Pasiūlymai ir pastabos F-1.LT

2006 Liepos 19 d. 08:09

Man kazkodel nekrauna puslapio kai tik pasirodo ta "Neste A24" reklama .

2006 Liepos 19 d. 12:56

Kadangi pries 3 savaites mano zinute nagliausiu budu buvo istrinta, o asei ismestas ant suolelio 2 savaitem kai suva is kepyklos, bet vel drystu pasiulyti vartotoju ir adminu kartu reitingavimo sistemos galimybe. Galima isvedzioti daug ka - tinka netinka, bet butu akivaizdziai aisku kas yra kas.

2006 Liepos 19 d. 13:37

Duce> idomu. jei gali, smulkiau :)
gal neismes, vistik - pasiulymas

2006 Liepos 19 d. 13:49

Duce>> ne tu primas ne tu paskutinis :) Šiaip kiek suprantu komentarai trinami dėl dviejų priežaščių:< /br>1.Komentare yra keiksmažodžių, rasinės, religinės ir kitokios diskriminacijos, įžeidinėjimų. < /br>2. Slepiami neobjektivumo įkalčiai (kad niekas nematytu kodėl ir už ką pašalino). < /br> Pasiūlimas - kad vartotojas matytu katras moderatorius jam įklijavo nuobauda.

2006 Liepos 19 d. 14:06

Pritariui IRAs pasiulymui ,noreciau ir as matyti moderatorius"iklijavusius"nuobaudas;)

2006 Liepos 19 d. 17:08

galetu bent vienu moderatoriu atsikratyt, pvz Gincium. carnifex atsikrate, - bet abejotinas veiksmas.

2006 Liepos 19 d. 18:04

Jeigu vartotojai nusizenge taisyklemis zinotu kas juos sudrausmina,ant moderatoriu butu pilama kaltinimai-neobjektyvumu,saliskumu,korupcija ir panasiai.
Liamaz jums kaip pavizdys,jaudrius ispejo buvo blogas,as ispejau irgi patapau blogu ir tt.
Liamaz>Kreipiuosi i tamsta paskutini karta,jeigu nori kazka apkaltinti turek tam rimtu argumentu, ir siusk juos el.pastu.Kitu atveju siulau tau prikasti liezuvi,arba busi istrintas is sistemos visam laikui :)

2006 Liepos 19 d. 19:03

Ginciau> as, visada, kalbu argumetuotai, kad ir kas ko paklaus. tas pats ir su tavim, senesnius omentarus paskaityk. Visu pirma, jei tau nedaeina, tai cia mano nuomone. as tam turiu pagrido, nors tu to nesupranti, ir nesuprasi. Ginciau, jei susivoktum, galetum pats dabar subjektyviau komentuot, pvz kuo tu mane nori palenkt: "Liamaz jums kaip pavizdys,jaudrius ispejo buvo blogas,as ispejau irgi patapau blogu ir tt." tai ar cia sveiko proto zmogus, galetu ka atsakyt, uz ginyba, kuri nera pagrista? turetum sazines ir nuovokos, suprastum, kad tai lanktytojo nuomone. As nepersu, nereikia kibti.

2006 Liepos 19 d. 19:49

nesiryskinsiu ce daba de ko mane isspyre... ce mano ir baranausko reikalas. bet garantuoju, kad nei keiksmazodziu nei kito s... nebuvo gal tik kiek per daug sarkazmo sitos temos ir administratoriu atzvilgiu. Todel vis tebemanau, kad jie pasielge negraziai, nes vien tik, kad ismeti vartotoja ar istrini jo zinutes neirodo, kad ten buvo kas nusizengia taisyklems, o irodo tik tai, kad kai kas turi neribotas galias ir jomis naudojasi netgi tyciodamiesi is vartotoju ir dar drysta rasyti ciniskus pareiskimus, mol, kad ir supyke vartotojai atkristu, tai vistiek jei pamatytumet lankymo statistika, tai ju ce kaip s... ir nieko baisaus neatsitiks. Va ce sito puslapio adminu ir sito puslapio problema - nepagarbus poziuris i lankytojus. Ir tai prasideda nuo pacio puslapio administracijos virsaus kas visiskai nesuprantama ir neturetu buti toleruojama, bet yra kaip yra ir as tuom nesidziaugiu... nu gal si karta netrins samyj glavnyj.

