartais savo komentarais kvailai išprovokuoja beryšinę diskusiją - irgi faktas. Seniau kapojaus, bet kai supratau, jog tai gyvenimo stilius - nustojau - žmogaus neperdarysi. Bet jau geriau 1-Protingas, nei kai kurie, kurie į bet kokį jam netinkantį komentarą reaguoja kaip į asmeninį įžeidimą, ir tuoj į asmeniškumus puola.

2006 Birželio 12 d. 18:25

milla>> :D ir tau labas!

2006 Birželio 12 d. 18:33

A-Martin > na kiekvienas apie ji nuomones turim, ir daugelio nuomones sutampa. cia taip pat yra atskira tema....

2006 Birželio 12 d. 20:39

su visa pagarba mielieji ferrari fanai nors as sergu irgi uz raudonus bet ar jum neatrodo kad jus jau perdaug isijautet ir aplamai kad sita forumo skiltis labai stipriai nutolo nuo tikroves jin siaip susijus su f-1.lt puslapiu o virto jusu asmeniniu santykiu aiskinimusi kazkaip jus vis niekaip nenutylat o is protingo puses tylu :) supraskit teisingai, bet kas perdaug tas nesveika:) tai va ir baikit cia savo santykius aiskintis :) sekmes :)

2006 Birželio 12 d. 20:42

1_Protingas > gal baik vaidinti kaltinamą be pagrindo. Nuolat išmetinėjamas iš diskusijų. Net įdomu kiek kartų esi išmestas. Turbūt bus triženklis skaičius. Ir Toxa tau teisingai atsakė - gauni reakcija į poveikį - 3 Niutono dėsnis. Jei nepatinka - atleisk. :) | A-Martin > sakai 1_Protingas oponento neįžeis, durnu ar mažamečiu nevadins? Stebiuosi, gal tu neskaitai jo komentarų ar beribė tolerancija? Šumį nuolat sudis ir t.t. vadina.

2006 Birželio 12 d. 21:06

Baikite aiškintis asmeninius santykius. Siūlau susitikti visiems prie alaus bokalo ir tada įrodinėt meilę vienas kitam. Nes dabar tai abejoju ar kam nors jūs esat įdomūs.

2006 Birželio 12 d. 21:35

Jaudriau > bet adminų įspėjimų politika įdomi lankytojams....
AlBanai > jei tu vertini mano 1-ame puslapyje pateiktą komentaarą, kaip vertą laikinai pašalinti net be įspėjimų, tai tada jo - esu didis teršėjas...
O dėl oponento jau sakiau, tik bėda ta, kad šumis man ne oponentas. Jis man blogio nešėjas formulėje. O kai toks požiūris tai ir viskas užkliūva. Aš žaviuosi kova, kaip Kimio ir Alonzo Monake, bet jei Alonzas būtų Kimį išdaužęs ir po to verktų, kad veidrodėliuose nematė, tada būtų šlykštu - visada tikiuosi švarios kovos, o ne veržlių bokso pirštinėj... Kartais hiperbolizuoju, sutinku, bet tik paskaninimui - pats irgi pipirų dediesi į sriubą.... Ir už tai, kad smerkiu negražius dalykus, tačiau su tuo nesutinka drąsiai vadinkim raudonųjų armija mane reikia šalint?.... Neblogas požiūris.... Tu manai aklai rėkiu? O tai kodėl galvoji aš tada komentarus skaitau? Beveik visada visus... Manai laiko neužima? Bet aš domiuosi...Tas man labai įdomu, kad vyksta formulėje, kaip kiti tai mato. Manai man neydomu paskaityt Toksos, A-Martino, Mafo, tavo komentarų? Labai įdomu, nes padeda man pamatyti nemėgstamiausiame lenktynininke tai, ko aš dėl savo pažiūrų nepamatau.... Aš tokius žmones priskiriu normalių kategorijai - net vieną draugą turiu šumacheristą. Bet kol šumis neišlips po Monako, nenueis prie lenktynininkų ir nesakys: "nu blin, norėjau polo, garbės, siekiau nešvariai, nu atleiskit, nežinau koks šišas užėjo...." tol jo negerbsiu... bet jis man ne oponentas - oponentai tie, kas rėkia, kad šumis suklydo netyčia ir visi pilotai durni manydami kitaip.... Iigai kalbėjau, bet tikiuosi išsiaiškinsim kartą ir visiems laikams ir nesimėtysim nebūtais kaltinimais.....

2006 Birželio 12 d. 22:17

Nu bet kosmaras kaip Firefox'as nemegsta tu jusu reklamu virsutiniu.

2006 Birželio 12 d. 22:32

Pastaba: kartais po įspėjimais nurodoma "Priežastis: asmeninių santykių aiškinimasis.". Kiek tenka paskaitinėti diskusijas, o ypač komentarus po naujienomis (kurie jau pagal pavadinimą "komentaras" turėtų būti naujienos komentaras o ne anksčiau pasisakiųjų žmonių nuomonių analizė) tai didesnė pusė visų lankytojų pasisakymų yra asmeninių santylių aiškinimasis. Labai keista kad už tai baudžiami vienetai, ypač '1_Protingas'. Tuo tarpu likusi masė, kurioje ant vienos rankos pirštų galima suskaičiuoti žmones galinčius taip išsamiai argumentuoti savo nuomonę ir pažiūras kaip aukščiau minėtas lankytojas, paprastai už asmeninių santykių aiškinimąsi nesusilaukia nė mažiausio administratorių dėmesio.

