„Pirelli“ tikisi vieno sustojimo Portugalijoje (2)

„Pirelli“ tikisi vieno sustojimo Portugalijoje
logo Gegužės 02 d. 10:56, Sauber

„Pirelli“ laukia vieno sustojimo boksuose šiandienos lenktynėse Portugalijoje – prarastas laikas užvažiojant į boksus čia būna gana didelis, o padangų dėvėjimasis Portimao trasoje yra labai mažas.

„Pirelli“ automobilių sporto padalinio vadovas Mario Isola: „Kaip ir praėjusių metų rudenį Portimao trasoje, antrajam bandymui kvalifikacijos finalinėje sesijoje „Mercedes“ pasirinko vidutines padangas, bet šįkart jiems pagerinti laiko nepavyko. Tai byloja apie tai, kad lenktynėse mes pamatysime įvairius strategijų variantus.

Labiausiai tikėtina bus vieno sustojimo strategija, bet komandos turės daug variantų pasirinkti sustojimo laiką padangoms keistis. Pusė pirmojo dešimtuko sportininkų startuos su vidutinėmis padangomis – jie galės kur kas lanksčiau taikyti strategijų variantus, tačiau ir startuojantys su minkštosiomis nebus labai jau nepalankioje padėtyje.

Kvalifikacija parodė, kad čia sėkmingai gali būti naudojami visi trys padangų mišiniai – visi jie gali būti naudojami ir finalinėje lenktynių stadijoje, priklausomai nuo kiekvieno lenktynininko naudojamos taktikos“.


Komentarai (2)
Pitai
IP: 4a579ff | 05/02 14:00 Atsakyti
Nemanau kad bus 1pitas. Ypač Redbull taktikose.
Micius
IP: 15d615f | 05/02 13:13 Atsakyti
Tai kam tada tokie kieti mišiniai ? Chm... Ar čia tik dabar pastebėjo kad parinko blogai ?
×

TOP naujienos