2006 Liepos 19 d. 23:01

Ginčius>O ar dabar nėra rašoma ??? ir dar daugiau įtarimų kyla kai žinutėje nėra, mano ankščiau išvardyto p.1,o vartotojas yra pašalinamas + ištrinamos žinutės ??? Visuomet ginčų buvo ir bus, reiktu Jums peržiūrėti taisykles ir pakeisti, kadangi kaip suprasti "šiurkštus taisyklių pažeidimas ir t.t." ???. Aš suprantu kad t.t. tai "kaip nuotaika bus". O įžeidžiantis slengas ??? vienam gerbėjui jis gal neįžeidžiantis kitam taip. tas pats ir su moderatoriais. Gal geriau kaip tik išplėsti taisykles pašalinti dviprasmybes. Galu gale vartotojui, kuris šalinamas ir jo žinutės trinamos, iš pagarbos (koks jis bebūtų visgi lankytojas) pranešti "kad Jūs gerbiamasis pašalintas kadangi Jūsų žinutėje buvo tas ir tas, todėl ji buvo išrinta." Manau kad nedažnai (nors dėl pastarojo laikotarpio negarantuoju) būna tokių atvejų kada vartotojas pašalinamas ir komentaras ištrinamas. O kad tokių laiškų nerašytumėte ir siūloma skelbti nuobaudą uždėjusį moderatorių kad vartotojas galėtu kreiptis tiesiogiai į jį.

2006 Liepos 19 d. 23:19

IRAs> jeigu mes turėtume begales laiko, tavo pasiūlymas būtų idealus. tačiau mes to laiko tiek neturime, kad galėtume skirti dalį jo aiškinimui nuobaudų ir tiesioginėms diskusijoms. todėl natūraliai ir atsirado griežtas, bet labai tiesus pasakymas: nuobaudos nediskutuojamos.

turiu pripažinti, kad vienas paties pasiūlymas tikrai geras. įgyvendinsiu funkcionalumą, kuris leis el. paštu informuoti vartotoją, kad jis gavo tokią ir tokią nuobaudą bei įvardinama priežastis.

trumpai apie trynimus: ištrinama didžioji dalis žinučių, gavusių raudoną kortelę, ir nuo trečdalio iki pusės tų, kur gaunama geltona. kortelės be reikalo neskiriamos, mes tam diskusijas ir reguliuojame, kad jos būtų švarios. todėl nenuostabu, kad netinkamus komentarus ir žinutes ištriname.

Duce> pagarba turi būti abipusė. jeigu pats nejauti svetainei, jos taisyklėms bei kitiems vartotojams ar diskusijų moderatoriams pagarbos, šios nebus ir tau.

2006 Liepos 20 d. 12:57

Jaudriau> Jums neatrodo kad todėl ir atsirado kalbų dėl objektivumo trūkumo ??? Nesigilinant į interesus turime pripažinti kad vienu atveju (kai moderatorius gauna premiją, darbe ar gimimo dienos proga) komentarą priima kaip normalų, kitu atveju (kai dėl tam tikrų priežaščių yra susinervines) tą patį komentarą priskirs prie įžeidžiančių. Turite pakankamai vartotojų kad jų pagalba galėtumėte susikurti naujas taisykles, kurios atitiks ne tik vartotojų norus bet ir įstatymus. šiuo metu Jūsų taisyklės palieka labai daug vietos interpretacijai tiek iš vartotojų pusės, tiek iš moderatorių.

2006 Liepos 20 d. 13:49

IRAs> kalbos apie objektyvumo trūkumą bus visada ir visada jos turės pagrindino, kad ir dėl tų pačių priežasčių, kurias išvardinai. to neišvengsi.

kalbant apie taisykles, galbūt jas ir galima pagerinti - neatmetu tokio varianto. tačiau turiu pabrėžti, kad dauguma nuobaudas gavusių išvis nėra skaitę taisyklių. jei mes jas dar labiau konkretinsime, ilginsime - skaitančiųjų dar labiau sumažės. todėl tikrai nenorėčiau atsisakyti principo "keep it stupid simple".

2006 Liepos 20 d. 15:15

Jaudriau>> kas neskaitė, tas ir neskaitys nepriklausomai nuo dydžio (po pirmos nuobaudos perskaitys kas neskaitė). Ir manau kad papraščiau būtų atskirti šiurkščius pažeidimus nuo draudžiamų, tada liks mažiau interpretacijų (nepatenkintų irgi sumažės tik ne tiek kiek norėtumėte). Bet kuriuo atvejų nepatenkintų buvo ir bus tik su dabartinėmis taisyklėmis yra labai daug interpretuojama, kadangi kažkas kažkur nusprendė kad tai šiurkštus pažeidimas (gal jam nuotaikos nebuvo - ne apie save, aš savo nuomonę jau išsakiau asmeniškai). Dėl trinimų tai aš truputi nesuprantu negi tiek mažai vietos turite ??? Apmokestinkite skundus ir išsispres problemos.