Pasiūlymas: puslapio meniu praplėsti nauju punktu "lankytojų klasifikacija", joje viešai įvardijant asmenis, kurių bet kokie nesusiję su tema, rasistiniai, šovinistiniai, bei kitokio pobūdžio komentarai yra nebaudžiami, ir kitoje grupėje nurodant asmenis, kurie gali būti baudžiami vien už tai kad "jų išsakoma nuomonė nesutampa su svetainės formatu". Po šios klasifikacijos paini nuobaudų sistama f-1.lt svetainės lankytojams taptų daug aiškesnė ir būtų sutaupyta daug laiko ir aistrų besiaiškinant kas kur kodėl.

2006 Birželio 13 d. 08:24

ALbanas> tiek, aš aš save kaip 1-Protingo oponentą skiriu nuo MS. Bet kad įžeistų mane ar kitą diskusijos dalyvį, tai nemačiau. Netiesioginis įžeidimas - kai įžeidžiamas tavo mylimas pilotas ar komanda - nesiskaito, čia į beryšinių diskusijų sąvoką. P.S. pagal įdėją turėčiau gauti įspėjimą už asmeninių santykių aiškinimasį, nes diskutuotuojas aukščiau už panašaus turinio komentarą gavo.

2006 Birželio 13 d. 12:56

1_p neblogai demonstruoja, kad jūsų įpėjimų sistema neturi jokios prasmės. nors iš kitos pusės - vargu ar problema yra moderavime, greičiau lankytojų mastysenoj. pažiūriu naujausias temas forume - net nebejuokinga, toks vaizdas kad rimti žmonės čia jau porą metų nebesilanko. liūdna vienok kad taip kraupiai nusivažiavot.

2006 Birželio 13 d. 13:30

official > mazi vaikai, mazi vaikai.... dabar sunkoka atsirink komentarus, i tai turi moderai atkrept demesi. Bet jiem aiskink kiek nori, jiem nusisikt... cia ne komentatoriai nusivaziavo, a vaikai isgirdo apie si saita, moderai turi but griestesni, bet teisingi. o ne kaip man kortele va toks jaudrius dalina. Kur cia profesionalumas?

2006 Birželio 13 d. 20:39

Liamaz> Gal pries kitus vadindamas mazais vaikais ir kaltindamas moderatorius pasiskaityk savo komentarus... Tu jau nesupyk, bet man toks ispudis, kad tu cia esi pats maziausias vaikas.

2006 Birželio 13 d. 21:15

ka tai turi bendro su mano komentaru? mano asmuo kalba ne apie tavo isvardintus dalykus, eliukai... :jesus:

2006 Birželio 13 d. 23:15

Pasiulymas adminams. Kartais buna bjauru skaityti vartotoju komentarus su keiksmazodziais ir panasiai. Siulymas ne tik pasalinti ar skirti ispejima, bet ir istrinti zinute arba vietoj teksto uzdeti koki uzrasa ir etc. Cia jau jusu fantazijos vaisius.

2006 Birželio 14 d. 01:15

Buvo toks Karnifeksas senais gerais laikais, kuris ir įspėjimus dėliojo be atvangos už kiekvieną menkiausią prasižengimą, ir blogas žinutes trindavo, bet liaudis sukilo ir nuvertė tokį tironą, kuris jų, atsiprašant, diskusijas taip negražiai cenzūruodavo :)

2006 Birželio 14 d. 08:05

Daytona500 > geri buvo laikai - teisingi.... :)

2006 Birželio 14 d. 10:46

1_Protigas>>> Eik tu??!! Ar ne tu labiausiai siutai ant Karnifekso? Bo jis tave banindavo, sag na levo, sag na pravo...

2006 Birželio 14 d. 11:48

carnifexas buvo geriausias moderatorius, matydavo teisybe, buvo charizmatiska asmenybe...

2006 Birželio 14 d. 14:04

Liamaz> eik jau :) Del geriausio nesutinku, tokiu nera, nors ir nesu gaves raudonos. Kad butum geru moderatorium, pirmiausia, manau, reikia netureti megstamiausio lenktynininko, megstamiausios komandos - tada ir objektyvus moderatorius iseitu ;)

2006 Birželio 14 d. 14:09

Liamaz> Gera bajeri cia skeliai :D:D:D

2006 Birželio 14 d. 18:16

Cha.Lengva ranka ir saviems ,ir svetimiems ,,medalių" prikabinciau.Už visas nesąmones,kur prirašo.Visų pirma,tai moderatorius :hammer: užbaninčiau už nerodymą pastangų gerai dirbti.Už asmeninių saskaitų suvedinėjimą nebausčiau.Paprasčiau atidaryti spec.diskusija,ir permesti tokius ten kokiai savaitei.Tegu :vomit: taškosi purvais,kol atšals. :lol: Tai va,broliai F-1 fanai,kas būtų,jeigu būtų zx :king: moderatorius.:D Bet-nebus! [pimp] :lol:

2006 Birželio 14 d. 20:06

Toksa > tai ir sakau kad geri laikai buvo, kai tauta sukilt galėjo ir tironą nuverst.... :hammer:
Mafai > tu atsargiau, nes jis tikrai daba galvoja kad gerą bajerį skėlė :)
zx . purvo skyrių seniai siūlėm - netiko.... O būtų sveika - daug diskusijų persikeltų....

TOP naujienos