Pietų Afrikos GP perspektyvos miglotos

Pietų Afrikos GP perspektyvos miglotos
logo 2023 Sausio 31 d. 13:10, Kyalami

„Formulės-1“ valdytojai iš „Liberty Media“ jau kelerius metus derasi su Pietų Afrikos GP etapo organizatoriais. Jei viskas bÅ«tų klostęsi sėkmingai, tai etapas Kyalamio trasoje turėjo įvykti jau šiais metais, bet dėl įvairių problemų kontraktas nebuvo pasirašytas. Todėl savo vietą tvarkaraštyje išsaugojo Belgijos GP etapas Spa.

Leidinys „TimeLive“ rašo, kad Pietų Afrkos verslininkas Patrice Motsepe yra pasirengęs sumokėti etapo organizavimo mokestį – 35 mln. JAV dolerių, tačiau Kyalamio trasos savininkai iki šiol nesugebėjo surasti 7 mln. dolerių trasos rekonstrukcijai, kad ji atitiktų FIA „Grade 1“ sertifikacijos reikalavimus, nes be jos „Formulės-1“ lenktynių rengti negalima.

Tuo tarpu Pietų Afrikos etapo organizatorius Warrenas Schecteris atsisakė kalbėti apie etapo organizatorių finansinius sunkumus: „Aš mačiau visus šiuos pranešimus spaudoje, bet didžioji dauguma paskelbtos informacijos neatitinka tikrovės. Gaila, kad negaliu paskelbti detalių, bet etapas Pietų Afrikoje 2023 metais neįvyks“.

Spaudos pranešimais, „Formula One Group“ (FOG) yra nustačiusi Pietų Afrikos GP organizatoriams terminą iki 2023 m. kovo 31 dienos suderinti visas kontrakto ir finansines sąlygas. Jei iki to laiko kontraktas nebus pasirašytas, FOG sugrįš prie derybų su Belgijos GP rengėjais ir su jais pasirašys ilgametę sutartį.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 1005
2. mantioras 1001
3. Tadux15 1000
4. Kęstutis Šimkus 991
5. Giriby 983