2006 Liepos 20 d. 16:33

IRAs, trinama šiaip jau ne dėl to, kad vietos mažai būtų - jei jau raudoną gavo, tai reik įsivaizduot, kad ne šventą raštą komentare citavo... kam reik pilno puslapio keiksmų?

2006 Liepos 20 d. 17:29

Wialnias> Nenoriu leistis į asmeniškumus tačiau šiuo atveju Jūs neteisus :) Aš pilnai suprantu kad trinami komentarai kuriuose yra keiksmažodžiai, įžeidinėjimai ar kiti įstatymų draudžiami dalykai. Tačiau manau kad rasite pavyzdžių kad ištrinami komentarai kuriuose to nebuvo !!! ir tada tas "nuobaudų nediskutavimas" ir tokių komentarų trinimas nepalieka vartotojui jokių įrodymų kad jis nekaltas. Kaip tada turi jaustis ??? Kol nėra alternatyvos Jūsų tinklapiui tol nesijaučia, tačiau jai atsiradus manau pasijus. (Tiesa tuo atveju praloš visi Lietuvos F-1 gerbėjėjai). Jei jau asmeniškai tai norėčiau sužinoti katras moderatorius ištrynė mano komentarą ir įklijavo raudoną. Nuo to laiko po komentaro screeną darau ir saugau kad galėčiau pademonstruoti.

2006 Liepos 20 d. 17:31

wialnias > tau gal visai galva susisuko? kam reik is vis trinimu, jei kitus istrinat, kitus paliekat? Cia yra apsileidimas. Manau, sventas reikalas yra kai ant sumio pasimasturbuot, o lankytoju nuomone jums nesvarbi. Jei butu svarbi, nesigintumet kaip papuole.

2006 Liepos 20 d. 18:04

IRAs> bet koks komentaras, kuris vertas geltonos kortelės ar raudonos kortelės yra vertas trynimo, nes žinutės neatitinka taisyklių. tolesnių diskusijų dėl to tikrai nebus.

Liamaz> be komentarų.

2006 Liepos 20 d. 18:10

jaudrius >> ka tokio izeidziancio pasake Liamaz kad uz zinute gavo ispejima ??

2006 Liepos 20 d. 18:12

Jaudriau>> O kaip keli iš eilės komentarai ???? Kortelės verti tačiau ar trinami ??? Tai kaip ten su diskusijomis :)

2006 Liepos 20 d. 18:18

Kas be komentaru? noriu ir rasau komentarus.

P.s. Stai ir vel issisukinejimas. Geriausias budas kita uzciaupti, paskiriant ispejima, kol visai pasalinima. Saito moderatoriai nenori tiesos, tik gina kita susikompromitavusi, nors pacio klausimas neliecia. Be komentaru, jaudriau.

2006 Liepos 20 d. 18:38

Deja taisykliu tobulu nera(istorijoj tik JAV Nepriklausomybes dekretas ir istatymai yra nekeisti iki siol),kazka keisti,gerb.moderai,reiketu vis delto,nes kaip matau kyla l.didele nepasitenkinimo banga(as pvz perskaiciau jusu tas taisykles, yra kabliuku tikrai),nors ir gerb.kolegos - galima issireikst kitais budais,uz pasiepima su lengva ironija niekas nebaudzia,tiesa?...

2006 Liepos 20 d. 18:45

Cherry>> o kas trukdo tobulinti ??? nesakau kad pasieks tobulybę, tačiau bent sumažinti nuobaudų diskutavima. Antra sumažės nepasitenkinimo kadangi konkrečiau žinos už ką buvo nubausti. Kai tave pašalina už "lengvą ironiją" (nuomonės gali skirtis) ir ištrina komentarą (kuris atitinka LR įstatymus ir šio tinklapio taisykles) kad negalėtumei "apskūsti ar diskutuoti" tada nereikia jokių taisyklių. Užtektu vieno punkto - Moderatorius turi teisę pašalinti jeigu nuspręs kad Jūs neatitinkate šio tinklapio įdėjos". Ir tada viskas aišku.

2006 Liepos 20 d. 19:15

jaudrius>>Koks komentaras yra vertas kortelės(bet kokios),tai tik tavo subjektyvi nuomonė,ir ,mano nuomone,retai buni teisus.Ir nereikia čia svaigti apie e.mail'us.Negirdėjau dar,kad kam nors atsakytum.

2006 Liepos 20 d. 19:47

Liamaz> be komentarų turėjau galvoje, kad komentarų tavo atžvilgiu iš mano pusės nebus.

