Patarimai, kaip sužinoti, kiek iš tikrųjų toli gali nuvažiuoti elektromobilis (2)

Patarimai, kaip sužinoti, kiek iš tikrųjų toli gali nuvažiuoti elektromobilis
logo Vasario 17 d. 14:30, Pexels

Elektromobilį įsigyti nusprendusiems vairuotojams dažnai iškyla klausimas, kokį atstumą pastarasis galės nuvažiuoti. Jau ketverius metus visi parduodami automobiliai privalo būti sertifikuoti pagal WLTP metodiką, pagal kurią yra pamatuojamos transporto priemonės sąnaudos. 

Elektromobilių vairuotojams reikėtų važiuoti beveik idealiomis sąlygomis norint pasiekti tokius skaičius, kuriuos yra nurodęs gamintojas. Šios transporto priemonės energiją naudoja labai taupiai, tačiau kiekviena funkcija turi įtakos sąnaudoms.

Elektra varomos transporto priemonės įveikiamas atstumas priklauso nuo aplinkos veiksnių. Pavyzdžiui, nuo to, kokiu vidutiniu greičiu važiuoja asmuo ir kokia yra lauko temperatūra. Labai svarbu yra tolygi akceleracija ir regeneracinis stabdymas. Tuo tarpu atstumas gali sumažėti, jei bus skriejama dideliu 130 km/val. greičiu ir esant šaltam orui.

Patariama elektromobilį įsigyti norinčiam vairuotojui neskubėti ir pirmiausia informacijos pasiieškoti interneto platybėse. Svarbu sužinoti, kokios turėtų būti transporto priemonės sąnaudos. Visgi daugiausiai tokios informacijos gali pateikti asmenys, kurie jau yra sukaupę patirties ir anksčiau vairavo to paties modelio automobilius.Komentarai (2)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Epic-site
IP: 2370222 | 02/18 01:02 Atsakyti
Parašiau komentarą iš vieno žodžio "Patarimai :)))" - komentarą ištrynė... ir negėda... daug profesionaliau ir sąmoningiau būtų buvę ištrinti tokį straipsnį.
ddt
IP: 21ec4ad | 02/17 22:22 Atsakyti
wowoweewa, ateini paskaityti patarimo, ir randi gerą tokį - "pagūglink"!
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas