Pietų Afrikos GP perspektyvos miglotos (1)

Pietų Afrikos GP perspektyvos miglotos
logo Sausio 31 d. 13:10, Kyalami

„Formulės-1“ valdytojai iš „Liberty Media“ jau kelerius metus derasi su Pietų Afrikos GP etapo organizatoriais. Jei viskas bÅ«tų klostęsi sėkmingai, tai etapas Kyalamio trasoje turėjo įvykti jau šiais metais, bet dėl įvairių problemų kontraktas nebuvo pasirašytas. Todėl savo vietą tvarkaraštyje išsaugojo Belgijos GP etapas Spa.

Leidinys „TimeLive“ rašo, kad Pietų Afrkos verslininkas Patrice Motsepe yra pasirengęs sumokėti etapo organizavimo mokestį – 35 mln. JAV dolerių, tačiau Kyalamio trasos savininkai iki šiol nesugebėjo surasti 7 mln. dolerių trasos rekonstrukcijai, kad ji atitiktų FIA „Grade 1“ sertifikacijos reikalavimus, nes be jos „Formulės-1“ lenktynių rengti negalima.

Tuo tarpu Pietų Afrikos etapo organizatorius Warrenas Schecteris atsisakė kalbėti apie etapo organizatorių finansinius sunkumus: „Aš mačiau visus šiuos pranešimus spaudoje, bet didžioji dauguma paskelbtos informacijos neatitinka tikrovės. Gaila, kad negaliu paskelbti detalių, bet etapas Pietų Afrikoje 2023 metais neįvyks“.

Spaudos pranešimais, „Formula One Group“ (FOG) yra nustačiusi Pietų Afrikos GP organizatoriams terminą iki 2023 m. kovo 31 dienos suderinti visas kontrakto ir finansines sąlygas. Jei iki to laiko kontraktas nebus pasirašytas, FOG sugrįš prie derybų su Belgijos GP rengėjais ir su jais pasirašys ilgametę sutartį.Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
rbz
IP: 82920e9 | 02/07 04:26 Atsakyti
Kaip ten reikalai su saugumu? Manyčiau situacija gerokai prastesnė nei Brazilijoje.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Ayrtons 407
2. tevez 403
3. Tomas Gaida 395
4. pofke261 393
5. kylius1978 392