Cherry> nepasitenkinimas, kaip minėjau, visada bus, nepriklausomai nuo to, kokiso yra tos taisyklės. o jei radai kabliukų, gal galėtumei jais pasidalinti? konstruktyvi kritika galėtų padėti.

IRAs> kam tu pasiskųsi ar su kuo tu diskutuosi apie paskirtą nuobaudą? taisyklėse aiškiai parašyta, nuobaudos nediskutuojamos, ir aš nesiruošiu šio punkto keisti.

zx> tu teisus, tai mano nuomone, kaip ir tavo nuomonė, kad aš retai kada būnu teisus. dėl e-mailų, galbūt neperskaitei iki galo. vartotojas būtų informuojamas apie kortelės skyrimą bei priežastį. tai padėtų vartotojui sužinoti, už ką buvo nubaustas, jei komentaras ar žinutė po to ištrinama. o į e-mailus dėl nuobaudų mes tikrai neatsakinėjame, nuobaudų nediskutuojame.

2006 Liepos 20 d. 19:49

ne sitame puslapyje jaudriau apie pagarbas kalbet. Sitas puslapis ne is tolo jos nenusipelno. Niekas (gal beveik nielkas) ce neatejo is anksto piktybiskai nusiteikes, bet galiojanti tvarka (greiciau netvarka ir nenoras pripazinti ja) vercia nesilaikyti taisykliu (kartais) ir jau patikek atvirai pasitycioti is administratoriu, nes ne vartotojai, o jus atsakingi uz tai kas ce dedasi. Ir jau mazumaziausiai juokinga, o istiesu pikta mol jus nukertat wiskas ce gerai, o jei kas tau nepatink tai tu pats kaltas ir walink is ce, bo i be taves tu vartotoju ce yra. kokia blin pagarba esant tokiai tvarkai. i mes ce nerwojames ir jus ce nerwojates. neuztenka jegu ir laiko... kas ce per pasiteisinimas? Tai darykit ka nors - jus ce waldzia. As jau net nebenoriu leistis i polemikas is kur ta neapykanta twyranti duskusijose ir is kur zmoniu nesusivaldymas... 158 kartus jau kalbeta ir perkalbeta, o iki jusu dasibelsti kaip iki... Ir dar klausimas ar jus is esmes mastot ka nors daryti ar tik atsikirtinejat, kad mol geri pasiulymai... butu gerai pritaikyti... ir baigiat nera laiko :) ir dar greiciau noro.

2006 Liepos 20 d. 19:56

Liamaz, dabar įsivaizduok, jei aš būčiau pradėjęs savo post'ą tokiu sakiniu, kaip tu. Ko gero jau teisme bylinėtumėmės už nebaudžiamus moderatorius :) Todėl su tavim tuo "pokalbį" ir baigsim, nes bendraut deja nelabai moki, o ir diskusija pasiekt nebandai nieko, išskyrus ginčą.

IRAs, asmeniškumų jokių nesiekiu. Vienoj savo žinučių paklausei, kodėl trinami komentarai, atsakiau. Dėl kitų - gali būt, nesakau nieko, nes paskutiniu metu, deja, labai nedaug ką spėju svetainėj sekti. Net naujienų nebelabai kada yra parašyt, o su šitom spalvotom kaladėlėm jau seniai nebežaidžiu. Siūlau ir tau taip neimt į širdį dėl šitų tikrai nerimtų dalykų. Man rodos tam emaile rašei gimimo datą, seniai nebe paauglys gi, manau turi rimtesnių užsiėmimų nei screenų darymas ir tokios teisybės ieškojimas :)

2006 Liepos 20 d. 19:56

jaudrius> sikart susilaikysiu del tavo atzvilgiu, ispejimo, bet ne taves as klausiau aplamai. klausiau wialnio, ir nustebau paskaites jo mieguista komentara . nemanai kad uz tokius dalykus dedamas ispejimas. tai yra moderatoriau zemas lygis.

2006 Liepos 20 d. 19:59

wialnias> as sutavim kalbuosi, kaip ir su visais, konkreciai, a ne.

2006 Liepos 20 d. 20:00

nemanau:/

2006 Liepos 20 d. 20:22

welnias>Viskas ir prasideda nuo smulkių dalykų, antras pasaulinis galim sakyti, irgi prasidėjo nuo alaus bare, tačiau to pasekmes jaučiame visi. Užsiėmimų turiu, tačiau dabar atostogauju ir turiu kelias dienas iki Jūros šventės.Tačiau kas liečia teisybės, tai deja turiu tokį neigiamą bruožą kaip užsispirimas (paveldima). O šiaip rašiau ne apie save o apie taisyklių pakeitimus. O dėl scrrenų, ką patarsi daryti kai tave mausto kaip vaiką ???? Jei tik atsiras alternatyva Jūsų tinklapiui aš būsiu pirmas kuris čia nebegrįž, naujienas jau seniai kitur skaitau, tačiau bendraminčiai susirinkę čia.

2006 Liepos 20 d. 22:41

Nu tai labai tikiuosi, kad bent jau iš šito negims trečias pasaulinis :) O jei jau yra taip, kad atrodo, kad mausto, kaip vaiką, tada belieka tik įvykdyt tuos grasinimus ir nebegrįžt. Nebūsi pirmas, nebūsi paskutinis, visose bendruomenėse tas vyksta, nieko nepadarysi.. :)

2006 Liepos 20 d. 22:49

Žinau kad ne pirmas ir ne paskutinis, tas ir parodo kad moderatorius tenkina "vietinių kunigaikštukų" vaidmuo, tik kas bus kai visi išeis :) tiesa jei nesunku gal pašalinsi mane iš duomenų bazės ir iš naujienų prenumeratos (laiške buvau užsiminęs tačiau veiksmų nesulaukiau)

2006 Liepos 20 d. 23:00

Traktuok, kaip tik patinka, visi juk čia tai daro ir tuo mėgaujasi :) Kaip bobutės apie Landsbergį.

Prenumeratos gali atsisakyti ir pats, o už pašalinimus ne aš atsakingas.

2006 Liepos 20 d. 23:05

IRAs> atsisakyti naujienų el. paštu gali kairėje pusėje, "Prisijungimas" dėžutėje, paspaudęs nuorodą "Naujienos el. paštu".

pašalinti iš duomenų bazės paties nebegalime, nes esi parašęs ne vieną komentarą ir žinutę, kurios susietos su tavimi. galime pašalinti tik bet kokius asmeninius duomenis, jei esi tokių pateikęs ir pageidauji, kad jų mūsų DB nebebūtų.

2006 Liepos 20 d. 23:08

wialnias> :) o bobutems ir patiko Landsbergis, o ne atvirksciai.. :lol:

2006 Liepos 20 d. 23:15

Wialnias>> Ne traktuotėje esmė :) Bobutėms apie Landsbergi arba gerai arba labai gerai :)
Kaip nekeista ankščiau neveikė dabar suveikė.
Jaudriau> Velnias (ne wialnias)nematė tų duomenų nieko ten labai asmeniško nėra. Bus proga ir jums nuotaiką pagadinti :)

2006 Liepos 21 d. 00:49

Ziuriu didele diskusija uzvire cia. Tai va, turiu rimta pasiulyma ir pastaba puslapio kurejams ir valdytojams. Kiek supratau is moderaroriu pasisakymu tai jie nelabai turi daug laiko, tokiu atveju siulau priimti dar bent pora zmoniu i svetaines valdymo komandda, taip bus ivesta didesne tvarka ir nebus tokiu gincu kokie dabar dedasi cia. Juk blemba nesunku surast pora zmoniu, o jei norit objektyviai zmones itraukti i moderatoriu darba, tada paskelbkit konkursa i tas vietas. Nereikia absoliuciai visko keisti, tereikia logiskai, pailsejus po darbo pamastyt ir issispres, o cia dabar kazkoks Å¡...., nesuprantu. Argi sunku, moderatoriai, a ? Jugi vasara, o jus cia tokius gincus keliat, visas diena susivarot ir nieko doro nenuveikiat, tai vat pasiuliau, tai ir sureaguokit ir padarykit isvadas...

2006 Liepos 21 d. 01:16

Paskaicius net sunku suprasti, kas vis tik kliuva - nepelnytos nuobaudos, taisykles, asmeniskumai ar paprastas noras maistauti ir pasigincyti... Pastaruoju metu as turiu daugiau laiko, todel jei jums neaisku, uz ka skirta nuobauda, mano mailas zr. skyreli Apie mus, paaiskinsiu.
Forumai skirti diskusijoms apie Formule 1, o ne apie korteles :)

2006 Liepos 21 d. 03:07

:eek: is posto laiko matosi, kad yra laiko.. Na tuomet pakalbinsim ;) Beje, pasiulymas jaudriui, ideti ginciu ir claudy i skyreli apie mus, nes kaip ir nera, o juk moderatoriai :confused: ir, beje, naujienu archyve vaikstant per puslapius klaidele meta, jei einu i 6-a puslapi rodo, kad 7-am esu, jei 4, tai 5 ir t.t.

TOP naujienos

F-1.lt pulsas